Egyedülálló amfetamin szintézis P2NP-ből NaBH4/CuCl2-vel (1 kg-os skála)

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Azt hiszem, ennek az amfetamin bázis pKa értékéhez van köze, ami 9-9,5 körül van, ha jól emlékszem.
 

guero1k

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Mennyibe kerül egy kilogramm kész jég előállítása?.... Természetesen ezzel a módszerrel.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3

Szia!

Az ilyen hozzászólások csak bums engem.

Regisztrálsz egy fórumon, csinálsz egy bejelentkezést, és egy másodpercen belül felteszel egy kérdést anélkül, hogy a legkisebb kutatást végeznéd.

Nem érdemelsz választ, hiszen valójában már megválaszolták a fórumban.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Szia!

Tehát elvégeztem a kis kísérletemet, a szintézissel kapcsolatban.

Ez volt az én méréseim:

IPA/H20 2:1 - 3,6L
NaBH4 - 348G
P2nP - 480G (200G-ről megemelve)
CuCl2 - 40G
NaOH 25% - 1,6L

Ez az én szintézisem és háromszoros szűrésem eredménye.

Ha megnézed az előző szintézisemet (200g P2nP) az amfetaminolaj élénksárga volt.

Ez az amfetaminolaj (480g P2nP) sötét narancssárga, nekem nagyon jól néz ki.

Holnap megtudom, hogy mi lesz a végső hozam ebből a reakcióból, és frissítem az eredményeket.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

A kész reakció színe úgy néz ki, mintha néhány p2np nem reagált volna teljes mértékben
És mit kaptál ki belőle?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Ez igaz lehet, 1 1/2 óra elteltével a reakció valahogy leállt, és a hőmérséklet csak csökkent.

Miután a CuCl2-t beleöntöttem a keverékbe, csak a színe változott, és a végén b*tch volt a hőmérsékletet 80C-on tartani, de sikerült.

Elkezdtem a kristályosítást a kénsavval, de a probléma az volt, hogy a pH pálcikák ugyanolyan színűek maradtak, mint az amfetaminolaj, sötét narancssárga, nem számított, hogy mennyit öntöttem bele, így végül feladtam és leszereltem az egészet.

Nem éri meg az összes sietséget, csak azért, hogy megtakarítson néhány IPA-t és NaBH4-et.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Köszönöm a frissítést, megkérdezhetem, hogy mi a lombik mérete? 5L?
Mennyi a száraz szulfát hozama a korábbi 200g p2np reakcióidból?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ellenőrizte az "amfetaminbázis" forráspontját? Úgy tűnik, hogy nem amfetaminolaj. Van üledék a H2SO4 oldat hozzáadása után?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Nem, nem ellenőriztem az amfetaminbázis forráshőmérsékletét.

Nos, ez volt az amfetaminolaj, mivel valóban kristályosodott a kénsavas folyamat során, az egyetlen problémám az volt, hogy nem láttam a pH-pálcák értékét az olaj elszíneződése miatt, nagyon nagyon nagyon sötét narancssárga lett, amint elkezdtem a kénsav adását, így a legjobb tippem az lenne, hogy az embernek digitális pH-mérőt kell használnia a meghatározáshoz.

Én megyek amfetaminolaj > szűrés > kristályosítás > vákuum.
 
Last edited:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Én egy 10L-es laposfenekű florencei lombikot használok, tökéletesen működik a reakcióskálámmal.

Az eddigi hozamom 90% volt, és ezzel nagyon elégedett vagyok.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Hmm, azt mondtad, hogy kénsavat adsz hozzá, és nem H2SO4-t használsz :unsure: Kicsit összezavarodtam. Ön is vízgőzzel desztillálhatja az amfóbázismentes bázist, hogy tiszta olajat kapjon.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Az én hibám, teljesen felkaptam a fejem, rosszul válaszoltam, ez már szerkesztésre került.

Igen, tudom, megpróbáltam egy desztillációs attrakciót építeni, de túl sok az illesztés, hogy vákuumzsírral kenjem, és nyomon kövessem a nyomást stb. és nem látom értelmét, hogy vegyek egy rotovapot.

A NoAH 25% hozzáadása után közvetlenül kristályosíthatja a terméket, én is ezt teszem. Én is elküldtem az amfetaminomat elemzésre, és 90-95%-os tisztasággal jött vissza.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Köszönöm a választ, használsz kondenzátort a reakció tetején? Leveszed, amikor p2np adagot adsz hozzá?
És mi a hőmérséklet, amikor cucl2-t adsz a reakcióhoz? A reakciót a p2np hozzáadása után melegíted, és utána adod hozzá a cucl2-t?
vagy amikor a p2np hozzáadása befejeződött, csak a cucl2-t adod hozzá, majd fél órán keresztül forralod a reakciót?
Kérem, magyarázza el egy kicsit az eljárást, mert érdekelne, hogyan ér el ilyen magas hozamot. :)
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Szia haver kipróbáltad ezt a reakciót metanolban talán szintén?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Hogy őszinte legyek, én csak a "receptet" követem pontosan, és osztályozott felszerelést használok.

Ha csak úgy teszel, ahogyan az le van írva, ugyanolyan előrehaladást érsz el.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Milyen hűtőrendszert használ a 10 literes lombikhoz?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Erre gondoltam én is.

Le tudná ezt írni nekem? Ez a nagy kérdőjel még mindig bennem van. Mivel a laboratóriumi felszerelésemet már megrendeltem, és hamarosan készen állok az indulásra, szeretném megoldani ezt a kérdést, mielőtt
 
Top