Amfetamino sintezė iš P2NP per Al/Hg (vaizdo įrašas)

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
dar kartą nežinau, derlius manau, kad naudoju fosforo rūgštį, kad gautumėte druską, bet 9 ml, kuriuos matote kompiuteryje, yra šiek tiek vandens, jis buvo aušintuve ir adapteriuose
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
vis dar laša aš nusprendžiau distiliuoti 130 ml o 15% sieros so, bet manau, kad man reikia šiek tiek miego
 

Attachments

  • oqgBkwUOne.jpg
    oqgBkwUOne.jpg
    2.3 MB · Views: 259
  • BvQGyN3zDX.jpg
    BvQGyN3zDX.jpg
    2 MB · Views: 261
  • tvc2MxH36U.jpg
    tvc2MxH36U.jpg
    2 MB · Views: 257
  • zJ427vdDIl.jpg
    zJ427vdDIl.jpg
    2.3 MB · Views: 258

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Aš negaliu distiliuoti sieros rūgšties. Galiu ją kaitinti, kol ji pradės rūkti, ir gauti ~95 %. Ar tai turėtų būti gerai laisvosios druskos susidarymui? tas papildomas vanduo ištirpins susidariusią druską, todėl šiek tiek prarasiu. Ar dar kas nors?
 
Last edited:

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Visiškai pakanka, visada gerai uždarykite sieros rūgštį, nes ji turi savybę sugerti vandenį iš oro.
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Jei gausiu gyvsidabrio II nitrato monohidrato, kaip geriausiai atskirti H2O, nes gyvsidabrio virimo temperatūra yra žemesnė nei H20? ARBA Ar tai tiesiog neveiks iš viso
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Naudoti monohidratą
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Ši reakcija man veikia gana gerai, pavyko atlikti keletą bandymų po 20 g storio 7 litrų HDPE statinėje, efektyvumas siekė apie 60 % ir daugiau po džiovinimo žemoje temperatūroje sausintuve. kai kuriose partijose šiek tiek perrūgštėjo, bet apskritai tai labai graži balta medžiaga, kurią tinkamai išdžiovinus susidaro grūdeliai, virstantys milteliais, kai slėgis yra vidutinis.
Tačiau turiu du klausimus.

mano gyvsidabrio nitratas geltonuoja, kai paliečia vandenį, gyvsidabris yra grynai baltas, prieš įdedant jį į aliuminio ir vandens mišinį, bet vos tik jis įdedamas į vandenį, jis tampa geltonas, o pasilikęs vandenyje ir aliuminyje net tampa beveik raudonai oranžinis. atrodo, kad šie gabaliukai tik blogai tirpsta vandenyje, nes turiu skalauti bent 3-4 kartus, kad atsikratyčiau kiekvieno pėdsako. mano gyvsidabrio metalas gaunamas iš pakreiptų jungiklių, todėl manau, kad jis gali būti užterštas kitų metalų pėdsakais.

Mano antrasis rūpestis yra tas, kad p2np netirpsta mano IPA ir acto rūgšties mišinyje, atsižvelgiant į tai, kad 10 g P2NP yra 100 ml izopropilo ir 50 ml ledinės acto rūgšties. mano acto rūgšties yra tik 80 %. man reikia maždaug 120-130 ml IPA ir tikriausiai 70 ml acto rūgšties, kad ištirpčiau ep2np, kitaip mano tirpale sukasi geltoni kristalai.
Ar tai gali būti 80 % acto rūgšties pasekmė?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Tirpalą šiek tiek pašildykite iki 50 °C, bet ne per karštai, nes tada geltonas taps raudonas.
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
pabandysiu, ačiū, beje, ar įmanoma IPA pakeisti, pavyzdžiui, bioetanoliu ? būtų daug lengviau gauti nei IPA didesniais kiekiais.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Lenkijoje IPA yra legalus vartotojams ir kainuoja apie 20 JAV dolerių už 5 l 99 % >

Su geriausiais linkėjimais
 

TerminusEst

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
3
Taip, jis yra legalus, tačiau bioetanolis yra pigesnis, mažiau įtartinas ir jį galima lengvai gauti dideliais qunatetais ne internetu, todėl, manau, jis yra pranašesnis, jei jį įmanoma naudoti.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Žinau, arba geriau sakant, skaičiau, kad vienas sintezei naudojo metanolį, taigi turėtų būti įmanoma naudoti ir etanolį. Prieš pridedant rūgšties, turite atskirti visus tirpiklius, kad gautumėte beveik be vandens, tad kas be ko, pabandykite ir praneškite.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kai padidinu p2np, kiek kitų reagentų įdedu?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Priklauso nuo to, kiek P2nP norite padidinti.

Tiek pat P2nP padidinimo % reikėtų pridėti ir prie kitų sudedamųjų dalių.

Pavyzdžiui, recepte nurodyta 10 g P2nP, jei norite pagaminti partiją, atitinkančią 20 g P2nP, t. y. 100 % padidinimo, tuomet 100 % padidinimo pridėkite ir prie kitų ingredientų. Taip paprasta.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
Chemikai naudoja molinius santykius. Tai yra geriausias būdas tiksliam perskaičiavimui.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
bandžiau, bet negaliu rasti molinių santykių tokioje svetainėje kaip wikipedia ar panašiai, kaip ir klausimo, koks yra p2p geležies ir fecl molinis santykis
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Atlikta lygiai taip pat, kaip ir vaizdo įraše, tik įpilta 62,5 ml 80 % acto rūgšties. Iš pradžių nerimavau dėl rūgšties koncentracijos s obas amžiaus ir kokybės P2NP (apie 10 mėnesių stiklainyje, truputį sušlapo riebiai). man nepavyko Al/Hg receptas iš "scribd" svetainės tris kartus, si buvau beviltiškas. Tačiau reakcija buvo tokia stipri, kad turėjau papildomai išplauti kondensatorių 20 ml IPA. Džiovinau 99 % acetoną ant molekulinio sieto, kepamą 300 °C temperatūroje, bet kažkodėl, pridėjus 96 % sieros rūgšties, jis virto ruda tiršta koše. Taigi turėjau jį parūgštinti fosforo būdu. Galutinis produktas yra labai stiprus, išeiga - 7,2 g sausos medžiagos iš 10,3 g P2NP. Kitą savaitę nuvešiu mėginį į savo darbovietę ir padarysiu kokybišką GC-MS/MS nuotrauką.
Be to, man įdomu, ar galiu pakeisti GAA kita rūgštimi, pvz., skruzdžių? Išsiliejusio 80 % acto kvapas yra siaubingas
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Sveikiname! Būtų gražu. Pasidalykite su mumis savo rezultatais.
Galiu įsivaizduoti ir gerai jus suprasti. Šį receptą galite išbandyti be acto rūgšties.
Ar rūgšties pridėjote tiesiogiai? Turite naudoti sieros rūgšties tirpalą (~10 %) acetone.
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Į 10 ml acetono įpyliau 2 ml 96 % rūgšties, sakote, kad turiu naudoti praskiestą sieros rūgštį, kad sumaišyčiau su acetonu? Maniau, kad neutralizuojanti medžiaga turi būti kuo bevandenė. Kitą kartą pabandysiu šį receptą 1 g skalėje su 85 % skruzdžių rūgšties moliniu ekvivalentu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Tai yra gerai. Ne, norėjau pasakyti, kad reikia paruošti 10 % tirpalą iš 96 % rūgšties su acetonu, atsiprašau už neaiškų paaiškinimą.
 
Top