SCAM Siyah Piramit Pazarına Giriş

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Solutions
2
Reaction score
1,708
Deals
666
Neden mi? Bu pazarı inceledik, şu anda bunun bir ALDATMACA pazarı olduğuna inanmak için hiçbir nedenimiz yok.
Yeterli argümanı olmayan bu tür ifadeler gülünç görünüyor.

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
123

Belirttiğiniz için çok teşekkürler! Başlığı uygun kategori altında değiştireceğim.

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
123

Evet... ve siz bir sahtekar değilsiniz belki de?

Çevremizdeki en iyi pazarlardan birine sahibiz ve %100 müşteri memnuniyeti ile her geçen gün büyüyoruz

FUD'larınızla iyi şanslar dostum.

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
123
Unut gitsin Heisenberg. Bu tür yazılara dikkat etmek zaman kaybı

Aslında, güzel PAY-LATER bonosu da dahil olmak üzere birden fazla satıcı bonosu türü sağlayan tek pazar olarak, son zamanlarda wickr / telegramlarını yaymak için platformumuzu kullanmaya çalışan tüm sahte satıcıları kovarken uygun önlemleri almak zorunda kaldık.

Son zamanlarda yasakladığımız bu sinirli adamlardan biriyse şahsen şaşırmam....

En iyi dileklerimle Heisenberg,

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
123
Sonraki düğme burada açıkça görülüyor, ancak yalnızca resmi döndürmeye başlarsanız tıklanabilir (ki bu mantıklıdır)

Ve resmi döndürmek için: döndür düğmesine tıklamanız yeterlidir

Mobil sürüm de dahil olmak üzere tüm olası çözünürlükler defalarca test edildi: tek bir görüntüleme sorunu bile yok.

Ekranınızda ne gördüğünüzün bir resmini gönderin ve oradan size "neler olup bittiğini" söyleyebileyim.

Teşekkürler

poltergeist

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2

Saçmalıyorsun kardeşim. Orada 12 tamamlanmış siparişim var ve platform bir cazibe gibi çalışıyor
destekleri de süper arkadaş canlısı.
Eğer işletme pazarının yarısı onların personeli kadar profesyonel olsaydı, bu hayat değiştirici olurdu

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
123
@poltergeist sorun değil dostum, takdir ettiğiniz desteğiniz için teşekkürler.

Profesyoneller işi hallederken bırakın nefret edenler konuşsun. Klasik bir 😉

salemwitches

Don't buy from me
New Member
Reaction score
2
BB Forum'u 3 gün önce Black Pyramid market ve yaklaşık bir ay önce katıldığım çok dostane destekleri sayesinde keşfettim.

Her şeyden önce: darknet olan bu alana biraz tazelik getirdiğiniz için ikinize de teşekkür ederim.
İkincisi ve sonuncusu değil, çoğu insan zayıf kodlama veya tasarım eşikleri nedeniyle veya sadece gerekli yükseltmeyi geri almak için çok tembel oldukları için basit (ve çoğu zaman çirkin) tutmayı sevdiğinde, bu adamlar çaba miktarını iki katına çıkarıyor ve tahmin edin ne: her açıdan gösteriyor!

Bu harika çalışma için Heinsenberg ve Amenhotep'e kocaman teşekkürler. 😉😘

Deneyebildiğim kadarıyla (toplam 8 siparişim tamamlandı), pazar aşırı hızlı, resimler, arama, profil, üye ve ürün sayfası hiç zaman kaybetmeden yükleniyor.
Check out sistemini ve Java kullanmadan dinamizmi de gerçekten çok beğendim. Bu harika bir şey.

Tasarım da kusursuz (tamam kabul ediyorum, kendi adıma her zaman Egytpian kültürünün büyük bir hayranı oldum...)

Diğer pazarlar eski, sıkıcı ve genellikle aynı ekip tarafından tekrar tekrar işletilirken, siz gerçekten bu alanda bir salgın olarak adlandırdığım şeyi gerçekleştirdiniz ve sanırım şimdi değilse bile iyi bir trafik çekmeniz sadece bir zaman meselesi.

