🔍 En Çok Arananlar!

MrSung

Don't buy from me
Resident
Reaction score
18

Hayır, asla tavsiye edilmez, bu ciddi bir iş insanı için kırmızı bayraktır. Her zaman en ufak bir görünür riskten kaçının - buna değmez

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
162
Neredeyse tüm reaktifler için tedarikçilerim var. ancak bazı sorunlar var,
1- Hepsi orta ve küçük ölçekli üreticiler olduğu için uluslararası düzeyde online satış yapmıyorlar, ulus veya eyalet düzeyinde teslimat hizmeti veriyorlar.
2- her üreticinin küçük bir kataloğu vardır, bu nedenle birden fazla satıcıdan sipariş vermeniz gerekir.

1- orta düzey üreticiler tüm ilaç reaktiflerini içerir ve hatırladığım kadarıyla hepsinin ithalat-ihracat lisansı var.
2- bu kimyasallar (çoğu ülkede kısıtlı) burada yasal olduğundan ve her iki taraftaki gümrüklerde herhangi bir sorun olmadan başka bir şey olarak ihraç edilebilirler.
3- kalite ve fiyat olarak çinlilerle neredeyse aynı ucuzluktalar.

yi̇ne de uluslararasi düzeyde çi̇nli̇ üreti̇ci̇leri̇ beni̇mki̇lere terci̇h ederi̇m çünkü çi̇nli̇ler tecrübeli̇.

yine de isterseniz isimlerini, adreslerini, iletişim bilgilerini ve sahip oldukları ürünleri göndermek isterim. (aynı ürün için farklı fiyatlara sahip birden fazla tedarikçi var).

geçmi̇şte bi̇rkaçindan satin aldim ve onlara güvenebi̇li̇ri̇m.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Biliyor musunuz
GBL satan ve ABD'ye sevkiyat yapan küçük yerlerden herhangi biri var mı?

YouTing

Don't buy from me
New Member
Reaction score
0
1,4-Bütandiol Çin'de tamamen yasaldır (yasallık geniş endüstriyel kullanım yelpazesi ile ilgili olabilir), Çinli satıcılarda bol miktarda emtia ve düşük fiyatlar vardır, Çinli tedarikçinin onu gizlemesini sağlamanız ve GBL elde etmek için mutfağınızda basit bir hazırlık yapmanız gerekir

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Kesinlikle kırmızı bayrak! Burada çok daha iyi seçenekler var, bu yüzden neyse ki gerekli değil

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Öğrenmekte olduğum sentezden uzak oldukları için bu kimyasallarla ilgili bir deneyimim yok, ancak genellikle yalnızca iş yapılmadan önce iletişimin iyi bir yerde olduğu iş ilişkilerine gidiyorum.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
İletişimimizde kötü bir şey mi oldu? Bununla ne demek istediğinizi anlamadım efendim?

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Siz Constanious'taki adam olmalısınız. Bunları okursanız, çok kaba ve küçümseyici olduğunu göreceksiniz ve tek yaptığım ona bunun neden kötü bir karar olduğunu düşündüğümü söylemekti, içinde bulunduğu işte en azından medeni olmanın bir zorunluluk olduğunu düşünürdüm, değil mi?

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Avrupa'da 1 lb ve 1 kilo için fiyat nedir Doğru olamayacak rakamlar görüyorum.

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Görünüşe göre Tina fiyatları Avrupa'da buradan çok daha fazla. GBL ve BDO'nun aynı şey olduğu hikayesine girmeyeceğimi anlayana kadar onunla iyi bir deneyim yaşıyordum. BDO'yu ABD'ye bile aynı konteyner tiplerinde gönderiyor. Eğer GBL'si olmasaydı ona teslim ettirebilirdim ve BDO'dan kazandığı paranın %150'sini ona verirdim. Beni anladığını sanmıyorum, bu onun için bir nakit ineği. Eğer litresi 10 dolar olursa. Yani ne kazanıyor ki benim malım için işinin kolay kısmını yapmıyor, ayda 200.000 doları geri çevirecek kadar, bu sadece delilik. Eğer onu ikna edebilirsen sana litre başına 5 dolar veririm, bu da tekrar hızlandığımızda ayda 10 bin dolar eder.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Dostum, ne dediğini gerçekten anlamıyorum.

Özellikle kimden bahsediyorsun?

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Senden kimya bölümündeki arkadaşınla konuşmanı istiyordum, aslında ayda 200.000 dolar teklif ettim ve eğer onu bunu yapmaya ikna edebilirsen sana ayda 10 dolar teklif ettim, ayrıca bunları nasıl yapacağını da söyleyebilirim.

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Solutions
2
Reaction score
594
Prekürsör almak mı yoksa satmak mı istiyorsunuz?

GBL hakkında olduğunu düşündüğüm gibi mi?

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Reaction score
48
Tabii ki efendim, GBL tüm rave hareketinin merkezidir. Burada bahsettiğimiz parayla GBL'den gerçekten nefret ediyor olmalısınız. O kesinlikle ideal bir durum çünkü zaten BDO'yu gönderiyor. Kuzey Amerika'da, Avrupa'da bulmakta zorlandığınız ve arkadaşınızı ona vermeye çalıştığım tüm bu parayı kabul etmeye teşvik edebilecek bir şey var mı? Sana DMT bulabilirim. Ayrıca 2 yılımı aldı ama meth'i vape'le içmeyi, iç ovalama ve biriktirme olmadan mükemmelleştirdim. Arkadaşın gibi bir GBL bağlantısı için bu bilgiden ayrılmaya istekli olurum.