Kristalizacija metamfetamina in proizvodnja ledu

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Samo d meth izdeluje črepinje in obstaja veliko tehnologij Za to
Bom postavil zapisnik naravnost ta fester sranje o HCl plini vam daje led in črepinje je sranje deluje le, če uporabljate freon ali tekoči dušik, če se bo za uporabo HCl ima
Najboljše črepinje so narejene kupi delajo 20%dh20rexal tritated fb olja do pH 5,8 in kristalizacijo posodo Pyrex pladenj pusti v omari pod UV črne luči in.must ne sme biti motena sploh za vsaj teden dni najmanj je potreben čas, da se vrhunski izdelek
Povedal vam bom še en trik, če samo pH olja FB in ga pustite pri miru, bo izhlapelo in se dehidriralo do ledu, tako to počnejo Kitajci, vse je odvisno od potrpežljivosti.
Toda to gaziranje v toluenu in etru vam bo naredilo samo izdelek v prahu, ki ga bo treba ponovno izločiti, da bi naredili le led samo freon ali tekočino. Iz dušika bo takoj nastal led, ko bo plin HCl prišel v stik z njim.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Oprostite, kaj je "kupi delati 20%dh20rexal"? In kaj je "UV črna luč"? Ali veste, da UV-luč ne more biti črna? =)
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
"Črna svetloba" je posebno območje ultravijolične svetlobe, ki je skoraj nevidna, dokler se živahno ne odbije od luminoforjev v okolju. Zagotovo ste jo že videli. Ljudje jo uporabljajo za iskanje krvi in sperme, ki je bila očiščena, ter klubskega/ravenskega vzdušja
 

jboogie

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
kot nekdo, ki je bil dovolj daleč, ne vem, kako se to dela. ne vidim nobenih sklicevanj na freon in aceton, del o tem, da je aceton zamrznil za dva tedna (wtf, to je sranje? kot da je zaradi njega hladneje dlje časa? stfu), poleg tega me je razjezil del o amfetaminu hcl na koncu. nihče ne dela amfetamin hcl xytls. živel sem, odkar je bil PPA zakonit, in naredil svoj pošteni delež nadomestnih amfetaminov in eden od mojih prvih neuspehov je bil poskus, da bi PPA zmanjšal s pomočjo rp/i, alias amfetamina, in lahko vam povem, da ne gre. vedno boste dobili higroskopično spojino, ki se na plošči spremeni v lužo rumene barve.

hočeš največje drobce? rektiliziraš iz vode. hočeš najhitrejše drobce, uporabiš aceton in freon/hcl. ta zadnji način je način, kako na koncu z njim raznesejo MSM. samo tako. met je tako ali tako odvraten.

moja pajkova zavest je pri tej strani mravljinčasta. ljudje, ki jo vodijo, nekako uporabljajo ciljno usmerjeno kampanjo za novačenje ljudi in zdi se mi, da to ni v redu. kot nekdanji mod iz Ula, con, WD itd. se mi nekaj ne zdi v redu glede te skupine. obstaja sredi Uncannyvilla. bili ste opozorjeni. RAZLIČNE ODLOČITVE.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Odvisno od vašega plina HCl. Če uporabite moker HCl, boste dobili lužo. Vendar pa amf*HCl ni tako dobra zamisel. To je dobro znano dejstvo.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Uspelo mi je. Prepričate se lahko, da je na krožniku tanka, in popolnoma se je posušila v krhko trdno snov, potem ko ste krožnik pustili na postelji tiskalnika, segreti na 70 °C. Vendar je bila večina prosojnega zrnatega voska in v takšni obliki preživi večino časa.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Hvala vsem za nasvete, vendar iskreno povedano nobeden od njih ne deluje (razen metode UV), za te poskuse sem porabil 2 tedna in izkazalo se je, da kristali pridejo ven le, če opraviš rekristalizacijo iz metanola. Torej, fantje, preden nekaj svetujete, se sami prepričajte, da to deluje, in ne kopirajte z interneta in prilepite tukaj, vse najboljše
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@btcboss2022

Po kateri poti izdelate kristalni D-metamfetamin?

Lep pozdrav
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Način pridobivanja L-vinske kisline.
 