Burada ve orada hizmetinizle rahatsız edebileceğiniz diğer insanlarla bazı şikayetler gördüm: Onları görmezden gelin, umursamayın ve iyi iş çıkarmaya devam edin derim.

artme2

Don't buy from me
Member
Reaction score
2
merhaba arkadaşlar! black pyramid harika! ama ben noob'um ve bir mesaj yazmak istiyorum ve yazdığımda yapacak bir şey yok!! nasıl yapabilirim lütfen!! bu aptalca bir soru biliyorum ama lütfen bana yardım edin ... iyi günler

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Çıkış dolandırıcılığından hoşlanmıyorsanız bu hiç hoş değil. Bu arada, açıkça trollük yapıyor ve dikkat çekmek istiyorsunuz. İşte buyurun ;).

DreamWeaver

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Katıldım ve katıldığıma memnunum.
Gelecek vaat eden hizmetiniz hakkında ayrıntılı bir inceleme gönderdim.

http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/dreamweaver-now-on-black-py-one-of-the-oldest-og-vendor-has-joined-the-new-market-with-great-potential-market-review.4126/

DreamWeaver

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0

2013'ten beri karanlıkta satış yapıyorum. Neredeyse tüm mevcut pazarlarda kendimi kanıtladım ve bazı öldürücü skorlar yaptım (hepsi Recon / DarkNetTrust'ta doğrulanabilir).
Sizi temin ederim ki bu, deneyebileceğim en başarılı ve kaliteli pazarlardan bazıları.
Kesinlikle ilk 3'ümde ve destekleri bunun bir şey olduğunu ama bir aldatmaca pazarı olmadığını söylemek için yeterli.

Elchapo701

Don't buy from me
Member
Reaction score
3
bu gruptan bi̇ri̇ bu sayfadan satin aldi

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
123
Yaklaşık 10 bin kullanıcı sayıyoruz. Ve bunların yaklaşık üçte biri düzenli olarak aktif.
Yani sorunuza cevap vermek gerekirse: evet, birçok insan platformumuzdan ürün veya dijital ürün satın alıyor.

Saygılarımla

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Reaction score
123
Ayrıca yakın zamanda Canlı Sohbet / Gelen Kutumuzun tasarımını ve özelliklerini yükselttik.

Çok sayıda yükseltme ve yenilik 2023 yılında hayata geçecek...

cockysavage

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
bro çi̇n'e gönderi̇p gümrükten geçebi̇li̇r mi̇si̇ni̇z

Aloha4tfuture666

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
HI,

Sayfa 1'deki bağlantı çalışmıyor. Yeni bir tane lazım.

CuseLoUs

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Black Pyramid'i gerçekten seviyorum ama ne yazık ki kullanıcı arayüzünde bazı ciddi hatalar var
1-Tedarikçi ile iletişime geçin (sohbet servisine yönlendirir ve mesajınızı göndermenin başka bir yolu yoktur) etkin JS'de denemedim.
2-Açılır menüdeki rengin koyu olarak değiştirilmesi ve yazı tipinin siyaha dönmesi gözleri kör ediyor :)

umarım bir gün üzerinde çalışırsınız, özellikle de satıcıyla iletişime geçersiniz.

teşekkürler Amenhotep

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Kulağa hoş geliyor ama yukarıdaki mesajların çoğu Amenhotep'e aitti, yani bu iyi bir şey olamaz, değil mi? Yani bir dolandırıcının yaptığı da bu değil midir? Kendi güvenilirliğini yaratır. Yine de kontrol edeceğim ama kendinizi desteklemek için kullandığınız bir sürü kimliğe sahip olmak bence kötüye işaret.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Kulağa hoş geliyor ama yukarıdaki mesajların çoğu Amenhotep'e aitti, yani bu iyi bir şey olamaz, değil mi? Yani bir dolandırıcının yaptığı da bu değil midir? Kendi güvenilirliğini yaratır. Yine de kontrol edeceğim ama kendinizi desteklemek için kullandığınız bir sürü kimliğe sahip olmak bence kötüye işaret.

