Kako ste izvedeli za nas? To je za nas pomembno.

kaoticneurotic

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2021
Messages
3
Reaction score
4
Points
1

TheHusky

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Našel sem vas na YouTubu, ko sem iskal novo sintezo, ki bi jo lahko preizkusil. Eden izmed najbolj profesionalno narejenih videoposnetkov s področja kemije, kar sem jih našel do zdaj. Hvala, ker ste delili svoje delo!
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Pozdravljeni prijatelj, iskal sem nekaj informacij o arhivih Rhodium,science madness in reddit mislim, potem sem nekajkrat videl logotip BB, preden sem ugotovil, da je to verjetno mesto, kamor bi moral iti, in zdaj sem nov naročnik. Hvala vnaprej!
 

Brennos

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 4, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Fant je objavil vašo povezavo na francoskem forumu LeLoupBlanc in vesel sem, da je to storil, to je čudovit forum in res sem navdušen nad branjem vseh niti in odgovorov ! :)
 

m03

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 16, 2022
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Ehh prvotno prek DarkNetLive pred prenovo, bil sem lurker, vendar sem končno naredil račun lol. V nekem trenutku sem videl tudi nekaj pogovorov o vas na podredditu TheeHive.
 

victorplum

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Pozdravljeni, tukaj sem nov, pred nekaj meseci sem našel oglas na portalu Dread.

Ne vidim nobene niti s pravili, vendar sem uporabil dovolj forumov, da sem sam vedel, kako uporabljati zdravo pamet + sem prebral Heisembergov podpis (kar bi že štel za zdravo pamet). Preberi si okoli, mir :)
 

hustla

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 20, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Iskal sem neko osnovno pripravo kemikalije, ki se je zdaj ne spomnim, pa je bil samo youtube. Potem pa mi je yt priporočil videoposnetek kanala bb.expert in puf - tukaj sem.
 

Nacho

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 24, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Videoposnetek na YouTubu. Všeč mi je tukaj. Opravili ste veliko uslugo človeštvu in vsem, ki cenijo resnično svobodo. Odlično delo in zahvaljujem se vam!!
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Mislim, da sem nekje na drugih forumih videl omembe BB, vendar se običajno držim tistega, kar poznam. Potem ste se pojavili na darkfail ali kaj podobnega? Trajalo mi je še nekaj tednov, da sem dejansko odprl stran, čeprav mislim, da je nekdo objavil o sintetizatorju in se povezal s tukaj. Pravzaprav obžalujem, da sem spal na tej strani, vendar s toliko prevarami na darknetu nikoli ne moreš biti preveč previden.
 
Top