View previous replies…

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Bolj sem mislil na to, kaj naredite za kristalizacijo končnega izdelka.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Objavil sem, da je moja metoda kristalizacije MDMA praktično enaka.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
O tej poti sem prebral v prispevku tukaj.

Vendar nisem prebral, da bi jo kdo kdaj uspešno opravil.

Poleg MDMA je to pot, ki jo uporabljate za kristalizacijo metamfetamina v led?

Lep pozdrav
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
na splošno sem ločitev opravil s pomočjo l-vinske kisline, in ko mešanici vinske kisline dodamo vodo , nastane oborina v meth, vprašanje je, kakšna vrsta soli je to?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Vse je odvisno od tega, kako je bil vaš meth narejen, če uporabljate psuedo ali efedrin, proizvajate dmeth, ki ga lahko preprosto tritrirate na pH 5,8 s HClacid FB imTalking about the place in a cupboard to evaporate ti I've shard this is how the Chinese do it or there are few variants adingn dh2o and so forth
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
iz O,O'-dibenzoil-2R,3R-vinska kislina
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Jasno sem označil btcboss2022.

Tu ste nas že bazirali iz svoje prejšnje objave in bilo je končano.

Zato vam želim veliko sreče pri vaših prihodnjih prizadevanjih.
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Pri kateri temperaturi Celzija zamrznemo aceton, da ga lahko uporabimo za bliskovito kristalizacijo?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Poskušal sem zakisati in kristalizirati razmeroma majhno količino proste baze MDMA.

Teža freebase po ekstrakciji in čiščenju v etru je 40 gr. Izračunana prostornina HCl = 16,41 ml.

Namen je bil dodati kislino, jo nato segreti na 130C in v aceton spustiti 5-10 volumnov ter pustiti v zamrzovalniku.

Tokrat sem to iz nekaterih razlogov naredil zelo počasi, vendar neprostovoljno. Tako je celotno kisanje trajalo približno 30 minut, medtem ko sem načrtoval 15 minut. Intenzivno sem uporabljal magnetno mešalo. Rezultat PH = 2,5

Ko sem se približal načrtovani prostornini, sem ugotovil, da imam v čaši na mešalniku le čist bel prah. Padel sem ga v določeno količino zamrznjenega acetona, vendar sem ga raje opral, saj ni videti, da bi se lahko še kaj kristaliziralo.

Verjetno je vsa voda izhlapela zaradi toplote, ki se je sprostila ob kapljanju kisline.

Nisem prepričan, ali je to dobro ali sem naredil kakšno resno napako?

VBPIZWjQ8k
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Hočem reči, da se je vsa raztopina spremenila v suh prah kar v čaši brez kakršnih koli dodatnih dejavnosti z moje strani.
Seveda sta bili frebaza in kislina iz zamrzovalnika.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Pozdravljeni, dragi. Rad bi vas vprašal, zakaj ste segreli raztopino? To ni potrebno. Tudi 5-10 volumnov je preveč. 1-3 je v redu.
Kakšna je koncentracija vaše kisline? 35%? V tem primeru potrebujete približno 18 ml.

To je v redu.

Ni v redu. Premajhna. 5-5,5 je najnižja točka, ki je priporočljiva.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
36-37 % kislina
Kakorkoli že, večinoma sem opazoval, kako se spreminja barva proste baze, in to se ujema
Med kapljanjem kisline nisem segreval. Uporabljala sem jo samo za mešanje.
2,5 je bila raztopina, sama sol kaže 5,5.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Ali ste to kristalizacijo izvedli s segrevanjem? ali z negativno temperaturo? Ali mi lahko razložite, kako naj kristaliziram prosto bazo pri negativni temperaturi
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
seveda ga nisem namerno segreval. toplota se sprosti kot posledica zakisanja.
v mojem primeru je bila napaka v tem, da sem to počel prepočasi: v 15 minutah sem poskušal končati vso predvideno količino HCl.
 
  • Like
Reactions: sal

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Izogibati se morate lokalnemu pregrevanju. Čas reakcije (zakisanja) pri tem postopku ne igra vloge. Temperatura in dobro mešanje sta glavni značilnosti, ki najbolj vplivata na reakcijo.
 
Top