Kako ste izvedeli za nas? To je za nas pomembno.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Našega foruma ni težko najti na internetu, zelo kmalu bo ta forum povezan kot kraj, kjer se začne pot ustvarjanja tajnih laboratorijev. Že zdaj po kakovosti vsebine prekašamo skoraj vse podobne vam znane internetne vire.
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
ja, razumem, ampak sem razmišljal, da objavljam kot slike, morda je varno ali varnejše tan normalno spletno mesto, zato sem se spraševal, kako je spletna stran darkweb, ko obstaja normalna različica. samo sprašujem, da mi je ta spletna stran zelo všeč. ampak v prihodnosti želim naročiti, kar želim, sem šel v ta nizozemski zapor, ni veliko težav, zdaj pa sem odpuščen in ta kurba worksuplyer mi ne plača in ne morem prositi za pomoč, ker delam tam na papirju. To pravim zato, ker hočem prodati morda izdelek, ki je za čistost in minimalno škodo za telo sem prodajal kokain base coke in dirty speed in kaj ne. bil sem aretiran! zdaj pa sem brez denarja! moj prihranek sem dal mlajšemu bratu, zdaj pa ga nima.morda bom prodajal amfetamin in legalna zdravila, ker jih lahko dobim. vendar se ne bom vozil naokoli... preveč me sprašujejo, če lahko pokažem, kaj imam v avtu..... kot darkweb morda moram poskusiti (amfetaminfosfat)..... Žal za spam.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Naš projekt se nahaja v čebulnem prostoru, v clearnetu pa imamo samo vrata.
 

dnkr

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 11, 2022
Messages
19
Reaction score
7
Points
3
Ali je uporaba različice na prehodu varna? Ta neverjeten projekt sem našel med raziskovanjem o ADBB in 5CL na Googlu
Stran se včasih počasi nalaga mimogrede. če potrebujete pomoč pri hitrejših strežnikih ali kaj podobnega, lahko doniram temu čudovitemu forumu. ampak če sem iskren, je kot 99% hitrejši od drugih čebulnih strani, zato verjetno nisem navajen uporabljati tor lol

EDIT: Nevermind Pravkar sem našel razdelek "plačljivo". Zagotovo bom kmalu kupil članstvo! (Prihranil bom za oddelek RC :D)
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Za preprosto preučevanje informacij je, da, to je varno.
Vendar je bolje uporabiti čebulno različico spletnega mesta, saj je ta še varnejša. Seznam je dostopen samo prek različice onion.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Našel sem vas na portalu Dread in več kot vesel sem, da sem se pridružil skupnosti.

Do zdaj je bilo to TEKOČE, kar sem potreboval za delo na svojem velikem projektu, in zelo hitro sem lahko našel dobavitelje za tožilce, ki sem jih pogrešal, prvi posel se bo zgodil zelo kmalu z vašim skrbništvom.

Hvala za vaše delo in ostanite varni!

Cincerly,

Koko
 

Gerald Cotten

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 16, 2022
Messages
32
Reaction score
30
Points
18
Ta forum sem našel na portalu Dread!

Resnično cenim tukajšnjo majhno, vendar rastočo skupnost.

Zadnjih nekaj mesecev sem le spremljal in bral objave, vendar se veselim, da bom bolj aktiven!
 
Top