Egyedülálló amfetamin szintézis P2NP-ből NaBH4/CuCl2-vel (1 kg-os skála)

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Itt van egy egyszerű tervrajz az én beállításomról, az ajánlás az, hogy a vízfürdőt a hűtőszekrényben lévő külön hűtőtartályhoz is csatlakoztassuk, amely nagyobb mennyiségű vizet tart 25-30L.

Ez a rendszer teljesen automatikus, és nem kell aggódnia a túlmelegedés miatt, és a hőmérséklet egyenletes. Tökéletesen működik, könnyedén 10c-en tartja a kondenzátort az egész reakcióm alatt.
 

Attachments

  • kJ1Mqc7YSp.jpg
    kJ1Mqc7YSp.jpg
    51.9 KB · Views: 181

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Köszönöm szépen haver :)

Végre itt van az utolsó puzzle-darab, az akváriumszivattyút már megkaptam, de csak azon gondolkodtam, hogyan kell valójában tökéletesen beállítani.


Hogyan kell az akváriumot egy külön hűtőtartályhoz csatlakoztatni és mi okból? Kell-e áramlás/csere a hűvös és nem hűvös víznek a fő vízfürdőből a hűtőbe helyezett vízfürdő második tartályába?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
ajánlunk egy bormelegítőt. különböző kapacitásúak vannak. válassza ki a megfelelő méretű lombikot. öntsön vizet, adjon hozzá jeget, pl. 1:1 (víz: jég) az első szakaszban, szépen lehűt mindent. miután hozzáadta az összes p2np-t a jég eltűnt. kapcsolja be a fűtést. állítsa be a fűtő hőmérsékletét, és repüljön tovább a robotból.
NqD1zwa64x
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Érdekes, jobban tetszene Önnek ez, mint egy laboratóriumi fűtőköpeny?
Valójában zseniális, mivel először a hűtést, majd a fűtést kombinálja!!!

@G.Patton Mi a véleménye erről az ötletről?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
véleményem szerint ez a megoldás a legegyszerűbb, és az így felépített berendezés nem hívja fel magára a figyelmet, amikor kitölti az ehhez a reakcióhoz szükséges összes dolgot
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Meg vagyok lepve az ajánlásán.

Tehát az Ön tanácsa az lenne, hogy az 5 nyakú RBF-et a bormelegítő belsejébe helyezzük, és az összes eszközt (kondenzátor, csepegtető tölcsér, töltő stb.) bilincsekkel + egy szokásos állványon állítsuk be?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Pontosan olyan fűtőtestek vannak, amelyek még egy 20 literes lombikba is beleférnek. Véleményem szerint jobb, ha például két ilyen készletet állítunk fel, és egyszerre 1 kg p2np-t dolgozunk fel, mintha ezt egyetlen rozsdamentes acéltartályban tennénk.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Igaza van!

Ez a módszer helyettesítheti a nagy hűtőszekrényt, a szivattyúkat, valamint a fűtőköpenyt csak ezzel az egy dologgal, ami valójában szép!

Ezt már 20L RBF-ekkel is végrehajtottad?
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
személyesen nem, de az a személy, akinek azt tanácsoltam, hogy szerelje össze a berendezést, olyan szokatlan dolgokból készült a fenéktámaszon 10 i
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
személyesen nem, de az a személy, akinek azt tanácsoltam, hogy szerelje össze a berendezést, olyan szokatlan dolgokból készült a fenéktámaszon 10 i
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Érdekes :) Megvárom @G.Patton visszajelzését erről, hogy megnézzem, jó ötlet-e ezzel helyettesíteni a fűtőköpeny + hűtőrendszert.
Köszi szépen haver!
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
ismert, hogy a laboratóriumi berendezések sokkal jobbak, mint a saját tervezésű, általánosan elérhető dolgokból történő építés .. plusz biztosan van egy ebben a megoldásban, hogy nem figyelünk magunkra, mert ezeknek a dolgoknak egyenként semmi köze az ilyen munkák felszereléséhez.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Nagyon egyszerű és okos ötlet!
Ez az egyik legjobb dolog, amit ebben a szálban láttam! Nagy UP!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Határozottan :) Ezt biztosan ki fogom próbálni, és visszajelzést adok, amint kipróbáltam, ami eltarthat egy ideig.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Nézze meg ezt (alább), ez egy olyan laboratóriumból származik, ahol az APAAN-t BMK-ra konvertálják. Mindig is kíváncsi voltam, hogy mik azok a vízforralók, amiket használnak.
Most már elég nyilvánvaló, biztosan borforralók.

Tehát ezeknek a dolgoknak már biztosan van felhasználási területük a laboratóriumokban, a javaslataid egy következő szintre emelik, mivel hűtésre és fűtésre fogják használni őket, ami elképesztő.
Most a kihívás az lesz, hogy megfelelőt találjunk egy 20L RBF-hez.

Eredeti hozzászólás: http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhn...aan-a-phenylacetoacetonitrile-large-scale.57/

NmECsTPOoZ
4medYRXxIg
Rbv1Rmc87w
 

Prima4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 26, 2022
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
Szia. 2:1 IPA:H2O keverékhez NaBH4 hozzáadása után elkezdem adagolni a P2NP-t tételesen, hogy 60 fok alatt tartsam. Amikor befejeztem az egyes tételek P2NP hozzáadását, a szín szépen elszíneződött sárgából fehérre.

A P2NP hozzáadásának vége felé, amikor a hőmérséklet már nem emelkedik magától a folyadék tovább bombázik, és egy sűrű, nagyon ragadós fehér trutyi kezd kialakulni.... tehát itt látom az első számú problémát.

Ezután, amikor CuCl2-t akarok hozzáadni, akár egy cseppet is, azonnal feketére színeződik a keverék, mintha oxidálódna/átégne... mi okozza ezt?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3


Hol jelenik meg tehát a "probléma"?

A reakciója helyes.

A reakció során a CuCl2 bekeverése után a reakció feketévé válik.

Itt az ideje, hogy a reakciót 80c-ra melegítsük, és 30-40percig tartsuk ott.

Ez alatt a reakciórész alatt a fekete elszíneződés eltűnik és 3 különböző szakaszban fog megjelenni.

Az utolsó szakaszban, amikor már tudjuk, hogy készen van, 2 réteg lesz.

Fekete alsó vastag réteg és egy fényes átlátszó felső réteg, amikor ez megtörténik, keverjük tovább 10 percig, majd adjuk hozzá a NaoH 25%-ot és lassan keverjük 5 percig.

Hagyjuk kihűlni, majd kezdjük el a kristályosítási folyamatot.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Most volt egy rövid beszélgetésem G. Pattonnal, ő jóváhagyta ezt az ötletet.

Jó pénzt takarított meg nekem, köszönöm szépen :) Felteszek egy összefoglalót, amint sikeresen felhasználtam mindezt.
 

Mystery_chemistry

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 12, 2022
Messages
82
Reaction score
32
Points
8
Láttam egy ilyen 33l-eset a neten. a specifikáció szerint a 20 l-es lombiknak illeszkednie kell ...
 

h20

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 7, 2022
Messages
10
Reaction score
7
Points
3
Hol lehet megvásárolni 1 kg

CuCl2 Európában

 
Top