Синтез на мефедрон (4-MMC); лесен за изпълнение - висок добив

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Поздравления, така че вашият продукт изглежда по този начин след края на реакционното време и преди всяко измиване/почистване, нали? Ако е така, всички ние сме любопитни за вашия мистериозен метод за получаване на супер чист продукт от реакция, която сама по себе си не е чиста с няколко странични реакции. ;)
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
I dont wash nothing I throw acid and aceton mix and get this all.u need know what u do freebase I made in 30min
 

Attachments

  • hfIBVetilv.jpeg
    hfIBVetilv.jpeg
    5.2 MB · Views: 652
View previous replies…

ice4mmc

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Обслужване Wickr.me/singal/tegram Нуждаете се от отговори на въпроси, надеждно заплащане или установяване на сътрудничество :)
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Ами ако направя моето 4mmc твърде чисто и не стимулиращо, вероятно просто ще отида в стила на 2009-2010 г. и ще смеся метилон с мефедрон, който получи някои невероятни високи стойности от тази комбинация през годините
 

Cruela83

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Спомняте ли си колко милиграма метилон и колко мефедрон беше тази комбинация?
 

WildDoc

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 5, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Задължително ли е да има ротовап в тази реакция?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
не
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Роровап не е задължително условие при нито една реакция. Вакуумната дестилация постига същата цел, но просто е по-малко удобна
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
@thevines2: Точно така се чувствам и аз. Не ме интересува колко по-добри са мръсните лекарства, по-добре е да се компенсира с второ чисто вещество. Мръсните наркотици така или иначе са просто множество непознати вещества.

@K-Cyanide: Откъде да знам, че в продукта ви няма нереагирал прекурсор, странични продукти и HCl? О, точно така, имаш, ето защо е много по-добър. Можеш да вдишаш и препарат за почистване на канали и това ще ти е приятно, но трябва ли??

Направете чист продукт. Никой не го харесва? Boohoo make something else they like and do it right. Можете да направите метамфетамин в пожарогасител със стари батерии, но трябва ли??

Толкова си добър, защо не изолираш изомерите и страничните продукти, не направиш биологичен анализ, а след това не изпратиш на масспектроскоп? Това подпомага проучването и ви позволява да разберете дали предлагате на клиентите си лош продукт. Интересува ли ви това, или това са пари за вас?Реторично.

Вашият метод е лош. Всички го знаят. Вие също. Имате отношение "достатъчно добро за улицата" и го намирам за обидно. Сигурно го режеш и с кофеин и бебешка формула, а? Твоят 4 ммк не е стимулиращ? Забравил си изомера R или нещо подобно? Виждал съм хубави кристали 4mmc, но ти имаш загорял прах, който наричаш 99% и който не е стимулиращ? Ти си лъжец и уличен проповедник. Всяка стъпка от вашия метод е боклук, затова виждам, че тази тема се появява всеки ден, призовавайки към грешките ви и отровния ви начин на живот. Много подходящо потребителско име, братко. Знаеше какво правиш lol

И така, чудя се кое е по-добро, цигарите или никотинът?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Ако има много много нереагирал прекурсор, той ще изтръгне плътта от лицето ви. Само нежното му помирисване е много болезнено това вероятно е границата от 1 mg или по-малко
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Също така, кой препарат за почистване на канализация е приятен за усещане? Имам HCL+H²O, H²SO⁴ и NaOH. Ще си го взема, ако е нещо друго, но вие ме заинтригувахте. Благодаря за ценния ти принос!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Не смятам, че това е евангелие. Лично аз мога да кажа, че при dextro-Methamphetamine.HCl и при солите на амфетамина може да се спечели много от отстраняването дори на най-малките примеси. Печалбите са в "яснотата на ума" и в много лесното сваляне. Разбира се, някой може да има друга дефиниция на "желаните ефекти", които са се определили от употребата на обичайните търговски глупости, които са превърнали амфетамина в делириум, но честно казано, това не е мой проблем.

