Egyedülálló amfetamin szintézis P2NP-ből NaBH4/CuCl2-vel (1 kg-os skála)

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
uraim, miért kristályosodott ki az olaj egy része a fagyasztóban? miután szobahőmérsékleten hagyta, visszatér a folyadékba
OVCW3l0jdh IOvx8zbB29
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Igen, illeszkednie kell. A legtöbb általam talált borfőzők körülbelül 39cm átmérőjűek lettek, míg a lombikom 37,5 átmérőjű, folyamatosan keresek egy olyan borfőzőt, amely egy kicsit nagyobb, akkor tökéletesnek kell lennie
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3

Szia!

Ha visszamész a szálba és elolvasod, nekem is ugyanez volt a problémám a képekkel.

Senki sem tudja, hogy ez miért történik, vagy mi ez.

Csak kristályosítsd a freebase-t ahelyett, hogy a fagyasztóba tennéd.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3

Európában több helyen és országban is legálisan forgalmazzák ezt a vegyületet.

Sajnos rossz szálon tetted fel a kérdést, próbáld meg újra és jelentkezz a megfelelő szálon, és talán válaszolok neked.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
csakhogy nekem úgy volt, hogy az egész 300ml nem a fagyasztóban történt, és amikor 3x 100ml-re öntöttem, akkor két üvegben történt... szerintem túl magas lehet a termék koncentrációja, így nem maradhat folyékony formában. de tévedhetek.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Hollandiában az aldi áruházakban most konzervfazekakat ( inmaak ketels ) árulnak.
zöldségek vagy gyümölcsök befőzésére, üvegedényben való tárolásra.
Minőség és olcsóság
 

h20

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
ez itt a megfelelő szál !
Erre a szintézishez van szüksége.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Nem találtam online, talán csak a boltban van. Mekkora a belső átmérőjük?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
A kérdésével kapcsolatban az a helyzet, hogy ezt magának is ki kell tudnia deríteni, ha könnyen hozzáférhető vegyi anyagokról van szó.
Ez olyan, mintha azt kérdeznéd, hogy hol tudok vásárolni IPA-t vagy desztillált vizet...

De én megtaláltam neked:


A találati oldalon láthatod, és kiválaszthatod a számodra legkényelmesebb lehetőséget.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Igen, látom a boltban néhány hete aggo
de tudom, hogy minden, ami Hollandiában van, 2-3 héttel később érkezik Belgiumba is.

https://offers.kd2.org/pics/35/63/3563188de5ba9a44382090b755d7695ea5eb944f.jpg
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Köszönöm :) Hollandia és Belgium túl messze van ahhoz, hogy odamenjek és megvásároljam. Maradok a kapott lehetőségeknél!
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18

És talán üveglombik nélkül fogom használni, mert a belseje kettős zománcbevonatú.
Nehézségekbe ütközöm egy többnyakú lombik névtelen megvásárlásával, talán a bormelegítőt reaktorként használhatom, és néhány lyukat készíthetek a fedelén. Ezt csinálták a lebukott laborban is, nem?
Köszi, hogy ezt megosztottad!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Valóban használtak ilyen bormelegítőket reaktor helyettesítésére, és nagyobb bormelegítőket használtak hűtőrendszerként.
Tudomásom szerint egyetlen gyártási lépéshez használták, ami a P2P előállítása volt.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Mivel elérte az amfetamin olvadáspontját 11,3 °C (52,3 °F)
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Szia!

Nem egészen értem ezt a részt.

Hogyan tud egy folyadék, mint az amfetamin freebase, megolvadni?

Tehát amikor az amfetamin freebase eléri a 11,3°C-ot, akkor a második képen látható kocsonyás formába kristályosodik?

De ez a válasz sem lehet helyes, mert én kb. 15l amfetamin olajat készítettem, és egy éjszakára zárt edényben a fagyasztóba tettem, csak 1/3-a lett "zselés", a többi maradt az eredeti formájában.

Nagyra értékelném, ha a vegyészek/adminok tudnának egy tesztet végezni ebben a kérdésben, és vizsgálatokat végezni a "zseléből", hogy lássuk, mi is az valójában, és hogy el lehet-e dobni, vagy valóban az amfetaminolaj része, és a többivel együtt kell tartósítani.

Hozzátehetem, hogy nem desztillálom vagy vákuumozom az olajomat a NaoH 25% hozzáadása után, csak szétválasztom a rétegeket és egyenesen a kristályosításra megyek, vagy ha nincs időm, akkor a fagyasztóba teszem, és a Jelly állapot történik.

Üdvözlettel
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Szia, kérlek, olvasd el az Olvadáspont jellemzőt a Wikiben.
Melyik képre gondolsz? :unsure:
Az összes vizet eltávolította a szárítószer, például MgSO4 vagy Na2SO4 segítségével?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Lássuk, hogy megtalálom-e ;)

Ts9wm4Ndx1
Ez a kép, a válaszod neki az volt, hogy az amfetaminolaj elérte az olvadáspontját, amikor néhány hete megmutattam a képemet, nem tudtad, hogy mi a kocsonyás állapotú forma.

Nem, nem használtam még szárítószert, altough most fogom elkezdeni csinálni. Tehát a válasz az lehet, hogy a NaoH 25%-os víz fagyasztáskor kikristályosodik? Véleményem szerint, ha ez az eredmény, akkor ez jó, mert akkor csak a kocsonyát dobhatjuk el anélkül, hogy az amfetaminolajban veszteséget szenvednénk.

Üdvözlettel
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
A víz ezt a kocsonyát képezheti az amfetaminnal. Jobb, ha ezt a keveréket megszárítjuk és újra lefagyasztjuk.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
a fázisszétválasztás után öntsünk petróleumétert a szerves fázisba, és végezzük el az extrakciókat. ez levágja a szennyeződést és a vizet, és magát a szabad bázist mozgatja. a vizes fázis is extrahálható egyszer éterrel. egyesítsük a kivonatokat, és 40 fokon pároljuk el. a pH emeléséhez szükség lehet 10%-os naoh oldattal történő öblítésre is.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Köszönöm a hozzájárulást, bár a logisztika és sok más tényező miatt nem szeretnék több vegyületet hozzáadni a szintézishez.

Kérem, nézze meg az új bejegyzésemet a képpel.
 
Top