Efedrin tabletlerinden metamfetamin

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
açiklama oraninda ne kadar sodyum ti̇osülfat kullanmaliyim?

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Deals
2
Bu konuda kesin bir miktar vermek zor, ancak kullanılan iyotun yaklaşık 4/1'ini kullanmanız gerekir

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Merhaba, tüm malzemeleri satın alıyorum ancak ülkemde 7℅ iyot tentürü satın alamıyorum. Sadece sodyum iyodat 50℅, potasyum iyodür 50℅ 0.18mg/126,66℅ içeren tentür satın alabiliyorum, bunu kullanmak mümkün mü yoksa bir şekilde ekstrakte etmeli miyim?

Hypno

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Aliexpres'ten sipariş edin, daha ucuz, daha saf ve belki de daha hızlı lol olacak

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Reaction score
42
Uygun iyota ihtiyacınız varsa bana dm atın ve sizi doğru yola sokayım fuck 7,,,, %shit hypo to if you need it

Hypno

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Herkes bilsin diye söylüyorum, Aliexpress'ten ucuza laboratuvar sınıfı İyot satın alabilirsiniz. İyot olarak listelenmeyecektir ama görüntü iyot olacaktır. Bir yıl kadar önce yaklaşık 100 gram aldım ve yakın zamanda kontrol ettim ve hala bir sürü liste var, sadece zaman ayırıp bakmanız gerekiyor, ne yaptığınızı biliyorsanız aliexpress'te Testosteron ve diğer şeyleri de bulabilirsiniz.

Şimdi küçük bir kırmızı p sentezi için spesifikasyonları bilmem gerekiyor. Tüm laboratuvar ekipmanlarına sahibim. PSE'mi bir başarısızlıkla harcamak istemiyorum.

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Merhaba, bugün hidroklorür gazı üretmekle ilgili bir sorun yaşadım. Videoyu izledim ve gaz kutusundan jeneratör yaptım. 31'lik hidroklorid asit ve tuz kullandım. Tuz ve hidroklorid asit oranı yoktu, bu yüzden rastgele ekledim ve gazı hortumdan itecek gücü yoktu ve kabarcıklanmadı. İnternete baktım ve hidroklorür asit ile alüminyum kullanımını öğretici buldum. Bu yöntemi kullanabilir miyim? Reaksiyon sadece 5 saniye kadar kısa sürdü. Tuz ve hidroklorür asit yöntemindeki sorunun ne olduğunu bilen var mı?

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
HCl ve CaCl veya H2SO4 ve NaCl kullanmanız gerekir. Daha küçük bir jeneratör kullanın, böylece çok fazla malzeme kullanmak zorunda kalmazsınız. HCl ve Al folyo ortalığı karıştırmaktan başka bir işe yaramayacaktır.
Küçük, sıkılabilir bir jeneratör kullanın, böylece gerekirse gazı içeri itebilirsiniz, ancak ürününüzü geri emmediğinizden emin olun! 10-15 g CaCl veya NaCl ve belki 50 ml kadar HCl veya H2SO4 deneyin. İyotlu olmayan tuz kullanın. Her şeyi bir araya getirin ve hortumunuzun ucunu kapatın ve basıncın oluşması için 5 dakika bekleyin. Hortumunuzu ürününüzün içine daldırın ve basıncı serbest bırakın, böylece gazınızı üründen geçirin, dediğim gibi, gerekirse sıkın, ancak dikkatli olun.

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
rp'yi kibritlerden çıkarmaya çalıştım ve naoh çözeltisi ile 2 saat kaynattım ve griye döndü, köpürdü ve şimdi damıtılmış suyla yıkadıktan sonra gri toza dönüştü ve biraz dağılıyor neyi yanlış yaptım?

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Reaction score
5
neden rp'yi̇ naoh çözelti̇si̇nde kaynatiyorsunuz? hayir gri̇ye dönmemeli̇, i̇şi̇ni̇z bi̇tti̇ği̇nde hala kirmizi olmali.

