Syntéza amfetaminu z P2NP pomocí NaBH4/CuCl2 v jednom hrnci (měřítko 1 kg)

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Netušíme, co se pokazilo, nemáme testovací zařízení. Výsledný fosfát amfetaminu nemá vůbec žádný účinek.
 
View previous replies…

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Mám stejný problém. Provedu reakci a vypracuji, ale nemyslím si, že sůl je amfetamin, nebo pokud ano, tak je to velmi velmi nekvalitní! Co mám zkusit udělat pro zlepšení?
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Ujistěte se, že se jedná o fenylnitropropen, a nikoli nitrostyren. Možná vám byl prodán analog a dostali jste fenyletylamin.
 
View previous replies…

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Jak nejlépe zkontrolovat, zda nitroethan, který jsem použil k výrobě p2np, byl nahrazen nebo zředěn nitromethanem? Shromáždil jsem základní fyzikální vlastnosti činidel i produktů a jako nejlogičtější se mi jeví bod varu nitrosloučeniny. Teploty tání produktů jsou si velmi blízké. Problém je v tom, že pokud se BP objeví mezi bodem varu n.etanu a n.metanu, pak musí být problém je oddělit frakční destilací.

Další hodnotou by mohla být hustota, která se také značně liší. Odborníci, prosím, přidejte svůj názor, jaký je nejjednodušší nejlepší způsob, jak zajistit, že používáme správná činidla.

CgbIzkJP6A
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Dobrý den. Nitrometan a nitroetan mají rozdílnou teplotu varu 101, resp. 114 °C. Můžete si to ověřit a provést frakční destilaci. Berte v úvahu, že tyto látky jsou poměrně toxické a výbušné. Pokud jde o nitrostyren a P2NP, stačí použít přesný přístroj pro stanovení bodu tání. Je lepší porovnat známý čistý P2NP se syntetickým novým P2NP v jedné aparatuře a zkontrolovat rozdíl. Proveďte také několik měření, abyste vyloučili chyby. Spočítejte průměrnou mp pro každý vzorek.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Děkujeme vám za to Patton. Nemám žádné podezření, že by můj nitroethan nebyl čistý, ale po přečtení některých komentářů jsem si řekl, že bude lepší si to ověřit, takže začnu bodem varu mého nitra a pokud bude vřít nad 110C, budu mít klid. Stejně je dobré vědět, co dělat a kontrolovat, než si dát spoustu práce a zjistit, že výsledný produkt je neúčinný :).
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Dobrý den, Po reakci jsem uhasil zředěnou HCl a vydestiloval IPA na 100 °C, ale druhý den, když jsem přišel oddělit fáze, baňka se nemíchá. V baňce je odstín. Tady jsou fotky, může mi někdo pomoct pochopit a říct, jaké mám možnosti.
 

Attachments

  • FvuJdVa0Hl.jpg
    FvuJdVa0Hl.jpg
    3.1 MB · Views: 177
  • yh0uOsVvX6.jpg
    yh0uOsVvX6.jpg
    2.9 MB · Views: 170
  • hCUNzmb3es.jpg
    hCUNzmb3es.jpg
    2.8 MB · Views: 183

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Dobrý den,

Především, kde se v syntéze píše, že máte použít HCL? Nápověda: Nikde, takže ne.

Za druhé, jelikož destilujete ve 100c, předpokládám, že provádíte otevřenou destilaci, nedělejte to, použijte raději vakuovou destilaci.

Zkuste to znovu a odpovězte na výsledky.

S pozdravem
 
View previous replies…

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Dobře, udělal jsem to jako v OP a fáze se po reakci a přidání NaOH oddělí. Takže vodnou fázi extrahuji IPA, ale v separační nálevce není jasné oddělení fází! Co mám teď dělat?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Více informací o hydroxidu.
Pro extrakci zbytků byste měli použít nepolární látku, jako je toluen nebo něco podobného, i když ipa funguje
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Dobře, přidám 25 % NaOH a co mám dělat potom? Extrahovat pomocí DCM?
Mám nějaké
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Dobře, přidal jsem 25% NaOH, ale nemyslím si, že chyba pochází z NaOH, protože pro rozdělení fází je to v pořádku... Problém nastává hned poté; když chci stejně extrahovat vodní fázi, ... Přidávám DCM, ale ani s NP jako DCM nedochází k ČISTÉMU oddělení fází,
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Dobře, přidal jsem 25% NaOH, ale nemyslím si, že chyba pochází z NaOH, protože pro rozdělení fází je to v pořádku... Problém nastává hned poté; když chci stejně extrahovat vodní fázi, ... Přidávám DCM, ale ani s NP jako DCM nedochází k ČISTÉMU oddělení fází,
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Ukažte nám obrázek, jak to vypadá...
 
View previous replies…

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Amin by měl být v horní horní fázi, protože DCM je hustší než voda nebo IPA... ale mám odpařovat nebo destilovat s vodní parou?
Nerozumím tomu, že první extrakt DCM byl vyroben z 30 ml DCM, ale horní fáze vypadá na více než 30 ml (možná je tam nějaká IPA?).
 

Attachments

  • YSu9e4EiLl.jpg
    YSu9e4EiLl.jpg
    2.9 MB · Views: 165

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Také si buďte jisti, že se nejedná o třífázovou extrakci.
*$*
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Konečně jsem dostal nějaký sulfát, ale není to amfetamin, protože
Rychlost znám z NL, co jsem udělal špatně, šéfe?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Zaprvé ipa nemůže být oddělena od dcm ve směsi vody, dcm, ipa. v tomto případě budou dcm a ipa vždy odděleny od vody při Rt nebo kolem něj. zadruhé, pokud je něco hustší než voda, znamená to, že se to bude POTOPIT, nikoliv vznášet. DCM má 2 velké Cl bois, které jsou těžké af.
Pokud si nejste jisti, která vrstva je organická, můžete kápnout pár kapek vody a podívat se, kam spadnou, pokud spadnou přes horní vrstvu do druhé vrstvy, pak je zřejmé, že horní vrstva je organická.

pokud jde o účinky vyvolané materiálem získaným leuckartovou metodou, lze říci, že se skutečně liší kvůli zbytkovému n-formylamfetaminu, který je v určité míře ve zboží získaném touto cestou vždy přítomen.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Takže jsem dekantoval fáze a teď už jen čekám na odpaření DCM? Mám použít mírný var, nebo nechat odpařit při RT?
 

proto311

Don't buy from me
Member
Joined
May 20, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Pro účely testování bych chtěl porovnat 2 výsledky, první by byl amfetamin sulfát šetrný k nosu a druhý, jeden z těch produktů, které pálí, byl by velký rozdíl v konečném výsledku 5,5 ph a 6? kontrola ph při přidávání kyseliny do amfetaminové báze, nebo jak jinak mohu změnit ph konečného produktu?
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Provedu reakci a vypracuji, ale nemyslím si, že sůl je amfetamin, nebo pokud ano, tak je to velmi velmi nekvalitní! Co mám zkusit udělat pro zlepšení?
 
Top