SCAM Siyah Piramit Pazarına Giriş

Bimbone

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Çok umut verici! Umarım burası dolandırıcılıktan uzaktır
deneyeceğim, teşekkürler

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Reaction score
14
Haftalardır bekliyorum, bir sipariş bile kabul edilmedi... tek kelimeyle berbat, umarım fikrimi ve sistem sorunlarını değiştirirler!

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
123
Merhaba dostum, bizimle iletişime geçtiğin için teşekkürler.

Kimlik avı ile mücadele konusundan kısa bir süre sonra bir duyuru daha yayınladık.

Kimlik avı önleme zırhı yalnızca rastgele durumlarda görünecektir.

Çoğu zaman, kaydolmak için yapmanız gereken tek şey iki captcha'mızdan birini yanıtlamaktır ve hepsi bu kadar.

Her gün yeni insanların kaydolduğunu gördüğümüz için iyi çalışıyor.

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Reaction score
14
ve neden para orada donmuş durumda ve hiçbir satıcı çevrimiçi değil ve hatta 2 hafta boyunca hiçbir şey kabul etmiyor + bu bir tür iş mi? bence değil ...

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
123
@nob0dy: bu arada gönderinize herhangi bir ekran görüntüsü eklememişsiniz.
Konumuza eklenmiş olanları yeniden göndermişsiniz....

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
123
@nob0dy: bu arada gönderinize herhangi bir ekran görüntüsü eklememişsiniz.
Konumuza eklenmiş olanları yeniden göndermişsiniz....

banister

Don't buy from me
New Member
Reaction score
42
Bu bir dolandırıcılık pazarıdır. Kullanıcılar dikkat, bu pazarda çalışmayın. Uyarıldınız.

YÖNETİCİ: Bu pazar başlığı, Alien Market gibi kırmızı bir SCAM izleme etiketine sahip olmalıdır.

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Reaction score
14
neden kimse bu boktan pazar bağlantısı gönderisini delmiyor? lanet dolandırıcılar ...

salemwitches

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
BB Forum'u 3 gün önce Black Pyramid market ve yaklaşık bir ay önce katıldığım çok dostane destekleri sayesinde keşfettim.

Her şeyden önce: darknet olan bu alana biraz tazelik getirdiğiniz için ikinize de teşekkür ederim.
İkincisi ve sonuncusu değil, çoğu insan zayıf kodlama veya tasarım eşikleri nedeniyle veya sadece gerekli yükseltmeyi geri almak için çok tembel oldukları için basit (ve çoğu zaman çirkin) tutmayı sevdiğinde, bu adamlar çaba miktarını iki katına çıkarıyor ve tahmin edin ne: her açıdan gösteriyor!

Bu harika çalışma için Heinsenberg ve Amenhotep'e kocaman teşekkürler. 😉😘

Deneyebildiğim kadarıyla (toplam 8 siparişim tamamlandı), pazar aşırı hızlı, resimler, arama, profil, üye ve ürün sayfası hiç zaman kaybetmeden yükleniyor.
Check out sistemini ve Java kullanmadan dinamizmi de gerçekten çok beğendim. Bu harika bir şey.

Tasarım da kusursuz (tamam kabul ediyorum, kendi adıma her zaman Egytpian kültürünün büyük bir hayranı oldum...)

Diğer pazarlar eski, sıkıcı ve genellikle aynı ekip tarafından tekrar tekrar işletilirken, siz gerçekten bu alanda bir salgın olarak adlandırdığım şeyi gerçekleştirdiniz ve sanırım şimdi değilse bile iyi bir trafik çekmeniz sadece bir zaman meselesi.

Burada ve orada hizmetinizle rahatsız edebileceğiniz diğer insanlarla bazı şikayetler gördüm: Onları görmezden gelin, umursamayın ve iyi iş çıkarmaya devam edin derim.

artme2

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
merhaba arkadaşlar! black pyramid harika! ama ben noob'um ve bir mesaj yazmak istiyorum ve yazdığımda yapacak bir şey yok!! nasıl yapabilirim lütfen!! bu aptalca bir soru biliyorum ama lütfen bana yardım edin ... iyi günler

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Çıkış dolandırıcılığından hoşlanmıyorsanız bu hiç hoş değil. Bu arada, açıkça trollük yapıyor ve dikkat çekmek istiyorsunuz. İşte buyurun ;).

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
138
Deals
8
Güncelleme yok, takip numarası yok, iş yapmak için tavsiye etmiyorum.
Sipariş verebilmek için bir aydır bekliyordum ve şimdi 12 gün daha bekliyorum ve onlardan takip numarası istememe rağmen satıcılar tarafından sağlanan hiçbir güncelleme yoktu. Benden bu numuneleri almamı isteyen adam sinirleniyor ve şimdi aptal gibi görünüyorum. Hiç profesyonelce değil, Nemesis Market çok daha iyiydi. Para çekemediğim ve paramı geri istediğimde destek bana asla cevap vermediği için dolandırıcılık olabileceğinden bile endişeleniyorum. Sadece piyasa cüzdanında mevcutlardı ama onları çekemedim.

