Metamfetamin kristályosítása és jéggyártás

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Meg kell szereznie az L-Meth-et, majd végre kell hajtania a posztban leírt eljárásokat.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Elnézést, melyik posztot?

Az eredeti poszt egy leírás arról, hogy hogyan kristályosodik a meth a p2p reduktív aminációját követően. Ezt követően a hozzászólásokban van néhány homályos leírás a rektifikálásról, de semmi konkrétan az L-Meth-ről.

Bocsánat, tisztázná, hogy mit ért "L-Meth" alatt, vagy megmutatná az 1. lépést, ahol azt mondja, hogy L-Meth-et kell kapnunk (vagyis a legkevésbé aktív izomer).

Ha igaz, amit mondasz, akkor a Vicks inhalátorokból is előállíthatunk d-Meth-et. Szóval igen, ez egy hatalmas plusz lenne az oldaladnak, és általában a titkos szintézisnek.
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8

A P2P racém metamfetamint eredményez. Nem vagyok benne biztos, hogy honnan szerezte az L-Meth-et. Kérem, adjon tanácsot!
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Azt hiszem, igen, megpróbálom vákuumozni és frissíteni itt.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Megkapta a racém metamfetamin szabad bázisát, akkor eljárásokat végezhet d-borkősavval, ami lehetővé teszi, hogy L-met-et kapjon. Van kézikönyv az amfetaminhoz, a metamfetamin izomerizációja ugyanaz.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Csapadékot vagy d-tartrikkal kicsapni és a csapadékot eldobni, majd folytassa a kénsav hozzáadását VAGY használjon l-tartrikkot a folyékony fázis eldobásával újra szabaddá teszi az l-tartrikus d-amfetamin sót, majd folytassa a szokásos módon, extrahálás, kicsapás.
Ugyanez az eljárás elvégezhető kámforszulfonsavval is, ugyanazok az elvek érvényesek a 2 izomerre.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Láttam olyan metamfetamint, amely tiszta d-metamfetamin volt, de nem volt kristályosítva. Inkább úgy nézett ki, mint sok kis csomó vagy rizs. Milyen módszer lehet ez?

Nem akarok olyan dolgokat, mint egy gázbuborékos készülék. Nem érdekel, ha a végtermék szilánkok lesznek. Szóval mi lenne a legegyszerűbb módja annak, hogy stabil vízoldható végtermékem legyen? Szeretném a metet a végén vízzel keverni, így mililiterben adagolhatom. pl. 5ml tartalmazna 10mg metet.
A freebase vízoldható? Valószínűleg nem, mivel olajos???? Mi lenne a leggyorsabb dolog, amit a freebase-zel lehet tenni, hogy vízben oldódó és stabil legyen?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
A metamfetamin sói vízben oldódnak.
Nem, nem oldódik vízben. A legegyszerűbb módja a sóforma előállítása.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
A metamfetamin egyik legtisztább formája, és van egy dextro izomerje.

A mai napig magas minőségi mutatókkal rendelkezünk, a metamfetamin tisztasága elérte a 99%-ot +

A metafetamin specifikus forgással rendelkezik
az optikailag tiszta D izomer [α]20D = -18,90° 99%+ tisztaság mellett.

A termékem kizárólag dextrometamfetamint tartalmaz. Frakcionált bázisdesztillációt és újratisztítást alkalmazunk.
Nem hígítjuk metilbenzilaminnal és más anyagokkal.
A termékünknek megfelelő az olvadáspontja

Szervezetünk készen áll az együttműködésre, és kész együttműködni mind a gyártókkal, mind a nagy vásárlókkal.

Készek vagyunk segíteni a kész prekurzorok és a teljes munkakészletek, valamint a késztermékek nagykereskedelmi tételeinek szállításában.
 

Attachments

  • DFmwAiftKG.jpg
    DFmwAiftKG.jpg
    4.4 MB · Views: 675
  • 8fvrq4wVzG.jpg
    8fvrq4wVzG.jpg
    4.7 MB · Views: 666
  • Nt29bQiXF1.jpg
    Nt29bQiXF1.jpg
    8.2 MB · Views: 1,348
  • gmRWhjbex1.jpg
    8.8 MB · Views: 1,028
  • N67icfZnC0.jpg
    N67icfZnC0.jpg
    6.9 MB · Views: 1,408
View previous replies…

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Hogyan kaphatod meg, mint ez a kristály ?
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Érdekelne, hogy hogyan lehet jeget készíteni racemát metával, tud valaki egy részletes technikát?
 