Имам някакво усещане, че при 4-MMC може да има странична реакция, включваща карбонилната част, особено когато се използва излишък от метиламин. Също така съм малко изненадан, че никой не се занимава с отстраняване на брома, когато цветът ясно показва, че все още има много количество бром (червено/розово), Без бисулфит, тиосулфит или въглен, защо не?

@DavidNichols Няма редуктивно аминиране. Това е субституция.

Всички любезно да започнат да режат на другите малко и също така всички да спрат да публикуват "ex cathedra" "говорещи от името на бога". В крайна сметка всички ние готвим само с вода и не става въпрос за "победа", добре?

thx
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
излишъкът на нуклеофил (метиламин) намалява вероятността за реакция на вторичния амин с бромокетон, тъй като вторичният амин е по-реактивен.
с условието, че е взел сух бромокетон, най-вероятно не е имало свободен бром, но цветът на разтвора ясно показва голямо количество примеси в първоначалния бромкетон.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Разбира се, че там има кървав бром, нали го виждате!
Просто е, както е: Добавете малко тиосулфат във вода към червеникавия разтвор, докато стане безцветен. Бромът е превърнат в бромид.

Ще откриете, че всяка реакция, включваща Бром, има такава стъпка, а тези, които нямат, използват пречистване чрез хроматографска колона като последваща стъпка.

Също така бих се обзаложил, че метиламинът като първичен амин е по-реактивен, много по-реактивен от метикатиона като вторичен амин, да не говорим за много вероятните стерични пречки.
Имам обаче проблеми да разбера защо Метиламинът не би трябвало да реагира с Кето-групата, което не би било проблем, докато бромокетонът вече е превърнат във вторичен амин, тъй като тогава се образува само Имин, който ще се върне при контакт с малко вода, но ако това се случи с бромокетона, ще се образува Амин и Бромо ще се замени с ОН-, Хидроксил....
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Такива цветове могат да се дължат и на нежелани реакции, но несъмнено си струва да се промие бромокетонът с натриев тилосулфат или да се тества за наличие на свободен бром. Смятам, че най-вероятно става въпрос за дибромокетон и/или за частично бромиране в пръстена.
Вторичните амини са по-реактивни, а меткатинонът има стерични пречки. За да разберете по-добре тази реакция, ви препоръчвам да изучите анализа на примесите в мефедрона; има голям брой научни трудове с анализ на примесите. Накратко, те откриват примеси от самокондензация на катинона (крайният продукт е имидазол), кондензация на катинона с бромокетон, не съм видял образуване на имин при реакцията на кондензация на катинона с метиламин.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Правил съм го само веднъж в много малък мащаб и в нито един от слоевете не е имало следи от портокал. Всъщност отначало си помислих, че съм се прецакал, защото тук виждам много снимки с оранжево.
 

HOLLANDSFINEST

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Много ясна тема, благодаря за споделянето на тези знания 🙏
 

Mehdi

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2023
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Може ли някой да ми изпрати метода?
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
брат защо не фрибазирате 4 ммк и дестил инкасиране на ротап ?

Каква е температурата на кипене при свободна база и вакуум, знаете ли
 
  • Like
Reactions: $!$

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
ви е необходим много силен вакуум от порядъка на 10 микрона, свободната основа на мефедрона се самокондензира много лесно, съответно температурата на кипене е необходимо да е поне по-ниска от 100 градуса, а още по-добре и по-ниска.
 

TheVacuumGuy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 20, 2023
Messages
122
Reaction score
51
Points
28
@K-Cyanide
Благодаря за тази подробна процедура. ИМХО тя е една от най-добрите тук всъщност.
 
  • Haha
Reactions: $!$

Woody

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 16, 2024
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Здравейте, момчета. Имам нови химикали и с тях последният ми известен синтез с бром толуол и метил не работи. 4хлорофенил-1-бромоетил-кетон, за разтворител dcm. След реакцията се опитвам да подкиселя, но няма капки брашно.. Спрях да смесвам и имаше 2 слоя, които ги взех в отделни контейнери, и единият контейнер започна да кристализира. Получих не много около 10 % кристали и много мазна лепкава жълтеникава паста... Някой може ли да ме насочи?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Качване на някои изображения mite not off reacted long enough
 
Top