Metamfetamin efedrin tablettákból

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
mennyi nátrium-tioszulfátot kell használnom a leírás arányában ?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Nehéz keaine mennyiséget megadni róla, de a felhasznált jódnak körülbelül 4/1-ét kell használnia
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Szia im megveszem az összes összetevőt, de nem tudok 7℅ jódtinktúrát vásárolni az országomban. Csak nátrium jodát 50℅, kálium jodid 50℅ 0,18mg/126,66℅ 0,18mg/126,66℅ tinktúrát tudok venni lehet-e használni vagy ki kell vonnom valahogyan.
 

Hypno

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Rendelje meg az aliexpres-től olcsóbb, tisztább és talán még gyorsabb is lesz lol
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ha szüksége van megfelelő jód dm nekem, és én teszlek a tht helyes útra fuck 7,,,, %shit hypo to ha szüksége van rá
 

Hypno

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Csak hogy mindenki tudja, hogy az Aliexpressről olcsón vásárolhat laboratóriumi minőségű jódot. Nem jódként lesz feltüntetve, de a képen jód lesz. Kaptam körülbelül 100 grammot egy évvel ezelőtt vagy úgy, és nemrég ellenőriztem, és még mindig van egy csomó lista, csak időt kell szánnia és megnéznie, aliexpressen is találhatsz tesztoszteront és más dolgokat, ha tudod, mit csinálsz.

Most tudnom kell specfics egy kis piros p szintetizátorhoz. Minden laboratóriumi felszerelésem megvan. Nem akarom elpazarolni a PSE-t egy hibával.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Helló Ma problémám volt a hidrokloridgáz előállításával. Követtem a videót, és elkészítettem a generátort a gázdobozból. 31%-os sósavas sósavat és sót használtam. Nem volt a só és a sósav aránya, így véletlenszerűen adtam hozzá, és nem volt elég ereje ahhoz, hogy a gázt a tömlőn keresztül tolja, és nem buborékosodott. Megnéztem az interneten, és találtam egy útmutatót az alumínium és a sósav használatához. Használhatom ezt a módszert? A reakció elég rövid volt csak 5 másodpercig. Tudja valaki, hogy mi volt a probléma a só és sósav módszerrel?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
A HCl és a CaCl vagy a H2SO4 és a NaCl használatára van szükség. Használjon kisebb generátort, így nem kell sok anyagot használnia. A HCl és az Al-fólia nem fog mást tenni, mint rendetlenséget csinálni.
Használj kis, összenyomható generátort, így szükség esetén be tudod nyomni a gázt, de ügyelj arra, hogy ne szívd vissza a terméket! Próbálj ki 10-15g CaCl-t vagy NaCl-t és talán 50ml HCl-t vagy H2SO4-et. Használj jódozatlan sót. Rakj össze mindent, és zárd el a tömlőd végét, és várj 5 percet, amíg a nyomás felépül. Merítse a tömlőt a termékbe, és engedje el a nyomást, így a gáz buborékosodik a terméken keresztül, ahogy mondtam, szorítsa meg, ha szükséges, de legyen óvatos.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Megpróbáltam kivonni az rp-t a gyufából és 2 órán át főztem naoh oldattal és szürkévé változott, buborékos volt és most desztillált vízzel való mosás után szürke porrá változik és kicsit szétoszlik, mit csináltam rosszul ?
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
miért forralnád az rp-t naoh oldatban? nem, nem szabad szürkének lennie, még mindig pirosnak kell lennie, amikor végeztél.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
evangelium
Az ment rosszul, hogy 2 órán keresztül NaOH-ban főzted az RP-t... honnan veszed az utasítást? Most olvastam végig az egész hozzászólást, és minden itt van. Nem érted az utasításokat, vagy csak úgy döntesz, hogy menet közben mindent a saját fejed után teszel?
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Ahogy @Lordoftheshard 2 mondta, használjon hipofoszforsavat egy egyszerűbb és gyorsabb módszerhez, ha megtalálja.

