Syntéza amfetaminu z P2NP pomocí NaBH4/CuCl2 v jednom hrnci (měřítko 1 kg)

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Stačilo by v dostatečně malém měřítku magnetické míchadlo?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Co by se stalo, kdyby se místo borobydridu sodného použil kyanoborohydrid sodný?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
jaký typ adaptéru by se měl použít pro míchací tyč horního míchadla? potřebujete, aby tam bylo těsné těsnění, aby neunikal plynný vodík, ale kvůli vyvíjejícímu se plynu h2 byste neměli mít něco, co způsobí tření nebo jakýkoli statický výboj, takže jaké by pro to bylo nejlepší řešení?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Ložisko míchadla můžete použít, pokud zajistíte, aby vaše míchací tyč mohla být vedena do spoje rovně.
Vzhledem k tomu, že propper ložiska míchadel pro větší RBF mohou být poměrně nákladná, můžete také použít kus gumy nebo něco pružného, co zabrání tomu, aby tyč míchadla narážela do kloubu
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Mám kloub teploměru, do kterého se tyčinka vejde, ale nejsem si jistý, co použít, aby to bylo těsné. přemýšlel jsem o kousku pásky v horní části kloubu teploměru s malým otvorem, který vytvoří těsné uložení pro míchací tyčinku.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Možná by mohl pomoci kus kuchyňské fólie, když se zrovna nenatáčí do tyče.
Jinak by mohlo fungovat i použití silikonového nástavce, pokud vyhovuje velikost spoje

TnCibf5gG3
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
zkoušel jsem to, ale tření je i po několika minutách příliš velké :(

zkoušel jsem také přiložit potravinovou fólii s otvorem, ale to nefungovalo, protože se otvor při míchání trhá a zvětšuje.

Nefunguje ani žádný z mých kloubů pro teploměr, protože gumový kroužek je příliš těsný na to, aby se jím míchací tyčinka protáhla.

A nemám odtahový ventilátor ani digestoř, která by odváděla výpary ven jako na videu.

Jsou nějaké návrhy, co bych mohl udělat? co udělali ostatní lidé, aby získali těsnění pro míchací tyčinku, které nezpůsobuje tření nebo prasknutí?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Používáte propracovanou masku?
Neprovádějte reakce bez propper ventilace nebo možnosti odsávání výparů přímo ze zdroje.
Pokud tak činíte, používejte alespoň propper masku, například Drager X-Plore 4.500. 250 dolarů za masku se může zdát hodně, ale je to méně než cena vašeho života.

Možná požádejte některého z odborníků, aby vám pomohl s dalšími problémy.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ano, mám dobrou masku. chtěl jsem vést h2 hadicí z velkého okna a pro větší jistotu mít za sebou ventilátor.

Zatím dělám jen do 10 g syntézy, takže množství h2 by nemělo být příliš velké, ale moje nastavení stále není dokonalé.

Máte nějaký inline filtr, který byste doporučili jako součást odsávacího nastavení pro výpary?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Dobrý :)

Mám inline hrubý filtr pro pevné složky, můj filtr s aktivním uhlím není inline z ekologických důvodů. Pokud by to nebyl faktor, vždy bych dal přednost otevřené trubici na konci.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Hledala jsem je a jsou strašně drahé. existuje nějaká levnější alternativa?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Svůj jsem si koupil tuším za 25 eur.

Možná se můžete jít zeptat do místního obchodu s pěstitelskými potřebami.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
PTFE zátka je jako 20-30 E na aliexpressu, vyrobená výslovně pro tento účel, s o-kroužkem a zajišťovacím mechanismem. PTFE lopatka se tam dá také sehnat levně.
Co se týče třepání a nestability, lze vytvořit poněkud pružné spojení pomocí zesílené trubky z železářství, která spojuje hnací tyč míchadla s pádlem a umožňuje dostatečnou pružnost, aby se vše neroztřáslo na sračky. stejný efekt lze replikovat pomocí 2 pojistných kroužků spojujících hnací tyč s pádlem.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
ve skutečnosti mám nějaké takové, ale zdržel jsem se jejich používání, protože se mohou roztáhnout a zaseknout a dokonce rozbít sklo rbf. (jednou se mi to stalo).

ale zdá se, že je budu muset použít. teploty používané pro syntézu však nejsou příliš vysoké, takže s trochou štěstí by nemělo být velké riziko, že se zaseknou.

Před vložením do hrdla baňky ji oblepím potravinářskou fólií v naději, že to pomůže s jejím uvolněním.

Měl bych také říct, že se chystám vyzkoušet syntezátor, o kterém jsem psal před několika měsíci, který jsem dostal od Dreada a který je téměř stejný jako ten, o kterém je toto vlákno.

Moje hlavní obava byla z nahromadění h2.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Existují modely s jakýmisi kroužky, jako jsou ty na kondenzátoru in/out, ty jsou náchylné k tomu, co popisujete u. Jeden z nich rozbil asi 5 6000ml sulfonovacích baněk, než byl vyměněn za jeden, který funguje jako normální zátka.
Samozřejmě je třeba nechat celou věc vychladnout na RT, než se ji vůbec pokusíte vyjmout. a pozor na přílišné utažení, to je skutečný zabiják.
Proč nepoužít vakuové mazivo a kekovou svorku, když už jste v tom?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
budu muset sehnat nějaké mazivo. používám vazelínu, pokud potřebuji nějaké mazivo na spoje, což asi není vhodné. nebo nepoužívám vůbec žádné, abych se vyhnul kontaminaci jakéhokoli syntetického materiálu, který dělám, úplně.

Můžete upřesnit modely s kroužky, které jste zmínil v první větě?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
je to ano-ano, pokud použijete přiměřené množství, znečištění by mělo být minimální. trochu se hodí, ale asi není špatný nápad pořídit si nějaký Corning, vydrží téměř navždy a je prvotřídní, stojí za tu cenu.
Měl jsem na mysli tyhle kudrlinky, vypadá to jako na obrázku níže, ale obráceně a zřejmě vyrobené k tomuto účelu, nemůžu zaboha najít ten druh, co jsme měli.
9KoLlEhd25
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Je třeba na konci přidat aceton, abyste jej mohli osolit? Není možné solit přímo z IPA?
 
Top