Ali še kdo pogreša leta 2000?

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
morda je neumno objaviti to, vendar dvomim, da bi me lahko zlahka prepoznali + odstranil sem podatke exif, toda tukaj je primer, da so krompirjeve kamere lepše kot kamere visoke ločljivosti ^^;
VYBSeP3Uvt
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Na velikem zaslonu z visoko ločljivostjo dobite kar največ. Ne vidim tvojega ljubkega obraza, vidim kapljevino
 

jessejames122669

See my products
Seller
Joined
Aug 14, 2023
Messages
48
Solutions
1
Reaction score
40
Points
18
Deals
3
Spominjam se in včasih si želim, da bi se ti dnevi spet vrnili. to so bila leta, ko sem se trudil obvladati svoje odvisnosti. ni bilo vedno dobro. bila je krivulja učenja. mislim, da sem imel pager.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
im rlly vesel ur (upajmo) na boljšem mestu zdaj :c aktivna odvisnost je najhujša

mislim, da nisem nikoli imel pagerja, vsaj ne, kolikor se spomnim.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Obstajajo dobre in slabe odvisnosti. Dobra zasvojenost se začne najprej in najbolj, slaba pa pridobiva na mogočnosti (težke droge, kot je MDPV)
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Ja, dobri stari časi so zagotovo. Včasih sem dejansko pozabil svoj telefon doma in mi je bilo pravzaprav vseeno
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
telefon vzamem s seboj povsod, kamor grem, vendar ga lahko tudi pustim doma, ker ga nerad uporabljam, če nisem popolnoma prost. ljudje so jezni name, ker jih pustim na dostavi 5 ur in več, vendar kot... to ni osebna stvar. ne da jih ne maram, samo imam življenje zunaj telefona in igs, kar večina ljudi težko dojame. ja, danes so ljudje bolj dostopni kot kdaj koli prej, vendar lahek dostop ne pomeni nujno, da niso zaposleni. niti ni tako, da mi ppl pošiljajo sporočila o čem pomembnem. če gre za resno situacijo, se lahko z mano pogovoriš osebno... ne bom ustavil svojega početja, da bi odgovoril na "smešen" video, ki si mi ga poslal. odjebi se.

sovražim to kulturo, kot je "oh, moram se nenehno pogovarjati s partnerjem/prijatelji." To je zelo nova stvar in nikomur ne pomaga. razmerja so dobro delovala, če ne celo bolje, pred sodobnimi pametnimi telefoni in družbenimi mediji. toliko razmerij je disfunkcionalnih, ker ljudje pričakujejo, da bodo njihovi partnerji pustili vse, da bi jim poslali sporočilo. NE bom ujela, da bi to delala za moškega, in ne pričakujem, da bo kdo to naredil zame. partner mora biti prioriteta, vendar nikoli prva. če nekdo tega ne more spoštovati, potem si sploh ne zasluži biti v tvojem življenju.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
"partner bi moral biti prednostna naloga, vendar nikoli ur prva prednostna naloga."
Celotna ljubezen Partner je moja prednostna igra kemija.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Iskreno povedano, tudi sam sem enak pri odgovarjanju na sporočila. Vedno sem mislil, da če mi pišeš sporočila, ne iščeš informacij, ki jih potrebuješ od mene takoj. Priznam, da sem zelo slaba pri odgovarjanju ljudem, pozabim izklopiti telefon iz tihega stanja in skoraj nikoli ne poslušam glasovne pošte. Običajno ljudi samo pokličem nazaj. Mislim, da tudi ne vem, zakaj imam telefon povsod s seboj.

Pred nekaj leti sem bil z dekletom, ki je želelo, da imam na telefonu life360. To je utemeljevala s tem, da potujem. Sovražil sem ga. Nenehno sem ga odstranjeval. Potem sem našel aplikacijo, ki je ponaredila mojo lokacijo GPS. Potem sem vedno določil svojo lokacijo v drugi državi. Ni čudno, da to razmerje ni trajalo.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ja, moj telefon je vedno vklopljen na "ne moti" in nisem aktiven na nobenem družabnem omrežju. verjetno me je najlažje doseči s telegramom, na njem pa sem le nekajkrat na dan, če nisem zaseden ... ^^;

tudi fuj, žal mi je, da sem se morala ukvarjati s tem. bila sem v razmerjih z zelo pretirano zaščitniškimi fanti in se naučila, da laganje ne bo naredilo ničesar, razen da bosta obe strani nesrečni. moraš samo najti nekoga, čigar prednostne naloge se ujemajo s tvojimi. imam težave z zaupanjem, ampak če bi bila tako paranoična, preprosto ne bi bila v razmerju. Zakaj bi se tako obremenjevali? če nekdo želi prevarati, bo to storil ne glede na vse "preventivne ukrepe", ki jih boste uvedli. to sem videl v toliko razmerjih. pustite jim, da povedo sami, namesto da jih poskušate ustaviti:

