Синтез на мефедрон (4-MMC); лесен за изпълнение - висок добив

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Може да се направи много по-бързо и не е необходимо да се използва лабораторно оборудване. Виждам, че u направено за забавление, ако u ще трябва да се направи по този начин u трябва да се плати много monay за оборудване.
Използвате и твърде много химикали.
Когато хвърляте киселина, прахът ви трябва да е бял, не като кофи. В големи мащаби използвате твърде много ацетон и губите много време, за да измиете праха.
Можете да получите 81 % прах, 75 % кристал, когато използвате dcm.
 
View previous replies…

sksameer1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Plse dear explain emijetly fast your recipeһттр://....Чакам тук
 

sksameer1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Plse dear explain emijetly fast your recipeһттр://....Чакам тук
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ще се интересувам и от вашата процедура стъпка по стъпка, мат
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Искам да получа почти 1 кг готов продукт. мога ли да го направя с 3 пъти по-голямо количество реактиви?
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
по-добре е да вземете х4 : 2Kg бромокетон, някои хора не достигат дори до 50% добив + ако го искате в кристална форма, добивът ви намалява
 
  • Love
Reactions: $!$

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Наскоро постигнах по-голям от чутия добив на 4ММК хидрохлорид в момент, в който най-малко го очаквах. Преди да го направя публично достояние на всички, смятам, че са необходими повече от 5 серии (от 5, 2 последователни бяха с висок добив, след това 2, които мислех, че ще подобря, но не го направих, и още една прави тройката, необходима ми, за да заявя това). Въпреки това изчерпах нещата и очаквам с нетърпение да документирам напълно това със снимки и всичко това. И за да не бъда съден, че задържам "ценната" информация, мога да разменя някои контраинтуитивни подробности от подготовката:

-разбъркването е ключово (за да се поддържат слоевете DCM и вода в най-интимен контакт без катализатор за пренос на фази)
-относително дълго време за реакция (около 6 до 8 часа, използвам прекъсване, като просто спирам разбъркването, приемайки, че ако слоевете се разделят, реакцията е почти спряна)
не се прилага загряване (при третия и четвъртия опит имах средни и по-ниски добиви, когато се прилагаше леко загряване)
-охлаждане на сместа и реагентите (при етапа на подкиселяване охладените течности бяха с най-добри добиви)
-бързо филтриране (точно след като твърдите частици се утаят, не позволявайте да останат, тъй като част от продукта ще премине в разтвор)

Надявам се, че това ще помогне и обещавам да се върна с подробности, а защо не и с потвърждение от друг активен член.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Да се направи в микромащаб 100 г
Някой, който е направил в голям мащаб, няма време да чака 8 ч.
+ за вас вие се опитайте да го направите.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
обикновено, когато се работи по разработването на даден метод, се включват малки количества и множество серии
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Да е вярно, че синтезът на бай трябва да е бърз.
Оборудването не трябва да е скъпо в голям мащаб и лабораторията може да е мобилна като в RV като филма break bad.
 
Top