Аминиране на 1-фенил-2-пропанон (P2P) по Левкарт до амфетамин и метамфетамин. Мащабът е малък.

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
134g/m p2p 45g/m форма, така че изчислих :100
1,34g 0,5g X22
Имам 30 g p2p, така че X 22 и получих
30g p2p forma 11gx 5 прочетох, че реакционното съотношение е най-добре 1:5 и мравчена киселина като катализатор

и след това използвах Hcl за хидролиза, но имах само 50% добив, но имах твърде много вода в амониевия форматит /формамида, който бях произвел.
Сега загрях формата на разтвора/формамида до 175, така че се надявам това да помогне.

И така, какъв е добивът при този метод?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Добивът е по-висок уверете се, че p2p е пречистен и изсушен, ако смесите формамида и p2p, трябва да се смесват без слоеве. а приготвянето на формамида/формата го загрейте до 180 на късо и след това го намалете до 170, докато не се дестилира вода/киселина и просто изчакайте още малко. когато спрете нагряването, поставете капачка на стъкленицата, така че да е херметична.
По този начин имах от p2p масло до a- 100ml до около 70ml, но след вакуумна дестилация, така че изгубих малко a в помпата и в началото и в края имах 60ml напълно чисто a масло.
Бих искал да мога да напиша колко прах мога да получа от 10мл а до афосфат и до сулфат.

Ако съвършено чисти 10ml 9,4g d/l амфетаминова основа се смесят с киселина (сярна98), какво трябва да е теглото на праха и какво трябва да е точното тегло на киселината, за да се достигне ph?
Сега, когато не е направено само масло, то е 1ml киселина на 10 грама масло А 10 грама прах. реакцията пуши повече, когато не се използва алкохол за смесване.
Трябва ли да се почисти без промиване на основата на етерно-киселината и да се извърши дестилация с пара от неръждаем стоманен съд, изпарен с пара, вярно, в охладител. ( ако маслото не съдържа p2p) какви примеси се съдържат в него.
 

sponsor

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 23, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3

Все още ли сте активен тук, сър ?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Да, извинявам се, че замъглих всичко това, имах някои проблеми,
в моята страна не се говори за това, което обсъждах тук.
и нивата на живак ми струва 16 000, така че аз бях производство в голям мащаб (шега)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
166
Points
33
Също така искам да ви зарадвам, левкар може да се направи за няколко минути, достатъчно е да се закупи специална химическа микровълнова печка и да се облъчи поетапно сместа от формамидкетон и катализатор.
Добивът на формилово производно е повече от 95 %.
Това е много добра и многократно проучвана технология.

В правилните ръце тези знания ще ви дадат чудесен изход.
Ако извършите хидролизата правилно, ще получите добив над 90 %!!!
В ръцете на човек, който знае какво прави, от 1 kg незаместен кетон се получават 810-830 ML свободна основа на амина, пречистена чрез вакуумна фракционна дестилация. След неутрализация (6,5-7 pH) и филтриране на центрофуга се получава продукт, който се пълни с безводен ацетон и се смесва в хомогенна маса и се филтрира отново на центрофуга. Получават се 1020 - 1045 g снежнобял амфетамин сулфат без нито една миризма на амин.
AEnjrhBxKk
 
Last edited:

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Съществуват реално работещи модифицирани микровълнови печки!
 

Attachments

  • 9TeVMpJhnO.jpg
    9TeVMpJhnO.jpg
    665.2 KB · Views: 455
  • vKyNsmM6D2.jpg
    vKyNsmM6D2.jpg
    253.7 KB · Views: 430
  • AEnhxJwSbZ.jpg
    AEnhxJwSbZ.jpg
    510.1 KB · Views: 434

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
166
Points
33
Ще споделя с вас таблицата.
Khi3lZJupI
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Може би е справедливо само да се добави, че температури над 180 °C като посочените 200 и 210 °C със сигурност напълно разрушават P2P и дори формамида, като получените пари и газове са силно токсични. Вентилирайте всичко, което идва от горната част на кондензатора навън! Сериозно!
Поддържайте температура под 180 °C, по-добре под 175 °C, и калибрирайте инфрачервения термометър спрямо колбата/настройката, която използвате, иначе никога няма да разберете точно колко е гореща.

Успех
 
View previous replies…

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
68
Reaction score
37
Points
18
С Хидролизата на формиловия амид при тези измервания.
NMF - 130ml
P2P - 100ml
Мравчена киселина - 84мл
Колко разтвора наoh ви е необходим и колко HCI? Достатъчен ли е 35% лабораторен клас?
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
146
Reaction score
81
Points
28
Съответният документ за изомерното разделяне
 

Attachments

  • JuqFbr0xSp.jpg
    JuqFbr0xSp.jpg
    1.6 MB · Views: 42

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
И като безплатна услуга от вас, съотношенията за P2P:

Формамид 50 ml 1,5 mol
мравчена киселина 56 ml 1,5 mol
P2P 66 ml 0,5 mol
 
View previous replies…

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
180
Reaction score
84
Points
28
Да, много пъти съм забелязвал, че купувам много разтворители, а ги използвам, за да не получа нищо. И отново, и отново. Но това е толкова интересно, че никога не се отказвам!
 

