🔍 KĂ”ige rohkem otsitakse!

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Ei selle kunagi soovitatav, see on tÔsise Àrimehe jaoks punane lipp. Alati vÀltige iga vÀhimatki nÀhtavat riski - see ei ole seda vÀÀrt
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Mul on peaaegu kÔigi reaktiivide tarnijad. kuid on mÔned probleemid,
1- kuna nad kĂ”ik on keskmise suurusega vĂ”i vĂ€ikesed tootjad, ei mĂŒĂŒ nad rahvusvahelisel tasandil internetis, riigi vĂ”i riigi tasandil ei paku nad kohaletoimetamisteenust.
2- igal tootjal on vĂ€ike kataloog, nii et peate tellima mitmelt mĂŒĂŒjalt.

lahendused: -
1- keskmise taseme tootjad sisaldavad kÔiki farmaatsia reagente ja tarnivad rahvusvaheliselt, kui ma mÀletan, et neil kÔigil on impordi-ekspordilitsents.
2- kuna need kemikaalid (enamikus riikides piiratud) on siin seaduslikud ja neid saab eksportida kui midagi muud, ilma et oleks probleeme tolliga mÔlemal poolel.
3- nad on odavad af peaaegu sama kvaliteediga ja hinnaga kui Hiina omad.

ikkagi eelistaksin Hiina tootjaid minu omadele rahvusvahelisel tasandil, kuna Hiina tootjad on kogenud.

ikka kui soovite, ma oleksin hea meelega postitada nende nimed, aadressid, kontaktid, koos toodetega, mis neil on. (seal on mitu tarnijat sama toote erinevate hindadega).

Olen ostnud paarilt neist varem ja vÔin neid usaldada.
 

adroitsynth

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Sooviksin rohkem infot. Ma olen USAs, millisesse riiki olete te/te tarninud?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kas te teate
w mĂ”nda vĂ€ikest kohta, mis mĂŒĂŒb GBL-i ja tarnib USAsse?
 

YouTing

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
1,4-butaandiool on Hiinas tĂ€iesti seaduslik (seaduslikkus vĂ”ib olla seotud laia tööstusliku kasutusalaga), Hiina mĂŒĂŒjatel on palju kaupa ja madalad hinnad, peate Hiina tarnijat varjama ja tegema oma köögis lihtsa ettevalmistuse, et saada GBL-i.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Kindlasti punane lipp! Siin on palju paremaid vÔimalusi, nii et see ei ole Ônneks vajalik
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Mul ei ole nende kemikaalidega kogemusi, kuna need on kaugel sĂŒnteesist, mida ma Ă”pin, kuid ma lĂ€hen ĂŒldiselt ainult Ă€risuhetele, kus suhtlus on enne Ă€ritegevust heas korras.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Kas meie kommunikatsiooniga on olnud midagi halba? Ma ei saa aru, mida te selle all silmas peate, hÀrra?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ah sa pead olema mees konstantiivne. Kui te loete neid nÀete, et ta oli vÀga ebaviisakas ja tÔrjuv ja kÔik, mida ma tegin, oli öelda talle, miks ma arvasin, et see oli halb otsus, olles selles Àris, kus ta on, on vÀhemalt tsiviilne peab ma arvan, et ei oleks te.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Milline on 1 naela ja 1 kilo hind Euroopas Ma nÀen numbreid, mis ei saa olla Ôiged.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Noh, tundub, et Tina hinnad on Euroopas palju rohkem kui siin. Mul oli temaga hea kogemus, kuni ta mÔistis, et ma ei lÀhe GBL ja BDO on tÀpselt sama asi lugu. Ta saadab BDO-d USA-sse isegi samades konteinerites. Kui tal ei oleks GBL ma vÔiksin lasta seda talle tarnida ja ma annan talle 150% sellest, mida ta teeb oma bdo. Ma lihtsalt ei usu, et ta sai minust aru, et see on tema jaoks rahalehm. Kui ta saab 10 liitrit tema jaoks. Ma mÔtlen, mida ta teenib, et ta ei tee oma töö lihtsat osa minu kraami eest, piisavalt, et keelduda $20000 kuus, mis on lihtsalt hull. kui sa vÔiksid teda rÀÀkida, annan sulle 5 dollarit liitri kohta, mis on 10 tuhat kuus, kui me jÀlle kiirustama hakkame.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Mees, ma tÔesti ei saa aru, mida sa rÀÀgid.

Kellest sa konkreetselt rÀÀgid?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ma palusin teil rÀÀkida oma sĂ”braga keemia kohas, ma pakkusin sisuliselt 20000 dollarit kuus ja teile kĂŒmme kuus, kui te suudate teda veenda, et ma vĂ”iksin teile ka öelda, kuidas teha neide
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Kas otsiteostada vĂ”i mĂŒĂŒa lĂ€hteaineid?

Nagu ma arvasin, et tegemist on GBLiga?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Loomulikult sir GBL on kogu rave liikumise keskmes. Te peate tĂ”esti vihkama GBL-i, kui me siinkohal rÀÀgime sellisest rahast. Ta on absoluutselt ideaalne olukord, sest ta juba saadab BDO. Kas te saate mulle öelda, kas PĂ”hja-Ameerikas on midagi, mida teil on Euroopas raske saada, mis vĂ”iks julgustada teie sĂ”pra vĂ”tma vastu kogu seda raha, mida ma ĂŒritan talle anda? Ma vĂ”in teile DMT-d saada. Samuti kulus mul 2 aastat, kuid ma tĂ€iustasin, kuidas suitsetada metat vape'ist ilma sisemise puhastuse ja kogunemiseta. Ma oleksin valmis jagama seda infot GBL-i konksu eest nagu teie sĂ”ber.
 
Top