Al/Hg aracılığıyla P2NP'den amfetamin sentezi (video)

Sasha89

Don't buy from me
New Member
Reaction score
12
Tarif ölçeklendirilebilir mi, örneğin 50g P2NP: 60g alüminyum folyo, 500ml IPA 250 GAA. Yoksa özellikle 50g P2NP miktarı için mi hesaplamanız gerekiyor?

70-80 AA da kullanılabilir mi?

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Reaction score
10
Cıva nitrat monohidrat kullanabilir miyim yoksa susuz mu olmalı ve birisi bana neden bazen bazı reaktiflerin susuz olması gerektiğini ve bunun sentezi nasıl etkilediğini açıklayabilir mi?

WillD

Expert
Reaction score
1,022
Reaksiyon su varlığında gerçekleşir, bunda bir sorun yoktur

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18
Amfetamini soğuk aseton ile saflaştırabilir miyim? Yıkamak için doğru yol nedir?

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Yapabilirsiniz ama IPA ile daha iyi olduğunu düşünüyorum.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Herkese merhaba,

Şoktayım!
Resimlerde gördüğünüz son ürünümü bir ilaç laboratuvarına gönderdim ve bana şimdi %0 amfetamin olduğunu söylediler!!!!!
BU NASIL MÜMKÜN OLABILIR? BAŞKA HANGI ÜRÜN OLABILIR?
NE OLABILECEĞI HAKKINDA BIR FIKRINIZ VAR MI?
Umarım bu bir hata ya da onun gibi bir şeydir, freebase'i ve son ürünü bir analiz laboratuvarına göndereceğim ve sizi bilgilendireceğim ama şu anda tamamen şoktayım.
Teşekkürler.

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
411

Yerinizde olsam, muhtemelen başladığınız P2NP'yi de analiz için gönderirdim ...

Reaction score
296
Ne olduğunu öğrenmek için testlerinizin sonuçlarını bize gönderin. Hangi reaktifler ve hangi oranlarda kullanıldı? Reaktifleri nereden aldınız? Resimde amfetamin gibi görünüyor, ancak analoglarından biri olabilir.

Reaction score
296
Amfetamini aseton veya IPA ile vakum altında bir Buechner veya Schott hunisine dökün.

Reaction score
296
Bu çok basit ve yaygın bir sentezdir. Sorunlar ortaya çıkabilir, ancak çözülmesi kolaydır. Buraya yazın, yardımcı olalım.

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18
Amfetamin kurutulup asetonla temizlendiğine göre, yapmam gereken bir sonraki adım nedir, buzdolabına mı koymalıyım yoksa ne yapmalıyım?

HIGGS BOSSON

Expert
Reaction score
663
Temizlendikten sonra, toz çözücü izlerinden iyice kurutulmalı ve daha sonra vakumlu bir torbada paketlenmeli ve karanlık ve kuru bir yere, buzdolabına koyabilirsiniz.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Merhaba, sonuç %0 amfetamin, süreç bu reaktiflerin profesyonel laboratuvar tedarikçilerinden ilaç sınıfı olduğunu belirttiği için tüm reaktifleri kullandım, orantı hakkında hepsinin yarısı ile yaptım.
Dün kimyager bir doktorla işlemi tekrar yaptım ve bana son serbest bazın IPA ile karıştırıldığını söyledi, bu nedenle koku bugün kurutulacak ve tekrar laboratuvara gönderilecek.
Laboratuvar sonucu hakkında bana 2 olası açıklama olabileceğini söyledi:
1- P2NP polimerleşmeyi sever ve belki de molekül "ikiye katlanmıştır" ve bu nedenle laboratuvar testinde "tespit edilmemiştir"
2- Nihai ürün, tepki gören p2np'nin kendisi olabilir.
En kısa zamanda güncelleyeceğim.
Teşekkürler.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Solutions
1
Reaction score
657
Deals
8
Merhaba,

Bu laboratuvar sadece ilaçlarda pozitif olup olmadığını söylüyor ve saflık tüm içerik hakkında ayrıntılı bir rapor değil. Teşekkürler.

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
18
Videodaki asidin pH derecesi 6'dır. Benim yaptığım sentez bu sayıyı çok aşıyor, yaklaşık 9 veya 10 derece. Bu alanda acemi olduğumu bilerek, gerekli 6 derece pH derecesine dönmek için asidi azaltmanın doğru yolu nedir? Lütfen adımları daha kolay bir şekilde açıklayın, teşekkür ederim