Metamfetamin efedrin tablettákból

GhostBlack

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jul 11, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
jó napot mindenkinek, van 6kg efedrinem, már elkezdtem a hipofoszforos úton keresztül a teszteket, a sav, ami nálam van 80%-os, oké? vagy milyen koncentrációban kell lennie?
Miután megcsináltam az egész folyamatot, a végén az olaj elvált a vizes résztől, a sárga metamfetamin olaj és egy barna színű réteg is képződött, toluolnal elválasztottam és a barna szín eltűnt, dekantáltam, majd HCL gázban elkezdtem a kristályosítást, 5-re csökkentettem a ph-t és semmi nem történt, tovább csökkentettem a ph-t, amíg nullára nem ment és egy nagyon sűrű réteg képződött az alján, Egy órára rátettem egy rotaevaporátorra, hogy eltávolítsam a toluolból és miután kivettem a golyót a rotaevaporátorból olyan lett mint egy latyak, 24 órát vártam, hogy megszáradjon és még mindig nedves volt, nem tudom mi volt a hibám, de nem tudtam kikristályosítani a célt, nagy segítség lenne, ha meg tudnátok nekem magyarázni, hogy hol hibáztam, nagyon köszönöm szépen.

J6Wf1sC0LR
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Mindössze annyit kellett tennie, hogy elválasztja az fb olajat a maró víztől a. Egy szeptikus tölcsérben mossuk az fb olajat egyenlő mennyiségű dh20-mal dobjuk el a dh20-at, majd adjunk hozzá egyenlő mennyiségű vízmentes acetont tritáljuk hcl savval, amíg a pH 5,8 volt, adjunk hozzá 1 ml dh20-t minden gramm met hcl-hez, majd pároljuk el, mielőtt a tetején lehaboznánk t tegyük egy sötét szekrénybe, és hagyjuk, hogy a természet tegye a dolgát, nem kell gázosítani és megnehezíteni a dolgokat.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Most olvastam el ezt rendesen pH 0 nagy nem nem kell freebase újra, és a megy, hogy elveszíti a termék is nézi a főzőpohár van övezett, amikor csinál desztilláció és hozta marószert át az olaj, amikor csinál desztilláció akár egyszerű vagy gőz nem tovább, mint egy negyedét az út lefelé a kondenzátor akkor gőznyomás ok lassú és egyenletes nyeri a versenyt itt betegek
Szintén nem fogsz jeget készíteni a termék gázosításával, akkor fehér port készítesz, amelyet vízmentes acetonnal kell szűrni, majd vízmentes acetonnal mosni, majd dh20 vagy oldószerrel átkristályosítani.
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
A ph-szint nem csökkenhet 5,8 alá, újra extrahálja a pH-t nátrium-hidroxiddal újra 13-ra, és gondosan kristályosítsa ki.

Ha a hcl-gáz nem működik, próbálja ki ezt:

Tegye a toluol réteget egy főzőpohárba, és adjon hozzá ugyanannyi tiszta vizet, cseppenként óvatosan adjon hozzá hcl-t, hogy a pH 5,8 legyen (a pH mérésekor a vízréteget mérje, ne a toluol réteget).


Hosszú ideig rázza erőteljesen, és válassza le a vízréteget, a víz elpárologtatásával



Elnézést a rossz ang
 
View previous replies…

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Próbálja meg a kristályok tisztítását:

Helyezze a szűrőpapírt egy üvegtölcsérbe, és az összes kristályt vékony porrétegben terítse a szűrőpapírra, Ezután mossa le a kristályokat vízmentes acetonnal, majd szárítsa meg őket.

Ha még mindig vannak szennyeződések, a reakció a konstrukció során túl sok szennyeződéssel fertőzött, próbálja meg a moszkvai utat
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Üveg alakú kristályok esetében:

A tisztítási fázis befejezése után oldja fel a metamfetaminport a lehető legkevesebb alkoholban, majd várja meg, amíg az alkohol elpárolog.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Rossz, ha etanolt használok PSE extrakcióhoz ?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Soha nem láttam még senkit, aki ezt etanollal tette volna, és emlékeztetnék arra, hogy az etanol drágább, mint a toluol, és az etanolban kevesebb az oldószer, mint a toluolban
 
View previous replies…

Urky

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 12, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
A PSE-t etanolban oldottam fel, az oldat zavaros volt, egy kicsit melegítettem az oldatot, és az oldat kitisztult.
Ezután nagy tükörre terítettem a jobb párolgás érdekében, és kristályokat képzett, amelyek kicsit fehér penészre hasonlítottak. Nem vagyok biztos benne, hogy PSE-t tartalmaznak-e.
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Ezt már az ízlés alapján is meg lehet állapítani...

Tudom, hogy undorító és egészségtelen, de a pse nem kábítószer az eljárásban, így nyugodt szívvel megkóstolhatod.

A pse íze rendkívül keserű, míg a metamfetaminé savanyú.