Felejtsd el a gyufaütőbetéteket, ha nem tudsz könnyen pirosat szerezni, rendelj ilyeneket . https://www.aliexpress.com/w/wholes...f=auto_suggest&spm=a2g0n.productlist.header.0.

Nedvesítsd meg kissé acetonnal és hagyd kicsit ázni, kapard le a foszfort.

Ami a HCl keletkezést illeti, vigyázz a fóliával, heves lehet. Folytasd jódozatlan sóval és cseppenként sósav hozzáadásával egy lezárt edényben, aminek a tetején egy tömlő van. Ha nincs laboratóriumi felszerelése, akkor egy műanyag kólásüveg is megteszi egy kis csővel a fedelén keresztül.
 
Last edited:

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Hogyan lehet a piros p-t levenni a papírról? Csak lekaparod?
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
A nátrium-hipofoszfit -> hipofoszforsav <=> vörös foszfor + I2 = hidroforsav. Ez az, amiről Fester bácsi beszél, amikor az elektródás nikkelezésről beszél. Ezt a "C komponens" néven árulják. Vagy 'R komponens', mint repleniser, azt hiszem. Lehet, hogy igazad van nem vagyok biztos benne, hogy pontosan mire gondolsz. Egy kis kutatást kell végezned, vagy tovább kérdezősködnöd.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Olvassa végig itt:

 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Hogyan lehet megismerni a víz egyenlő térfogatát ? Szükségem van, hogy kiszámíthassam azt dobott mólok ? És hogyan tudom ezt megtenni? Összeszámolni ? Pszeudo, i2, hipo ? Van robbanás vagy tűzveszély, ha pontosan úgy csináljuk, ahogy a leírásban van? Ha a hipofoszfor oxidálószerrel találkozik, ami I2, vagy 130° fölé melegszik, akkor tűz keletkezhet. Az exoterm reakció 290°, szóval mi van ezzel?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Azt hiszem, sokat gondolkodott az egyenlő térfogat kérdésén, csak ugyanannyit vagy egy kicsit kevesebbet kell beletenni, mint minden mást a lufiba...
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Köszönöm minden tanácsát. Im próbálom uder understand mindezt, így szeretném tudni az összes részletet. Tehát ez rendben van, hogy szemmel csinálni ? Azt hittem, hogy a kémiában semmit sem csinálnak szemmel.
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Hadd mondjam el, hogy én hogyan csináltamA csapvízbe annyit tettem, amennyit a reakcióhoz tettem, vagy egy kicsit többet, mint amennyit a reakcióhoz tettem


Mindig félrevezető szemmel csinálni, de az egyenlő térfogat kérdése a receptben valószínűleg ehhez hasonlóan történik
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Ha felszívódott, hogyan tudom semlegesíteni a tüzet ? Használhatok normál tűzoltó készüléket, vagy homokot kell használnom?
 

The chef

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Korlátlanul kaphatok pszeudoefedrin tablettákat, de kétségeim vannak a tablettáimmal kapcsolatban, mi történik, ha ezeket a hatóanyagokat tartalmazzák: Pszeudoefedrin-hidroklorid 60mg / Klórfenamin-maleát 4mg és klasszikus segédanyagok .....

Van-e mód arra, hogy a pszeudoefedrint kivonják ezekből a tablettákból?
( A nyelvem spanyol, de próbálok a lehető legjobban írni. Ha tudnátok segíteni, azt megköszönném).
BeSZFUJwV1
 

xena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Üdvözlöm, lenne néhány kérdésem.
1. Az etanol/metanol keverék használata helyett a tabletták szétválasztásához lehet-e diklórmetánt használni? És ez megoldja az aszpirin/koffein problémát?
2. Hány gramm jódot kell használni a jódoldat elkészítéséhez? Vagy a szilárd jódot simán beletolhatom egyenesen? (Ha igen, milyen súlyú?) Én bp98-at használok.
 
Top