Синтез на амфетамин от P2NP чрез Al/Hg (видео)

kamusheto

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Колко грама се правят от тази рецепта
 

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Някой опитвал ли е метода с Al/Hg амалгама в малки количества?
Опитах го със същото съотношение, но 10 пъти по-малко от всичко и получих зеленикава/сива утайка веднага след изливане на разтвор на p2np върху амалгамата
Имате ли представа какво може да се случи?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Вашето ръководство ми помогна толкова много!
След като успях да намеря надежден доставчик на живачен (II) нитрат, съм готов да започна работа!

Благодаря ви много за работата!!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Сигурни ли сте в качеството на вашия P2NP? Прекристализирали ли сте този прекурсор и проверили ли сте температурата на топене?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Парите ми са за недобра амалгама
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
:unsure::unsure::unsure:Какво?
 

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3

Получих P2NP от доставчик, рекламиран тук във форума, с добри отзиви, така че бих казал, че качеството е добро, ще рекристализирам и ще проверя точката на топене в близко бъдеще.
 

Madeinkorea

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Мисля, че е имал предвид, че амалгамата не е била достатъчно добра за реакцията.
Което може и да е така, не можах да го закова на още, усложнения се случиха в миналото с амалгамата. Последния път, когато я пробвах, фолиото започна да пука и да пуши, след като беше изплакнато, но този път не реагираше толкова агресивно, може би това беше проблемът.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
да, точно това имах предвид, благодаря ви.
Друго трудно нещо, с което някои хора имат проблеми, е добавянето на твърде малко соли за mlgm, противно на интуицията, колкото по-малко добавяте, толкова повече ще се разпенва и бълбука, когато го промивате (което ви кара да си мислите, че е добре разпенван). искате да има някакво предупредително бълбукане (без пяна) с общо посивяване на разтвора и вашите лъскави бои да изплуват нагоре. когато 80-90% от тях са изплували нагоре, продължете както обикновено. спазвайте процедурата, претеглете вашите соли, 1:1 (с основание).
и не забравяйте да се забавлявате
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Препоръчвам ви да го правите за всеки случай (измервайте всяка нова партида на доставчика), ако искате да сте сигурни в синтеза си.
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Здравейте, някой знае ли за европейски доставчик на живачен нитрат, живачен хлорид или азотна киселина? Преди седмица купих азотна киселина от доставчик, споменат в тази тема http://www.aurelio-online.com/
но не знам дали ще ми я изпратят.
Благодаря!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Вижте Constantylious от Списъка на доставчиците на ЕС в Breaking Bad

Той има съединения на Меркурий и работи с ескроу.

Може би ще искате да стоите настрана от Клиървейн, когато става въпрос за този вид химикали

Можете да намерите всички препоръчани доставчици тук:

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/b/europe.10/
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ониксмет 10/10 от цената до обслужването до всичко, вземете малко сяра, докато сте в нея, тя е евтина.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Здравейте. Бихме искали да получим обратна връзка от вас за този доставчик. Моля, споделете ни резултата от вашата сделка.
 

danil1398

Don't buy from me
Member
Joined
May 2, 2022
Messages
11
Reaction score
0
Points
1
Отново поздравявам всички, имаме няколко въпроса относно синтеза

1. Възможно ли е P2NP да се развали или да загуби свойството си?
2. Как да разпознаем разваления P2NP?
3. Как и при какви условия съхранявате P2NP? Трябва ли той да бъде на студено?
4. По време на синтеза, в първата стъпка Al Amalgam. Работихме по инструкцията и 4 пъти амалгацията не успя. Когато добавихме "Нашият направен жив нитрат", реакцията беше твърде бърза, само за десет минути се създадоха мехурчета, тъмна течност и целият алуминий се издигна на повърхността и решихме да оценим амалгацията и имаше много малко други алуминии, имаме впечатление, че се е разтопил по време на амалгацията. А когато добавихме разтвор на приготвения P2NP, реакцията липсваше и нямаше. Какво се е объркало?
5. Преди неуспешния синтез по-горе имахме такъв, който имаше чудесен ход, но накрая, при добавянето на разтвор на сода каустик, получихме твърде много амфетаминова основа, около 100 ml, докато при предишните процедури получавахме подобна на видеосинтеза. Разбрахме, че нещо не е наред, и добавихме и сярна киселина, но тя не реагира.
6. Може ли да се използва в последната стъпка, вместо ацетон, изопропилов алкохол със сярна киселина? Или това беше изключително ацетон?
7. В един случай имахме необичайно голям добив, при който получихме приблизително 3 пъти повече паста. Имаме предвид мокра паста, след като се изстиска през плата. Каква би могла да бъде причината?

P2np стоеше дълго време, защото не можехме да стигнем до живака, така че се съмняваме, че нашият P2NP се е развалил, затова зададохме тези няколко въпроса.

Иначе дотогава имахме десетина успешни синтеза.

Благодаря за отговорите предварително :)
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
1.да, по въздух и при температура над 8С
2.потъмнял цвят, бих рекристализирал, дори и да е станал само малко по-оранжев. искате да е канарско жълт.
3.във фризера, херметически затворено, ще се запази доста дълго време, ако е чисто.
4.Прочетете поста ми малко по-горе, искате предупредително мехурчене, без пяна, без много явна реакция. ако живачният ви амалгам се амалгамира бурно, значи е или твърде малко, или твърде много. претеглихте ли го? прочетете темата на Патън за разделянето на изомери, тя е добър източник и за синтеза.
5.idk
6.Да, работи без проблем.
7.може да се утаява по различен начин в зависимост от разтворителя, конц. на утаечния разтвор, темп. на майчиния разтвор и на утаечния разтвор, конц. на фребазата в ипа. няма разлика. не използвай плат, двойни торбички филтри за кафе, ако качествената хартия не е в менюто,

харесвам и се абонирам
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
И така, взех 5 mg проба в 1 ml метанол, но не цялата проба искаше да се разтвори. След 10 мин. разклащане разтворът беше филтриран през 7-микронния филтър на спринцовката. Проведеният GCMS анализ показа, че основният пик е желаният от нас. Другите разтворени в пробата съединения бяха: P2NP, 2-фенил-метилазиридин, 2-метил-3-фенил-азиридин, а най-малкото количество беше бензилметилкетоксим, сума от странични продукти, по-малка от 0,2 % от площта на пика (разтворителят не е взет в уравнението). Друга 100 mg проба беше изгорена в лабораторна пещ, като остана 16 mg прах, неразтворим в метанол. След това прахът беше тестван с MgCl2 в амониев буфер, с утаяване на пързалка, така че съм сигурен, че това е някаква фосфатна неорганична сол. Така добивът ми в публикация № 437 би трябвало да е 6,05 г вместо 7,2.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
В допълнение към публикацията @UWe9o12jkied91d можете да проверите точката на топене. Този тест ви дава ясен отговор за чистотата на вашия p2np.
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Ако знаете, кажете ми, моля
 

Diva

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 21, 2022
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Благодаря за това видео
Искам да знам дали P2NP е на разположение и той не споменава използването му във видеото
Благодаря ☺️
 
Top