Ha biztos vagy benne, hogy pse-ed van, kövesd a fent említett eltávolítási eljárást.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Szűrje le az etanol pse-t benne, majd szerezzen egy elektromos wokot, amelynek a tetején egy ventilátor fúj, és párologtassa el az etanolt a bal oldali pse-vel.
 

mr hallo

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Használhatunk ehhez folyékony efedrint?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Helló, mi a neve "folyékony efedrin"? Az efedrin és az efedrin-hidroklorid szilárd anyagok.

P.S. Ne spammeljen ugyanazzal a kérdéssel különböző témákban.
 
View previous replies…

mr hallo

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
De az efedra növény kivonata, amelyet efedrin kivonatnak neveznek, folyékony formában van. El lehet választani az efedrin folyadékot elpárologtatással?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Az efedrin molekulákat egy oldószerrel vonja ki. Az oldószert elpárologtatjuk, és tiszta efedrint kapunk. Az efedrin + oldószer nem "folyékony efedrin", hanem keverék. De igen, lehet.
 

mr hallo

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 10, 2023
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Kérjük, tüntesse fel a kémiai oldószer nevét
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
hello Szeretném kipróbálni a moszkvai utat, de egy kicsit összezavarodtam. lépésről lépésre szeretném végignézni a videót, de a videó eltér a leírástól. valaki tudna nekem segíteni, hogy megértsem? a leírásban szerepel, hogy 24 órán keresztül kell a refluxió, de a videón nem látható sehol. kihagyták, vagy másképp csinálják? A foszfángázzal kapcsolatban, használhatnám a fűtermesztéshez készült exhoust szellőzőt? elég erős és van benne szénszűrő, működne a füstszag ellen? az utolsó kérdés a jég előállítására vonatkozik. G. Patton posztot írtam a jéggyártásról, és szeretném kipróbálni, de nem vagyok benne biztos, hogy működne-e a pszeudoefedrin metabázissal ugyanúgy, mint a P2P módon. ha igen, akkor a lépéssel kell kezdenem a pszeudo metabázissal? Néhány srác azt mondta, hogy a poszt hamis ez igaz ? vagy a srácok csak nem tudta szar ? köszönöm minden replice ez sokat segítene nekem és bocsánat az angolomért
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Ne hallgasson azokra a faszfejekre, akik azt mondják, hogyi
hogy ez a bejegyzés nem igaz.
1 A nátrium-tioszulfátot arra használják, hogy elpusztítsák a jódot és a színt, amikor rp/hi útvonalat csinálnak, ezért mondom az embereknek, hogy használjanak hipofoszforsavat, mivel nem kell kiszűrni a vörös foszfort és nátrium-tioszulfátot használni, és nem kell 24 órán át refluxálni ezzel a módszerrel, 4-8 óra elég.
2. A szénszűrőhöz csatlakoztatható elszívócsatornát a kondenzátor fölé helyezzük 2 láb magasan, ha van fordulatszámszabályzó a ventilátoron, ne kapcsoljuk fel a lapos botot, mert itt nem kábítószert termesztünk, csak a mérges gázt akarjuk kivinni a területről, ahol főzünk, legyen egy csatorna a ventilátor elején, majd egy másik csatorna a ventilátor hátulján, amely a szénszűrőhöz vezet, a szénszűrő legyen a területen kívül, ahol főzünk, a csatorna a ventilátor elején legyen 2 láb magasan a kondenzátor fölött.
3 A pszeudóból készült met fb használata jobban fog működni a G Patton által közzétett módszerrel, hogy jeget készítsen, mint a p2p minden megfelelő jeget pszeudóból és eph-ból készítettek, amely DMeth-et termel, mielőtt a bilincset a pszeudóra és az eph-re helyezték volna.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Mielőtt kibaszott a Sudafed tabletták gaks stb 1000 doboz Sudafed egy 25 literes műanyag fehér élelmiszer minőségű vödörben először mossuk 12 l metilált szesz forró a vödörben festék keverő egy akkus fúrógép keverjük untill minden oldódikl helyezzük a vödörbe tegyük a padra a fedővel a tetején hagyjuk, amíg a meto tiszta nem lesz, majd tegyünk egy másik vödröt a földre és szifonozzuk a meto-t a padon lévő vödörből a földön lévőbe, és győződjünk meg róla, hogy nem szívunk be semmit a vödör aljára leülepedett szarból.
Most ismételje meg a folyamatot kétszer, de ezúttal csak 8 l meto-t használjon minden alkalommal, most a 3 mosás az alsó vödörben összegyűjtve öntse ezt egy elektromos wokba, amelynek a tetejére egy ventilátor fújja ezt kint csinálja, ahogy a folyadék koncentrációja csökken folyamatosan töltse a wokot, amíg az összes meto el nem párolgott kapjon egy bambusz kanalat, de a laposakat és dolgozza meg az álo-t, amíg porrá nem szárad, majd mossa az álo-t vízmentes acetonnal és kész.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
mennyi nátrium-tioszulfátot kell használnom a leírás arányában ?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Nehéz keaine mennyiséget megadni róla, de a felhasznált jódnak körülbelül 4/1-ét kell használnia
 
Top