Najenostavnejša sinteza metamfetamina iz amfetamina

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, "zgoščeno v vakuumu" pomeni, da se količina topila zmanjša z rotacijskim uparjalnikom.

"posušeno nad brezvodnim Na2SO4 ali MgSO4." Pomeni, da morate dodati eno od teh snovi, da iz organske raztopine zberete vso vodo. Tukaj si og lejte priročnik za sušenje.
metamfetaminska tekočina s prosto bazo pri sobni temperaturi

Ne potrebujete naprave za destilacijo, nisem je omenil v poglavju "Oprema in steklovina:".
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Hvala, fantje


če torej nimamo rotacijskega uparjalnika (pravite, da je neobvezen pri opremi in steklovini) ; samo posušimo nad brezvodnim Na2SO4 ali MgSO4?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
V vsakem primeru morate izpariti topilo. Rotovap je najboljši način za to, saj lahko izparjeno topilo zberete. V ta namen lahko uporabite toplo vodno kopel, vendar boste izgubili topilo, poleg tega pa potrebujete dobro prezračen delovni prostor.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

morda lahko to uporabimo ?

DZ1hiRxAJ0
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Kitajski rotovap ni tako drag. Uporabljali ga boste precej pogosto in prihranili veliko topila. Prav tako ga lahko uporabite kot destilacijsko napravo za rekuperacijo.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Te niso odlične za izhlapevanje topil. Izparjeno topilo bo šlo samo v črpalko in ven v zrak v prostoru. Ker uporabljate vnetljiva topila, je to lahko zelo slabo, kajne?

Prejšnja namestitev, ki ste jo objavili, je boljša: samo vakuumska destilacija topila. Poleg tega se s tem ponovno pridobi uporabljeno topilo. To je v bistvu to, kar počne rotovap, vendar brez vrtenja.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
v redu v redu
hvala obema... zdaj si bolje predstavljam rezultat, ki naj bi ga dobil...

:)

zdaj moram razumeti korak 7 lol
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Postopek z mehurčkanjem plina HCl je bil prikazan v enem od video učnih gradiv (sinteza DET).
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Še enkrat hvala!
Vse to bom preučil v naslednjih nekaj tednih.
 

teodor

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 12, 2022
Messages
25
Reaction score
5
Points
3
Pozdravljeni. celoten postopek sem izvedel v majhnem obsegu. na koncu sem dobil rumeno olje. ali je to metamfetamin
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Pozdravljeni, to pomeni, da rodilnik priporoča različna razmerja, presežek formaldehida? V izvirnem besedilu piše en mol A in 1 mol formaldehida. Ali je za vsak primer vredno uporabiti presežek?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Ali je kdo videl poročilo o uporabi NaBH4 namesto Al/Hg za redukcijo imina v tej sintezni poti? Ali obstaja kakšna težava z zamenjavo redukcijskega sredstva? Morda ni združljiv s formaldehidom?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
To pomeni, da morate združene organske plasti posušiti z MgSO4 (znebiti se vode) => po tem filtrirati trdni MgSO4 => izpariti DCM in dobiti bazo brez metamfetamina. Za sintezo v majhnem obsegu ne potrebujete aparata za destilacijo. DCM lahko enostavno uparite v topli vodni kopeli.

Ali ste razumeli?
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
"Imin (3) smo reducirali približno dve uri, da je bila reakcijska temperatura nižja od ~50-60 °C. Če reakcija postane preveč burna, je treba uporabiti hlajenje."

Kako ste jo zmanjševali približno dve uri? Kaj to pomeni? Vse skupaj samo vržete skupaj in počakate dve uri ali je potreben poseben aparat?

"Organske plasti z metamfetaminom (4) se združijo, koncentrirajo v vakuumu in posušijo nad brezvodnim Na2SO4 ali MgSO4."

Po tem koraku dobite freebazo?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Da, to pomeni le, da še naprej vzdržujte redukcijsko reakcijo, ki se dogaja. oglejte si video o alhg amalgamu za p2np, da si predstavljate, kako je videti in kako reagira, to je skoraj enako. ni tako preprosto, kot da vržete v lonec in ne naredite ničesar, masa se širi, hitro segreva, ustvarja veliko hlapov itd. Reakcijsko posodo morate ohladiti tako, da jo potopite v vodno ali ledeno kopel samo za toliko časa, da ne bo šla ven iz kondenzatorja, ali na 50-60 C, kot priporoča postopek.Če nimate mešanja, boste morda želeli ročno vrteti, da bo reakcija popolnejša => večji izkoristek.
Da, prav tako ni treba koncentrirati pod vakuumom, če imate razumno količino topila ali pa lahko destilirate s paro, kar je za vas bolj smiselno.Da, organska plast vsebuje proste baze.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
ah ok, potrebujem refluksni kondenzator.

še nekaj vprašanj:

Torej ne bi bila potrebna nobena grelna naprava, reakcija bo ustvarila dovolj toplote? Potrebno bi bilo samo hlajenje?
katera temperatura bi bila prenizka, ker se zdi, da se reakcija lahko ustavi?

Če imate okroglo bučko s tremi odprtinami, kako boste izvedli mešanje? Če imate priložen povratni kondenzator, kako lahko izvedete mešanje?

ali boste amfetaminsko bazo in al/hg zmešali naenkrat ali boste amfetaminsko bazo počasi kapljali v erlenmajerico?

koliko vrelih žetonov boste dodali?

ali morate po dveh urah raztopino 30 minut segrevati v vodni kopeli na 50 stopinj Celzija, kot pri sintezi amfetamina, da bi dosegli večji izkoristek?

bo 2-litrska erlenmajerica dobra, če želite narediti 5 do 10 gramov končnega produkta? ali morda samo 1 liter? je lahko povratni kondenzator manjši od 5 l?

Ali potrebujete buchnerjevo bučko z vakuumom, ali lahko uporabite samo filter za kavo in ventilator?

Ali je potreben ločevalni lijak, ali lahko ločujete z brizgalko (plastično?), ali to ne bo delovalo?

kako se izvede zadnji korak s topilom, če ne želim izvajati parne destilacije (mislim, da bi za to potrebovali dodatno napravo). Kakšen bi bil rezultat .... methhcl?
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
ali bo uporaba dex-amfetamina s to potjo privedla do d-metha? nekje sem prebral, da če uporabite formaldehid, boste na koncu dobili racemični meth?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Če za začetek uporabite D amph, dobite D meth. Načrtoval sem poskusiti to sintezo in nameravam uporabiti racemični amf in nato razrešiti meth samo v primeru, da bi šlo kaj narobe s potjo, ki je še nisem poskusil, potem bi bil D amf zapravljen ...

Ali obstaja kdo, ki je to sintezo dejansko preizkusil v praksi? To sem prebral na več mestih, vendar nikoli nisem našel praktičnega poročila. Strokovnjaki, prosim, lahko zagotovite kaj več? :)
 
Top