Zapomnite si, da vam nihče ne more ukrasti partnerja, le vaš problem!
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Zelo res! Če se vam zdi noro preverjati partnerja ali brskati po njegovem telefonu, je čas, da končate. Verjetno se ne bo izboljšalo in ni vredno stresa!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Oh lawd počutim se star že.. bom trdil, da N64, GameBoy in seethrough telefon "niso" 2000-ih, ampak 90-ih, poleg bistva!
Strinjam se, da je večina stvari zapustila dušo, sam pa to pripisujem predvsem množičnemu odhodu kabelskih rezalnikov. Nihče več ne dobi ničesar na enak način, nihče ne pride v službo in reče: "Si videl novo epizodo oddaje X?" rečejo: "Brat, moraš gledati oddajo X, prosim, poglej jo, PROSIM", rečeš okej in potem je nikoli ne pogledaš, ali pa ljudje sploh ne povedo ničesar, ker nočejo vprašati. Tako postane, da se nihče več ne želi pogovarjati med seboj, vsak ima svoj "klik" in to je konec. Žalostno. Upam, da v tridesetih letih ne bo tako hudo..lol
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Kaj bi rekli, da so starejši?

in ja, zdi se mi, da nihče več noče preizkušati novih stvari, to je tako jebeno žalostno... btw, ali je tvoje uporabniško ime referenca na Kurta vonneguta? je moj najljubši avtor:
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Med generacijo Millenial in generacijo X je še ena generacija:
"Mikrogeneracija med milenijci in generacijo X se pogosto imenuje "generacija Xennials" ali "generacija Oregon Trail". "Xennials" velja za "prelomno" generacijo, rojeno približno med koncem sedemdesetih in začetkom osemdesetih let prejšnjega stoletja. Imajo značilnosti tako generacije X kot milenijcev in tako zapolnjujejo vrzel med tema dvema večjima generacijskima kohortama."
Izkazalo se je, da je to zame čudno mesto, v katerem sem obtičal, saj se mi zdi, da v resničnem svetu ne morem najti nikogar, ki bi imel podobno ozadje
kar zadeva ime: ššššš... ampak ja lol
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
ti ljudje se zdijo hladni kot jeba, nikoli nisem srečal nobenega, ampak sem slišal o njih. srečal sem generacijo x in milenijce, ampak še nobenega od teh. osebno sem generacija z ^^;

Želim si, da bi lahko rekel, da sem v isti skupini. imaš odličen okus za knjige! moja najljubša njegova knjiga je Slapstick (je tudi moja najljubša knjiga na splošno, povezana z No longer human Osamuja Dazaia)
 

OperationHasj

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
May 1, 2024
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Da, zelo veliko.... Tokrat je to za lase privlečeno
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ne, zares ne pogrešam zastarelih stvari in časov v vsakdanjem življenju, ampak se oziram naprej, v smeri večjih stvari, ki prihajajo. Na primer umetna inteligenca, ki bo dobila dušo in nas popravila. Tehnološka zgodovina bo v naših spominskih bankah izginila skupaj z našimi življenji. nostalgija omejitev. Ni moja duša, da bi obtičala v (primitivni) preteklosti.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Torej ne pogrešam klicne povezave ali disket, toda ali vas ob pogovoru o tem ne prevzame nostalgija?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Sem grenka duša s slabo preteklostjo in skrbim za to, da bi bilo dobro zame in morda tudi za druge. Zaradi nostalgije postanem še bolj zapravljiv in nelagoden zaradi primitivizma. Vse mi je odvisno od rezultatov. Spoštujem zastarele interese drugih. Moj, da se spomnim bele zahodne vrhniške civilizacije, ki je po ženskem (levičarskem) občutku dopustila, da so se naselili nesrečni protiljudje, ki so nas pokradli in uničili. Pri teh je rezultat vedno enak. Singapur ve, da je nemogoče upravičiti njihovo samo prisotnost. Berem IQ-grafike in demografijo, vse to je logičen vhod in izhod. Izogibam se nesrečnežem (ne pa Ukrajincem).
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
V redu, pošteno. Lahko se vživim v vaše stališče
 

Paz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Ne morem reči, ali pogrešam, kdo sem bil in kako sem se počutil, in/ali ali pogrešam vzdevke in vkrcavanje novih tehnikov.
Morda malo obojega. 😊
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Ne pogrešam, kdo sem bil, ker sem bil zelo mlad, vendar vsekakor pogrešam, kako sem videl svet, in velik del tega je bila tehnologija.
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Se strinjam, pogrešam tudi to, kako sem videl svet
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Morebitna (zdrava) tehnologija je bila slabša "leto prej".
Postaja boljša - ne slabša. Obtičali ste v slabi preteklosti.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Ne razumem vaše podlage za to glavno izjavo.
Današnja tehnologija je veliko bolj igriva in zabavna kot prej.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
poglej primere v prvotni objavi + ik this isnt rlly 2000s but in windows xp u could change the cursor and I miss shit such that...
 
Top