Al/Hg aracılığıyla P2NP'den amfetamin sentezi (video)

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18
10 gram koydum ve verim 1 gram

Albul

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Reaksiyonun çalışmasına izin vermemekten kaynaklanan reaksiyona girmemiş P2, aşırı soğutma, düşük kaliteli P2 gibi pek çok şey olabilir.

Albul

Don't buy from me
New Member
Reaction score
1
Nitroetan / p2np Polonya'dan, geri kalanı FARKLI yerel tedarikçilerden, H2SO4 (AB) bulmakta zorlanabilirsiniz ama eminim çözebilirsiniz Kimse sizi bundan daha fazla kaşıkla beslemeyecek.

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Doğru şekilde birleştirme yaptığınızdan emin misiniz? Bu biraz deneyim ve pratik gerektirir. Göstergeler, küçük ve büyük kabarcıkların geçişidir.

AMIODARONchugger

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
MERHABA!
Aşağıdaki şekilde bir buhar damıtıcı kullanmayı düşünüyorum, hepiniz yöntemi gözden geçirirseniz memnun olurum, bittikten sonra sonuçları yayınlayacağım.

Reaksiyonu yazıda anlatıldığı gibi 1 litrelik bir rbf'de hazırlıyorum, ancak alüminyumu su ile durulamıyorum.

İndirgeme tamamlandıktan sonra, ipa'yı 85 (derece) damıtıyorum ve su ekliyorum, sonra tüm suyu kaynatıyorum - bunun hgcl2'den kurtulup kurtulmayacağından emin değilim-
su ekleyeceğim ve yaklaşık 2 litreden kurtulacağım.

Daha sonra kalan çözeltiyi bazik hale getireceğim, sonra da freebazı damıtacağım - sıcaklıklardan emin değilim (herhangi bir yardım) -

sonra asidi ekleyin ve kurutun

Yani temelde iki soru,

çözeltiyi damıtarak reaksiyona girmemiş hgcl2'den kurtulacak mıyım ve freebazı damıtmak için hangi sıcaklık uygun olur.

cevaplar için teşekkürler

Dimitry_Mendeleev

Don't buy from me
Resident
Reaction score
7
Fenetil aminden Meth'e giden yolu önerebilecek var mı?

G.Patton

Expert
Solutions
3
Reaction score
2,737
Deals
1
Merhaba, Benzeneethanamine (CAS 64-04-0) rotasını bulmak ister misiniz?

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18
Açıklamayı yaptıktan sonra benim için pH çıktısı 6'dan yüksek Karışımı değiştirebilir ve hataları düzeltebilir miyim veya bu durumda ne yapabilirim
Teşekkür ederim.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411

Burada ne demek istediğiniz gerçekten belirsiz. Tanım, pH altı olana kadar asit eklemektir. Bunun hangi kısmı sizin için belirsiz?

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Merhaba,

2 denemeden sonra nihayet beklenen sonucu aldım ancak bazı şüphelerim var, şimdiye kadar amfetamin sülfatı hep "A-Oil "den (amfetamin serbest baz) elde ettim, bu yağ P2P (BMK yağı) "temizlenerek" elde ediliyor.
Bildiğiniz gibi bu yağın kokusu ve nihai ürünün kokusu çok karakteristiktir, P2NP işleminden elde edilen serbest baz durumunda bu koku tamamen farklıdır ve amfetamin sülfatın kokusu da normal midir? Kullanılan yolla mı ilgili yoksa yanlış bir şey mi yaptım?
Serbest bazımın PH'ı 13.8 (iyiden de fazla) ve sülfat elde etme süreci iyi çalışıyor ama sanırım birçok insan bunun iyi kalitede olmadığını söyleyebilir çünkü koku diğerinden farklı.
Bu "sorunu" çözmek için bir fikriniz var mı? Amfetamin sülfatımın laboratuvar sonuçlarını en kısa sürede bildireceğim, önümüzdeki hafta laboratuvara göndereceğim.
Teşekkürler.

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18

Teşekkürler ama
Sorum şu ki, aseton ve sülfürik asidi arttırdım.
Ve gerekli pH değerini aştım. Yaptığım şeyden faydalanabilir ve gerekli sayıya ulaşmak için sentezi değiştirebilir miyim?

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
663
Herhangi bir amfetaminin kokusu farmasötik olmalıdır. Ürün özellikle kokuyorsa, bu maddeyi tamamen saflaştırmadığınız anlamına gelir. Ana kriter maddenin aktivitesidir. Amfetamininiz farmakolojik özellikleri açısından iyi mi? Rengi nasıl?