Attachments

• SRJBYt6vfV.jpeg
    SRJBYt6vfV.jpeg
    5.3 MB · Views: 303

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Reaction score
14
Uzak durun, siparişin kabulü için 2 hafta bekledikten sonra söyleyebilirim ve geri çekilemediğini gördüm! Umarım fikrimi değiştirirler ama aslında zaman kaybı!

• Like
Reactions: vis

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
138
Deals
8
Yaklaşık 6-7 haftadır bekliyorum. Sipariş durumuna göre siparişin gönderilmesinden bu yana 2 buçuk hafta geçti ama hala hiçbir şey gelmedi, Pazar günü anlaşmazlık açtım ve hala hiçbir şey yok.

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Reaction score
14
daha fazla i̇nsanin tuzağa düşmemesi̇ i̇çi̇n bu gönderi̇ kaldirilmali veya aldatmaca olarak i̇şaretlenmeli̇di̇r

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
138
Deals
8
Hala yanıt yok

2023-11-18 tarihinde kabul edildi (20:59)

2023-11-18 (22:59) tarihinde gönderildi

2023-12-03 tarihinde tartışıldı (15:29)

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Reaction score
14
benimki şimdiye kadar kabul edildi umarım iyi çalışır o zaman tüm geri destek cevabını alacağım ama sitenin gerçekten çok fazla sorunu var sanırım bu büyük gecikmelere neden oluyor. bakalım umarım aynı durumda olan diğerleri için de işe yarar bu arada destek cevabı aldınız mı?

View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
138
Deals
8
Benimki de kabul edildi ve iki haftadan fazla bir süre geçmesine rağmen ürünler elime ulaşmadı, bakalım destek ekibi üzerinde çalıştığı için para iadesi alabilecek miyim?

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Reaction score
14
sadece saticiya özel bi̇r sorun olduğunu umabi̇li̇ri̇m ve beni̇mki̇ni̇n i̇yi̇ çalişmasini umuyorum ama görünüşe göre geçen haftalardaki̇ sorunlari çözmüşler!

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
138
Deals
8
Destekten gelen son mesaj 4 gün önceydi, satıcılar aktif değil, hala paramı geri alamadım ve destek tüm durumu bilerek paramı tutmaya devam ediyor. Bu çok garip bir durum

kpach

Don't buy from me
Resident
Reaction score
36
Emanette olduğunu düşünseniz de, muhtemelen bu fonları kullanıyorlar, görünüm anahtarı yok = madeni paraları tutan pazarın kanıtı yok.

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Reaction score
14
Piyasa gerçekten düştü mü?

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Reaction score
14
Oradan uzak durun, sadece tam bir aldatmaca !!!! bu site şimdiye kadarki en kötü bok !!!!

Helsinki1

Don't buy from me
New Member
Reaction score
3
Piyasa düştü ve cüzdanımda 700 usd var! bu bir çıkış dolandırıcılığı mı? parayı cüzdandan çekemediğimiz için bunun olması kaçınılmazdı

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
138
Deals
8
Yıllardır onlardan para çekmeye çalıştım ama sonuç alamadım

View previous replies…

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Hesabımdaki 300'den fazla doları bile şu sorunla karşılaşmadan çekemiyorum

"Piyasamıza yatırılan fonları çekmeden önce bakiyenizin yarısı değerinde en az 1 satışı tamamlamanız gerekir.
Gelecekte, iptal edilen veya başarısız olan bir siparişten sonra paranızın otomatik olarak kişisel cüzdanınıza iade edilmesini istiyorsanız, profilinizdeki 2fa-Doğrulama özelliğini açmaktan ve bir kripto iadesi girmekten çekinmeyin".

Posta kutuma teslim edilen bir satın alma işlemi de yapamadım. Bu sitede konuştuğum satıcılar, takip kimliğini sağlamak istemiyor veya takip kimliğini yanlış yerleştirdikleri için bir bahane uyduruyorlar. Bu pazarın (karaborsa), ares ve incognito'nun aksine neredeyse hiç eleştiri olmadan diğer sitelerde hala biraz saygın kabul edilmesi gülünç. Bu açık bir çıkış dolandırıcılığı, smh. Daha iyi araştırma yapmalıydım, lol.

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Bu sayfanın hala ana sayfalarına ekli olmasının çılgınca olduğunu düşünmüyorum. Bir bakıma, bir zamanlar sahip oldukları güvenilirliği korumalarını sağlıyor. Bir noktada, kara piramidin meşru bir pazar olduğuna inanıyorum. Şimdi, dolandırıcılıktan çıkıyorlar ve müşterilerinin para çekmesine izin vermiyorlar.