Egyedülálló amfetamin szintézis P2NP-ből NaBH4/CuCl2-vel (1 kg-os skála)

Sasha89

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
12
Reaction score
11
Points
3
Mit használ külső fűtésre, hogy 30 percig 80 °c-on tartsa a hőmérsékletet?
 

GDC

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Fém kutyatáp etetőtál vízzel.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
A CuCl2-t helyettesíthetem CuSO4-al. Olvastam a reddit-en és idk, ha ez lehetséges, de azt hiszem, igen bc Cu(II) vagyok igazam van?
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
@G.Patton
Szia. 15%-os kénsavat használhatok a freebase-ból történő amp-szulfát előállításához? Csehországban a kénsav nagyon korlátozott.
 

GDC

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Koncentrálnia kell. Azáltal, hogy órákig melegíted :) Ismerem a problémákat :D
Ellenőrizd sűrűség szerint!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Helló, kipróbálhatod. Vegye figyelembe, hogy az amfetamin-szulfátja feloldódik ennek az oldatnak a vizében.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Elvégezhet egy extrakciót, és száríthatja a kivonatát MgSO4 vagy más szárítószer felett. Nem tudom, hogy honnan származik és bármilyen a piacáról, nem tudok válaszolni a savakról. Vásárolja meg itt. Kénsavat kaphatsz akkumulátoros elektrolitból Koncentrált kénsav előállítása itthon
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
UK. Az egyetlen dolog, ami meggátol abban, hogy magam állítsam elő a kénsavat, az a tisztítási rész, mert ez magában foglalja a kénsav felforralását magas hőmérsékleten. és úgy tűnik, hogy egyetlen eladó sem árul itt tiszta savakat.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Csak a szabadban kell csinálni, ez elég veszélyes. Ehhez használjon egyéni védőfelszerelést.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Szia @G.Patton. Milyen gáz szabadul fel ebben a reakcióban? Olvastam az interneten, hogy a NaBH4 HCN gázt szabadíthat fel? Azt hiszem, hogy ez nem ez az eset, de van valami lehetőség, hogyan tudom sajnos ezt megtenni? Olvastam, hogy a NaBH4 vízzel reagálva H2 gázt is felszabadít. Milyen gáz szabadul fel P2NP hozzáadásával NaBH4 oldatba NaBH4 IPA/vízben? Sajnálom, hogy túl sok kérdésem van, de nem akarom megölni magam valami hülye hibával.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Helló, H2.
Ez nem lehetséges, ne aggódjon.
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Tehát a biztonság érdekében jobb az elektromos fűtőberendezés használata, mint a propán-bután? Mennyi hidrogén készül? Littlebit vagy sokat? A probléma az, hogy csak propán-bután fűtőberendezésem van, csak kb. 20g P2NP-t fogok csinálni. Veszélyes ebben a méretben propán-bután fűtőberendezést használni?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Természetesen
A reakcióegyenlet és a gáz moláris állandója (22,4 l/mol) alapján kiszámítható.
Nyílt láng használatát erősen nem ajánlom, mert hidrogént fogsz kapni, és a laborod felrobbanhat.
 

GDC

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
Hé!
használhatok ón(II)klorid*2H2O-t CuCL2*2H2O vagy CuSO4 helyett?

A katalizátor hozzáadása a reakcióelegy belsejében lévő teljes fekete árnyékkal végződik, igaz?

Az orto-foszforsavval másképp fogok cselekedni? Meleg helyen vagy valami más? Bármilyen tipp?
 

GDC

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
41
Reaction score
9
Points
8
#Tin2Chloride -> Szerintem nem, mert nem egy transzfer fém ---de csak kérdeztem xD
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Használhatok digitális ph-mérőt ebben a szintézisben? Tudna egy példát mondani, amelyik működne?
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Kétségtelen. A NaOH-oldat hozzáadásakor, ha a PH eléri a 11-et, mielőtt a teljes oldatot hozzáadnám, abba kell hagynom a hozzáadást? És ha több NaOH-oldatot adok hozzá, és így túl bázissá válik, akkor lesz-e probléma? Köszönöm a figyelmeteket.
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Ebben a szintézisben használhatok 95%-os etanolt az IPA helyett? Azt hiszem, bármilyen tiszta alkohol működne, de nem árt megkérdezni.
Mi lenne a második és a harmadik legjobb lehetőség az acetonhoz képest? Nehezen tudok acetonhoz jutni.
 

malignoalfa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
25
Reaction score
2
Points
3
Ha nem érdekel az a-olaj, kihagyhatom az IPA 30 percig tartó, 80c-on történő elpárologtatását? Szerintem igen, mert egyből a szulfátra megyek.
 

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
181
Reaction score
21
Points
18
Írja meg a 3gr p2np számítását
 

Sashinski

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Apr 30, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
A vákuumos elpárologtatás után az én bázisom így néz ki :/ mit csinálok rosszul? Kérem, segítsenek srácok
 

Attachments

  • 3oT6PuvN7Z.jpg
    3oT6PuvN7Z.jpg
    3.1 MB · Views: 48

TucoSalamanca.

Don't buy from me
Resident
Language
🇹🇷
Joined
May 7, 2023
Messages
181
Reaction score
21
Points
18
bekapcsoljuk-e a hőmérsékletet a p2np hozzáadásakor és bekapcsoljuk-e a hőmérsékletet a réz-klorid hozzáadásakor?
 
Top