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
138
Deals
8
Bu piyasadan bir şey satın almayı denedim, para yatırdım sipariş verdim ve satıcılardan yanıt gelmedi. Destek ekibiyle iletişime geçtim, satıcıların bazı güncellemeler nedeniyle piyasaya giriş yapamadıklarını söylediler. Sabırla bekliyordum ve siparişlerim hala satıcılar tarafından kabul edilmedi bile, şimdi parayı çekmeye çalışıyorum ve bu mesaj çıkıyor

"Piyasamıza yatırılan fonları çekmeden önce bakiyenizin yarısı değerinde en az 1 satışı tamamlamanız gerekir.
Gelecekte, iptal edilen veya başarısız olan bir siparişten sonra paranızın otomatik olarak kişisel cüzdanınıza iade edilmesini istiyorsanız, profilinizdeki 2fa-Doğrulama özelliğini açmaktan ve bir kripto iadesi girmekten çekinmeyin"

Geri ödeme cüzdan adresini ayarladım siparişi verdim iptal ettim ve para hala web sitesi cüzdan bakiyesinde. Destekle iletişime geçmeyi denedim ve yanıt yok.

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Reaction score
138
Deals
8
Şu anda her şey çalışıyor gibi görünüyor, satıcılarla konuştum ve siparişlerimi kabul ettiklerini ve yükseltmeyle ilgili bazı hatalar olabileceğini söylediler, ancak yine de sipariş iptalinden sonra parayı çekme seçeneği olmalı. Sanki bir kez ödeme yaptığınızda paranızı asla çekemiyorsunuz.

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Paranızı çekebildiniz mi? Ben de aynı sorunla karşılaşıyorum.
"Piyasamıza yatırılan fonları çekmeden önce bakiyenizin yarısı değerinde en az 1 satışı tamamlamanız gerekir.
Gelecekte, iptal edilen veya başarısız olan bir siparişten sonra paranızın otomatik olarak kişisel cüzdanınıza iade edilmesini istiyorsanız, profilinizdeki 2fa-Doğrulama özelliğini açmaktan ve bir kripto iadesi girmekten çekinmeyin."
Destek ekibiyle görüştüm ve aldığım yanıt şu oldu: "Paranızı çekmeye gelince, ilk depozitonuzun toplam 2 / 3'ünü harcadığınızda bunu yapabileceksiniz (kimlik avı önleme güvenlik önlemi olarak)."

nedge

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
satıcıların hiçbiri bir bok göndermiyor - pasaport için 1000 gönderdim... sonra satıcı "iyi bir şey" için iki katına mal olacağını söylemeye çalıştı ve gerçek becerileri olmadığı için beni yakmaya çalıştı. 4 ay önce hesaba yatırdılar ve hala transfer etmeme izin vermiyorlar. harcamaya çalıştığımda (günlük) HİÇBİR ŞEY GÖNDERİLMİYOR VE DİJİTAL DOSYALARIN ÇOĞU BOZUK VEYA BAS ŞİFRELERİ. HİÇBİR ŞEY GÖNDERİLEMEZSE PARAYI NASIL HARCAYABİLİRSİNİZ... SADECE GFIVE SONRA 2/3 PEŞİN VE BİR KAYIP OLARAK ADLANDIRIP DEVAM EDEBİLİRSİNİZ... VE ŞIMDI BU SAÇMALIK HER GIRIŞ YAPMAYA ÇALIŞTIĞIMDA ÜZGÜNÜM ORADA BIR ŞEY YOK DIYOR. BU OROSPU ÇOCUKLARINDAN NEFRET EDIYORUM. DOĞRUDAN FELIX ARELLANO KARTELİ İÇİN ÇALIŞIYORUM VE BU APTALLARA YEŞİL IŞIK YAKIP TÜM SOYLARINA SON VERECEĞİZ. SUÇLULARLA UĞRAŞIRSAN ENINDE SONUNDA YANLIŞ KIŞILERLE KARŞILAŞIRSIN. HEPINIZ KUTSANACAKSINIZ. GÖRÜŞÜRÜZ