View previous replies…

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
nagyon hálás az info. van egy link vagy info, hogyan kell csinálni d-meth az l-meth ?
 

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Meg tudod mondani, hogyan kell kristályosítani egy nagy kőzetet?
 
View previous replies…

tripeep

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 28, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
helyettesíthetem-e a pszeudoefedrin/efedrin-t fenilpropanolamin hcl-rel a moszkvai útvonalakat használó met-szintézishez ?
 

Kellyun

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
@Hank Schrader Good Work My Friend ! Nagyon érdekel a veled való együttműködés
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@Hank Schrader, Ön bekapcsolta az adatvédelmi beállításait, így nem lehet Önnel kapcsolatba lépni.

Küldjön egy DM-et, szeretnék beszélni.

Legjobb
 

Davidrobinson

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
86
Reaction score
18
Points
8
Tudna betekintést nyújtani az izomer szétválasztás hankba?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Csak a d meth készít szilánkokat, és ehhez sok tech van.
Én megyek, hogy a rekordot egyenesbe ez fester szar a HCl gáz ad jég és szilánkok baromság ez csak akkor működik, ha használsz freon vagy folyékony nitrogén, ha megy használni HCl van
A legjobb szilánkok készülnek vásárolni csinál egy 20%dh20rexal a tritated fb olaj pH 5.8 és a kristályosító tál Pyrex tálcán hagyjuk egy szekrényben UV fekete fény alatt és.nem szabad zavarni egyáltalán legalább egy hétig minimum időbe telik, hogy kiváló terméket készítsen
Mondok nektek egy másik trükköt, ha csak a pH-ját az FB olajnak és csak hagyjátok magára, akkor elpárolog és jéggé szárad, így csinálják a kínaiak is, minden a türelemről szól.
De ez a gázosítás a toluolban és az éterben csak egy por alakú terméket fog csinálni, amit vissza kell majd állítani, hogy a jég csak freon vagy folyékony legyen. A nitrogénből azonnal jég lesz, ha a HCl gáz érintkezik vele.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Elnézést, de mi az a "buy doing a 20%dh20rexal"? És mi az, hogy "UV fekete fény"? Tudja, hogy az UV nem lehet fekete? =)
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
A "fekete fény" az UV egy meghatározott tartománya, amely szinte láthatatlan, amíg vibrálóan vissza nem verődik a környezetben lévő foszforokról. Biztosan látott már ilyet korábban is. Az emberek arra használják, hogy megtalálják a megtisztított vért és a spermát, valamint a klub/rablás légkörét.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Oké, barátom. Mindent megtettem, amit mondtál.
De hol van a kristály?
Sajnálom, ez az oldal nem tud képet betölteni.
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
1 végezzen otthoni munkát
UV fluoreszcens fekete fény BL 12inch (teljes hossz) cserélje ki a 8Wattos T5 UVA fénycsövet 8Watt T5 UVA
2 20%-a a termék teljes súlyának dh20 átkristályosítása pl. 1000g MA adjunk hozzá 200g dh20-t hővel oldjuk fel, majd helyezzük UV fekete fény alá.
És mondom neked egyenesen ne próbálj meg lekicsinyelni és próbálj meg úgy beállítani mintha ,nem tudnám miről beszélek oké
Én ebbe a közösségbe jöttem ,20 éves tapasztalattal és nem kell Fester baromságait másolnom és beillesztenem a válaszokhoz ok
Dolgoztam a világ minden táján laboratóriumokban.
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Úgy tűnik, hogy nem olvasta el a fórumszabályzatot. Javaslom, hogy változtass a kommunikációs hangnemeden, oké?
https://en.wikipedia.org/wiki/Ultraviolet Az UV hullámhossza 10 nm és 400 nm között van. Nem kaphatsz "fekete fényt" lol :ROFLMAO:
Sajnálom, nem tudom, mi az.
Ez nem ad plusz jogot arra, hogy bunkó és rosszmájú legyél.
Az biztos.
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Ok nem drámák, de ez az, amit hívnak UV fekete fények google it
Mindannyian tanulunk egymásból, én tanultam magamnak köszönhetően a bmk glicidát p2,P a meth-hez való hozzászólásodnak.
Mivel én a hipofoszforsavas jód és pszeudo és efedrin szintézisekre és transz 4 metilaminorex szintézisekre specializálódtam...
A kínai kapcsolatom mesélt nekem a bmk glicidát útvonaláról a methez, mivel tonnaszámra lehet kapni belőle, valamint a metilaminból és a nátrium-borohidridből stb.
Így készül a met világszerte az ATM, mint psuedo efedrin és norepinefrin, a DEA világszerte megszorította ezt.
És a bmk módon egynegyede a cust akkor csinál pszeudo szakácsok pénzügyileg életképes, és míg ez legális ATM a kínaiak létrehozták saját clearence cégek az USA Aus De és az EU, így garantálni tudják, hogy kapsz mindent, amire szükséged van legalábbis az én kapcsolatom van
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Az embereknek a billentyűzetharcos hozzáállásoddal van problémájuk.

