Metamfetamin kristályosítása és jéggyártás

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
A metamfetamin egyik legtisztább formája, és van egy dextro izomerje.

A mai napig magas minőségi mutatókkal rendelkezünk, a metamfetamin tisztasága elérte a 99%-ot +

A metafetamin specifikus forgással rendelkezik
az optikailag tiszta D izomer [α]20D = -18,90° 99%+ tisztaság mellett.

A termékem kizárólag dextrometamfetamint tartalmaz. Frakcionált bázisdesztillációt és újratisztítást alkalmazunk.
Nem hígítjuk metilbenzilaminnal és más anyagokkal.
A termékünknek megfelelő az olvadáspontja

Szervezetünk készen áll az együttműködésre, és kész együttműködni mind a gyártókkal, mind a nagy vásárlókkal.

Készek vagyunk segíteni a kész prekurzorok és a teljes munkakészletek, valamint a késztermékek nagykereskedelmi tételeinek szállításában.
 

Attachments

  • DFmwAiftKG.jpg
    DFmwAiftKG.jpg
    4.4 MB · Views: 675
  • 8fvrq4wVzG.jpg
    8fvrq4wVzG.jpg
    4.7 MB · Views: 666
  • Nt29bQiXF1.jpg
    Nt29bQiXF1.jpg
    8.2 MB · Views: 1,348
  • gmRWhjbex1.jpg
    8.8 MB · Views: 1,028
  • N67icfZnC0.jpg
    N67icfZnC0.jpg
    6.9 MB · Views: 1,408
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Érdekelne, hogy hogyan lehet jeget készíteni racemát metával, tud valaki egy részletes technikát?
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ezzel a kérdéssel kapcsolatban több téma is felmerül. Emellett van videó is. Nézz körül a fórumon.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
nagyon hálás az info. van egy link vagy info, hogyan kell csinálni d-meth az l-meth ?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
1 végezzen otthoni munkát
UV fluoreszcens fekete fény BL 12inch (teljes hossz) cserélje ki a 8Wattos T5 UVA fénycsövet 8Watt T5 UVA
2 20%-a a termék teljes súlyának dh20 átkristályosítása pl. 1000g MA adjunk hozzá 200g dh20-t hővel oldjuk fel, majd helyezzük UV fekete fény alá.
És mondom neked egyenesen ne próbálj meg lekicsinyelni és próbálj meg úgy beállítani mintha ,nem tudnám miről beszélek oké
Én ebbe a közösségbe jöttem ,20 éves tapasztalattal és nem kell Fester baromságait másolnom és beillesztenem a válaszokhoz ok
Dolgoztam a világ minden táján laboratóriumokban.
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
1. 1000g MA annak szabad bázisa vagy HCl ?
2. dh20 - ez a desztillált víz ?
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
és az utolsó kérdés ez a racemátra vagy csak a d izomerre működne?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Oké megyek a Mindannyian és kap ez a fantázia ki a fejünkből racém FB nem teszi szilánk, hogy miért találták fel az n-izopropilbenzilamin 2008-ban! Mivel a kartellek a racém meth-ből a dmeth borkősav kivonását végezték, és az lmeth nyolcasának felét elveszítették.

Most a kartellek 1:1 arányban keverték a racém FB-t n-izoval, és ez szétforgácsolódott.

A mai napra áttérve a hollandok kitalálták, hogyan lehet az lmeth-ből dmeth-t csinálni, ezt hívják EU állásfoglalásnak, ahol a normális esetben kidobott lrmeth-et visszafordítják freebase-zá, majd a folyamatot újra végigcsinálják, hogy még több Dmeth-et kapjanak belőle, ami szerintem az egyetlen módja annak, hogy a racemic-et kristályosítani lehessen, az EU állásfoglalást kell csinálni vele.
 

Johnski

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Mar 16, 2023
Messages
11
Reaction score
13
Points
3
Az L-tartric kicsapódik az L-tartarát D-terméke, Azt jelenti, hogy az l izomer az oldatban marad?

A D-tartric kicsapja a D-tartarát L-terméket, Azt jelenti, hogy a d-met izomer oldatban marad?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Az embereknek a billentyűzetharcos hozzáállásoddal van problémájuk.

Minél többet próbálkozik, annál inkább veszít a hitelességéből.

Mi lenne, ha változtatnál a hangnemeden?
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Nem értettem semmit, de érdekes, általánosságban, és tulajdonképpen a technikát is el tudja magyarázni normálisan
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Ha volt ideje, hogy lássa elnézést kértem ti Mr Paton ok lépjünk be, amit nem értettél, és megmagyarázom, hogy így csináld
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Azt mondták nekem, hogy itt követhetem a 2. módszert a kristályos metamfetamin előállításához, de ez úgy néz ki, mintha metamfetamin szabad bázisból és NEM amfetamin szabad bázisból történő szintézis lenne. Meg tudja valaki erősíteni, hogy ezek a lépések amfetaminmentes bázissal is követhetők-e? Ha nem, hogyan lehet az amfetamint metamfetaminná alakítani? Csak itt találtam ezt a módszert. Van más módszer is? Higany-nitrátot nem lehet kapni ott, ahonnan én jövök.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Az An/Hg módszer helyett használhat HgCl2-t vagy végezhet NaBH4 redukciót.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Olvassa el az alumínium-amalgám szintézisét HgCl2 és MeOH segítségével a szálon. A NaBH4-hez kapcsolódóan azonban nem találtam semmit, de egy másik szálban találkoztam egy hasonló kérdéssel. ahol ImOutAlso a 2. kérdéssel kapcsolatban kérdezett, és nem nagyon értem a kontextust. A NaBH4-et az alumínium-amalgám szintéziséhez használjuk, vagy az amalgám helyett NaBH4-et használunk a teljes 3. lépéshez, ahol [1 mól szabad amfóbázist] kombinálunk [1 mól formaldehid és 350 ml etanol] + [ 1-1,2 mól felesleges NaBH4] keverékével?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Az Al/Hg helyett használhatja a NaBH4-et. Ez azt jelenti, hogy az Al és a higany-nitrátot egyáltalán nem kell kizárnia, és a NaBH4-et kell használnia, ahogyan azt mondta. Szerintem ez is működni fog.
Nem biztos, hogy elég lenne, de kezdheted 1:1,2 arányból, és a hozam és a TLC szerint növelheted a mennyiségét.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Kérdés,

Módszer #2.

200g konyhasót adunk hozzá, és egy ablakokból származó vonalat festünk HCl 35-38%-os laboratóriumi minőségű HCl-re.

Lenne appriciated, ha valaki meg tudná mondani, kb. mL HCl 35-38% szükséges.

Az 1,000mL-es lombik vonalából kiindulva azt mondanám, hogy kb. 250mL-t kell hozzáadnom.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Mire gondol?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
A háromnyakú lombikon a HCl 35-38%-os szintjének rajzolt vonalára mutató nyíl látható.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
VFQ97zKXWT


 
Top