TheNut22

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 12, 2024
Messages
180
Reaction score
84
Points
28
Не сте разбрали какво искам да кажа, а аз знам, защото и сега не съм разбрал какво съм написал... :) Имах предвид онези, които ги мързи и искат да им се дават с лъжичка правилните моларни съотношения и всичко останало и т.н. ... ... и не си правят труда да прочетат каквито и да било книги или текстове за създаване на съединения. Това ме изнервя.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Вече работим по различни начини за синтез на амфетамин и скоро ще бъде публикувано ново видео.
 

jokerr

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
15
Reaction score
15
Points
3
Благодаря ви.
Очаквам с нетърпение видеоклипа за обучение по p2p амфетамин.
добра работа.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
166
Points
33
Харесва ни чистотата на продукта.
Опитах много начини да синтезирам декстрометамфетамин.
Льокарт, амалгама, метод на електролизата, реактор, боров хидрид.
Беше изпробван и метод за получаване на метамфетамин от синтезиран ефедрин.
Ефедринът беше получен по различни начини.
За моите потребители открих най-добрия продукт с висока активност и кристална чистота.
Цената за получаване на 1 kg декстрометамфетамин е само ~220-250 евро
 

Attachments

  • UacHJ0KtAB.jpg
    6.8 MB · Views: 1,182
  • r5F9paNthy.jpg
    6.7 MB · Views: 1,022
  • geyYESWZL8.jpg
    6.6 MB · Views: 981
  • PWu7vlHX2N.jpg
    6.5 MB · Views: 924
  • wDvh5KHcB1.jpg
    7.1 MB · Views: 922
  • nmfH5sBWSe.jpg
    6.9 MB · Views: 916
  • zGmyXEgN4D.jpg
    7.3 MB · Views: 983
View previous replies…

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Това е дразнещо. Наистина би ми било интересно какъв е най-добрият метод, дали е хирален синтез или разделяне на razemate? Може би някакъв намек?
 

googie

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Синтезът на ефедрин може би включва α-метиламинопропиофенонов хидрохлорид и набх4?
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Колко N-Iso е било необходимо, за да може рацемичният Meth да образува тези хубави кристали?
 

surreyreal

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Снимките изглеждат отлично. Би ли било добре да задам няколко въпроса?
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Да, трябва да коя е цената на 1 литър (средно качество във вашите страни)
и за продажбата дали е моята параноя или е достатъчно спестена...
Така че продавате по 10 литра на седмица. те ви намират компютър/мрежа, какъвто и да е маниак @ the politie.
Нищо не е намерено в дома ви и няма следи от изпратени пакети.
Моят компютър, моят IP, ме държат вътре, докато не се направи по-задълбочено проучване, а това може да отнеме няколко месеца...?
На просто параноя предполагам..
Спрях да правя ампгетамин, ще публикувам резултата в друга тема, но сега купувам масло 100ml 220 евро, трябва да се пречисти киселина / основа не е достатъчна, за да се избегне тази суха шибана уста, която не е имала от първите 20 пъти, когато използвах. не е висока доза tolance е висока точно сега 160mg, разтворена във вода ph 7

оке извинявам се за извън темата
 

oneimone

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 2, 2023
Messages
14
Reaction score
8
Points
3
Здравейте на всички. в метан синтеза използваме и мравчена киселина като катализатор? и може ли някой да напише повече за хидролизата с метанол и KOH? никога не съм знаел за този начин.
Благодаря
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Това не е задължително, но е препоръчително.
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
Температурата, посочена в реакцията на Лойкарт, е температурата на ПМ или температурата на горещата плоча? На един руски сайт, на снимката видях, че реакцията протича при 140 С на гореща плоча, аз проведох реакцията на формамид и мравчена киселина
при температура на ПМ 140 С (гореща плоча 200 С) и тя започна да се образува в кондензатора. Какво е това?
 

Attachments

  • DeujQMY6cb.jpg
    DeujQMY6cb.jpg
    257.5 KB · Views: 234
View previous replies…

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
512
Points
63
Deals
5
Остатъци от формалдехид, имате нужда от по-студена вода в кондензатора и не трябва да нагрявате директно върху котлона, използвайте пясъчна вана или нещо друго
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
178
Points
43
Бърз синтез в микровълнова фурна при 180 градуса, важна е правилната смес от формамид/мравчена киселина/кетон. Също така правилната хидролиза може да даде добив, по-висок от този на формилното производно, поради превръщането на примесите в желания амин.
Съществува вариант за синтез по типа на Leuckart-Wallach, но се използва меден катализатор.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
330
Reaction score
276
Points
63
Всъщност това е сублимация на амониев формат и вашият кондезатор вероятно е твърде студен и затова се случва това. Бих казал, че е по-добре предварително да приготвите формамид и да добавите мравчена киселина, като по този начин се елиминира проблемът, че трябва да отстраните водата от реакцията, за да можете да получите достатъчно високи температури.
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
Благодаря за отговора, каква температура трябва да има външният източник на отопление или ПМ?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,688
Solutions
3
Reaction score
2,814
Points
113
Deals
1
Какво имате предвид, PM? Под температура винаги се разбира температурата на реакционната смес (РМ).
 

Chery

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 11, 2022
Messages
10
Reaction score
9
Points
3
Да, благодаря, това е моя грешка
 
Top