Minél többet próbálkozik, annál inkább veszít a hitelességéből.

Mi lenne, ha változtatnál a hangnemeden?
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Nem értettem semmit, de érdekes, általánosságban, és tulajdonképpen a technikát is el tudja magyarázni normálisan
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Ha volt ideje, hogy lássa elnézést kértem ti Mr Paton ok lépjünk be, amit nem értettél, és megmagyarázom, hogy így csináld
 

triptonaut123

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
7
Reaction score
4
Points
3
20 év tapasztalata megtanított arra, hogy a vizes metil-oldatra feketelámpát helyezzen, hogy szelektíven kristályosítsa a d-met-et? Publikáld ezt a szart a Nature folyóiratban, haver, ez úttörő. Milyen szelektivitás - ha egy percre figyelmen kívül hagyom az összes többi hülyeséget - lenne az UV fénynek a D-met molekulára az L-met molekulával szemben? Semmi, mert pontosan ugyanúgy gerjesztett, ugyanazokkal a fizikai tulajdonságokkal rendelkezik.
Nem tudom, hogy miért próbálod ezt az embereket a fantáziavilágodba vinni, de őszintén szólva szégyenletes.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Azt mondták nekem, hogy itt követhetem a 2. módszert a kristályos metamfetamin előállításához, de ez úgy néz ki, mintha metamfetamin szabad bázisból és NEM amfetamin szabad bázisból történő szintézis lenne. Meg tudja valaki erősíteni, hogy ezek a lépések amfetaminmentes bázissal is követhetők-e? Ha nem, hogyan lehet az amfetamint metamfetaminná alakítani? Csak itt találtam ezt a módszert. Van más módszer is? Higany-nitrátot nem lehet kapni ott, ahonnan én jövök.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Az An/Hg módszer helyett használhat HgCl2-t vagy végezhet NaBH4 redukciót.
 

Cardboard1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
18
Reaction score
1
Points
1
Olvassa el az alumínium-amalgám szintézisét HgCl2 és MeOH segítségével a szálon. A NaBH4-hez kapcsolódóan azonban nem találtam semmit, de egy másik szálban találkoztam egy hasonló kérdéssel. ahol ImOutAlso a 2. kérdéssel kapcsolatban kérdezett, és nem nagyon értem a kontextust. A NaBH4-et az alumínium-amalgám szintéziséhez használjuk, vagy az amalgám helyett NaBH4-et használunk a teljes 3. lépéshez, ahol [1 mól szabad amfóbázist] kombinálunk [1 mól formaldehid és 350 ml etanol] + [ 1-1,2 mól felesleges NaBH4] keverékével?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Az Al/Hg helyett használhatja a NaBH4-et. Ez azt jelenti, hogy az Al és a higany-nitrátot egyáltalán nem kell kizárnia, és a NaBH4-et kell használnia, ahogyan azt mondta. Szerintem ez is működni fog.
Nem biztos, hogy elég lenne, de kezdheted 1:1,2 arányból, és a hozam és a TLC szerint növelheted a mennyiségét.
 
Top