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
663
Asit miktarını aştıysanız, bu durum bir baz veya az miktarda alkali ekleyerek düzeltilebilir. Ancak bu sadece hemen yaparsanız işe yarar. Asit miktarını 5'in altında bir pH ile aşmak buna değmez, ürünü bozar, fazla asit amfetamini yakar, kırmızı veya pembe olur.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Merhaba cevabınız için çok teşekkürler son ürünüm tamamen beyaz ve kokusu farmasötik bu benim şüphemdi çünkü yıllar boyunca BMK yağından gelen freebase yağdan yaptığım tüm amfetamin farklı bir kokuya sahip. Bu akşam resim yükleyeceğim.
Diğer yandan alüminyum folyoyu doğrudan alüminyum talaşı ile değiştirebilir miyim? Daha büyük ölçekli bir işlemde folyoyu küçük parçalar halinde kesmek zor bir iş ve alüminyum talaşı almak daha kolay.
Tekrar teşekkürler.

Gérard Gibert

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
Szia, btcboss2022. Régi hozzászólás, csak érdekel a válasz. Jellegzetes illatból megérthetjük, hogy a finom, édes, vegyszeres, jellegzetes Speed illatra gondoltál? Vagy valami más?
Çünkü ilkini 8 yıldır koklamıyorum ama 20 yıl sonra bile tam olarak hatırlayacağım.

O zamandan beri iyi bir tane görmedim. Bazen burada bazı ölü boklara rastlıyorum, kokusu eser miktarda algılanabilir gibi görünüyor ama değil. Bugün piyasamız yazın nikotin sarısı bir şeyin çıktığı noktada, başlangıçta belki %50 etkisi var gibi geliyor ama işte %20-30 maksimumlar burada. Burnuma 1G çektim, bütün sinir liflerim titredi, burnumu çektim, nefesim kesildi, döndüm, gerçekten berbat oldum... 2 saat sonra keskin bir ayıklık, 3 saat sonra evdeki buzdolabını yağmaladım, ölene kadar kendimi yedim. Ondan sonra 10 saat boyunca yeni kuvöze konmuş prematüre bir bebek gibi mışıl mışıl uyudum. Günlerce kokusunu tanımlayamadım ama onu tanıdığımı biliyordum ve oldukça sıradan bir kokuydu. Sonra fark ettim. Güçlü, tatlı kahve likörü gibi kokuyordu. Benzer değil, sadece aynıydı.
Bunun ne olduğunu bilmiyorum. Ama başlangıçta benzer bir başlangıç yaptığım amfetamin deneyimim, onunla 3 saat boyunca soytarılık yapmadım, 3-4 gün boyunca gözümü kırpmadan çenemi tıkladım.
Bunların zaten aktif süre boyunca gerginlik hissi veren yan etkileri var ve ayrıca bundan daha iyi hissetmezsiniz, aslında... Sizi aptallaştırır. Ne yaparsanız yapın, normalden üç kat daha fazla zaman alıyor, çünkü vücudunuz boşuna dönüyor, beyniniz onu gölgede bırakıyor ve acele ediyorsunuz. Bir de öyle hafıza sorunlarına yol açıyor ki sürekli her şeyi arıyorsunuz, çünkü bir şeyi kaldırır kaldırmaz nereye koyduğunuzu unutuyorsunuz. Bugüne kadar o şeyin ne olduğunu bilmiyorum ama bir daha asla görmedim. Bu amfetamin olarak satılıyor ve konuyu açtığınızda öyle zekice açıklamalar alıyorsunuz ki "amfetamin 10 şekilde yapılabilir." Bana amfetaminin farklı bir şekilde yapsanız bile amfetamin olacağını söylüyorsunuz. Artık buna verilecek bir cevap yok.
Bu yüzden, bunu yazarken içinde bulunduğunuz duruma karşılık olarak... Mos Eisley'nin tüm kayıtlı sakinlerini şu anda boğazlardım.

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
663
Büyük olasılıkla daha saf bir amfetamin aldınız.
Folyo kullanmak daha iyidir. Dilimleme için bir kağıt öğütücü kullanıyorum, işlemi büyük ölçüde basitleştiriyor ve istediğiniz miktarı hızlı bir şekilde kesebiliyorsunuz. Cipslerin amalgamasyon için çok geniş bir yüzey alanı yoktur, bu nedenle çok daha büyük miktarlarda kullanılması ve ardından reaksiyona girmemiş kalıntıların alkali öncesinde filtrelenmesi gerekecektir.

Last edited by a moderator:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18
Asitlenmem arttı hafifletebilir miyim

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Tamam, ipucunuz için teşekkürler, ben de süreç hakkında iyi bir ipucu bırakacağım, serbest baz ayrımı için NaOH çözeltisini ekledikten sonra tam ayrım için en az 24 saat beklemek daha iyidir.
Ben videoda gösterildiği gibi yaptım ama daha sonra çözeltiyi 1 gün daha beklettim ve daha fazla freebaz ayrıldı ve daha fazla verim elde ettim ;-) Bazı resimler yükledim.
Teşekkürler.

Attachments

• Ij5RTpEPa2.jpeg
    Ij5RTpEPa2.jpeg
    142 KB · Views: 518
  • pQPv6BNhL9.jpeg
    pQPv6BNhL9.jpeg
    80.9 KB · Views: 498
  • IQ41zUo5l6.jpeg
    IQ41zUo5l6.jpeg
    161.5 KB · Views: 529
  • 7xav9iUALM.jpeg