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
evangelium
Yanlış giden şey, RP'nizi 2 saat boyunca NaOH içinde kaynatmış olmanız... Talimatları nereden alıyorsunuz? Bu yazının tamamını okudum ve hepsi burada. Talimatları anlamıyor musunuz yoksa her şeye kendi yorumunuzu mu katmaya karar veriyorsunuz?

googie

Don't buy from me
Resident
Reaction score
32
Lordoftheshard 2 'nin dediği gibi, bulabilirseniz daha kolay ve hızlı bir yöntem için hipofosforik asit kullanın.

Kolayca kırmızı bulamıyorsanız kibrit çöpü pedlerini unutun, bunları sipariş edin. https://www.aliexpress.com/w/wholes...f=auto_suggest&spm=a2g0n.productlist.header.0

Asetonla hafifçe nemlendirin ve biraz bekletin, fosforu kazıyın.

HCl oluşumuna gelince, folyo ile dikkatli olun, şiddetli olabilir. İyotsuz tuz ile devam edin ve üstten bir hortum ile kapalı bir kapta damla damla hidroklorik ekleyin. Laboratuvar ekipmanınız yoksa, kapağından küçük bir tüp geçen plastik bir kola şişesi işinizi görecektir.

Last edited:

zaners

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Kırmızı p'yi kağıttan nasıl çıkaracaksınız? Sadece kazıyabilir misin?

View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
142
Sodyum hipofosfit -> hipofosfor asit <=> kırmızı fosfor + I2 = Hidriodik asit. Fester Amca akımsız nikel kaplamadan bahsederken bundan bahsediyor. 'C bileşeni' olarak satılır. Ya da yenileyici için 'R bileşeni', sanırım. Haklı olabilirsiniz, tam olarak ne demek istediğinizden emin değilim. Biraz araştırma yapmanız veya sormaya devam etmeniz gerekecek.

googie

Don't buy from me
Resident
Reaction score
32
Buradan okuyabilirsiniz:

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Suyun eşit hacmini nasıl bilebilirim? Bunu mol cinsinden mi hesaplamam gerekiyor? Ve bunu nasıl yapabilirim? Birlikte saymak mı? Pseudo, i2, hipo? Tam olarak açıklamadaki gibi yapıldığında patlama veya yangın riski var mı? Hipofosfor, I2 olan oksitleyici ajanla karşılaştığında veya 130 ° 'den daha fazla ısındığında yangına neden olabilir. Ekzotermik reaksiyon 290°, peki bu ne demek oluyor?

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Deals
2
Bence eşit hacim konusuna çok kafa yormuşsunuz, sadece balondaki diğer her şeyden eşit miktarda veya biraz daha az koymanız gerekiyor

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Tüm tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Her şeyi anlamaya çalışıyorum, bu yüzden tüm detayları bilmek istiyorum. Yani gözle yapmak sorun değil mi? Kimyada hiçbir şeyin gözle yapılmadığını sanıyordum.

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Reaction score
35
Deals
2
Size nasıl yaptığımı anlatayım Reaksiyon için koyduğum kadar ya da bundan biraz daha fazla musluk suyu koydum

Gözle yapmak her zaman yanıltıcıdır, ancak tarifteki eşit hacim sorunu muhtemelen şuna benzer

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
5
Yangın çıkarsa yangını nasıl etkisiz hale getirebilirim? Normal Yangın söndürücü kullanabilir miyim yoksa kum mu kullanmalıyım?

The chef

Don't buy from me
Member
Reaction score
0
Sınırsız psödoefedrin hapı alabiliyorum ama haplarımla ilgili bazı şüphelerim var, ne oluyor da bu aktif bileşenleri içeriyorlar: Psödoefedrin hidroklorür 60mg / Klorfenamin maleat 4mg ve klasik yardımcı maddeler .....

Bu haplardan psödoefedrini çıkarmanın bir yolu var mı?
(Dilim İspanyolca ama en iyi şekilde yazmaya çalışıyorum. Eğer bana yardımcı olabilirseniz, minnettar olurum).
BeSZFUJwV1

xena

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Birkaç sorum var.
1.Hapları ayırmak için etanol/metanol karışımı kullanmak yerine Diklorometan kullanılabilir mi? Ve bu aspirin/kafein sorununu çözer mi?
2. İyot çözeltisi yapmak için kaç gram iyot kullanılmalıdır? Yoksa katı iyotu doğrudan içine mi koyabilirim? (Eğer öyleyse ne ağırlıkta?) bp98 kullanıyorum