Sinteza amfetamina iz P2NP prek Al/Hg (video)

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Med razpoložljivimi kislinami lahko za proizvodnjo fosfata uporabimo ortofosforne kisline.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Želite pridobiti tartrat ali izolirati d-izomer amfetamina? Tukaj je opis, kako izdelati dekstroamfetamin. Če želite tartrat, morate uporabiti racemično ali mezo vinsko kislino.
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Hvala, HIGGS in Marvin!
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Želim dobiti sol, ne da bi imel žveplovo kislino, ali se tartrat uporablja predvsem pri dekstroamfetaminu? Mislim, da imam racemično vinsko kislino, ki prihaja, to je dobro :)

. Oh in še dve drugi vprašanji mi ležita na duši. Ker sem neizkušena, ne vem, ali lahko pričakujem strupene hlape, in to me malo skrbi.

Drugo vprašanje je, kako se znebiti ostankov sinteze. Ima kdo dobre, okolju varne možnosti glede tega? Nočem zastrupiti nobene ribe ali kaj podobnega
. Našel sem nit o tem :)

Thx, ostanite varni.

Edit: tipkarska napaka
 
Last edited:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ali vijačni kondenzator deluje enako kot spiralni kondenzator?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Uporabite lahko različne refluksne kondenzatorje
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Ali lahko p2np sperem z acetonom?
500 g sem opral s 1000 ml iso, vendar je izdelek še vedno rjav, pri čemer je iso črn, ali naj ponovim, dokler ne odstranim vse rjave barve?
 

savantmic

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Najlepša hvala za razlago in videoposnetek. Veselim se, da bom lahko začel svoj prvi poskus. Samo vedeti moram stroške vseh elementov, uporabljenih v tem primeru, in kraj, kjer lahko naročim. Če lahko kdo pomaga, se vnaprej zahvaljujem.
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
vse kolege ljubitelje, ki so radovedni, da bi to poskusili, opozarjamo, da je ravnanje z živosrebrovimi spojinami precej nevarno, zato mora vsakdo opraviti nekaj previdnostnih ukrepov, preden začne izvajati poskuse z njimi. sicer se lahko zgodi, da bodo v vašem premajhnem stanovanju nenehno dišale nezatesnjene steklenice, polne strupenih odpadkov, in se boste spraševali, ali ste že noro klobasali.

Menil sem, da je to treba povedati.
 

DEA:)

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 19, 2022
Messages
19
Reaction score
3
Points
3
Zdaj pa k mojim izkušnjam z zelo podpovprečnimi pogoji. Imel sem samo čistilo na osnovi natrijevega hidroksida _na osnovi_. Tudi to je bilo sestavljeno iz aluminijevih peletov in neke kremenčeve snovi, na katero sem že pozabil. Ker ga nisem mogel kupiti, sem opravil nekaj raziskav, iz katerih je izhajalo, da morda ne bi škodil reakciji. Z ne veliko kemijskega znanja. Zato sem se lotil dela in alkalna raztopina je bila videti zelo drugačna, z ostanki soli in Al. Ker se pri uporabi alkalne raztopine ostanki Al iz redukcije tako ali tako prisotni, to ne bo škodilo, prosim, popravite me. O drugi spojini nisem našel ničesar, razen tega, da ni zelo reaktivna.

Prav tako nisem dovolj dobro premislil o odstranjevanju in celo skladiščenju med sintezo. Malo sem se navdušil in želel poskusiti. Poleg tega nisem imel ustreznega prostora, vse je bilo majhno in polno lahko vnetljivega materiala. Zato sem si izdelal improvizirano odsesovalno napo in poskušal z vsem ostati na veliki stekleni plošči na tleh. Seveda sem razlil nekaj prekleto strupene raztopine AlHg. Mislim, da večinoma na ploščo. Ravno sem nameraval predhodno raziskati odstranjevanje, zato sem bil malo paničen, ker nisem imel elementarnega žvepla, da bi vsaj naredil neraztopljivo, zato sem večino le namočil v kakšno brisačo in nadaljeval.

Ok, malo zmeden, prav tako sem imel samo max. 1l okrogle steklene ali erlenmajerjeve bučke in nekaj še manjših. Zato sem vse količine prepolovil, pri čemer sem vedel, da bi moral narediti izračun na podlagi mol.

Tako je moja amalgamacija AlHg delovala dobro, s količino živosrebrovega nitrata, ki je bila na oko manjša. (S to spojino nisem želel delati več, kot je bilo potrebno). Čeprav je trajalo precej dolgo in je še vedno reagirala, ko sem vanjo vedno znova nalival vodo, ali je to normalno? Zato sem počakal in nalival več vode, dokler ni prenehala reagirati (toliko, ne spomnim se natančno). Ali je to lahko posledica lepljivosti Al? Odrezal sem ga s škarjami in od pritiska se je zlepil skupaj. Ker pa je bilo precej temno in so se delali majhni mehurčki, sem nadaljeval.

Nato sem dodal 1p2n, 5 g v 50 ml iso in 25 ml etil acetata in bil pozoren na agresivno reakcijo, vendar se ni veliko zgodilo, čez nekaj časa sem segrel z vodno kopeljo, nekaj se je zgodilo, vendar je ostalo zelo blago aktivno, zato sem segreval, dokler ni bilo več reakcije. Izgledalo je prav, čeprav nisem imel pravega kondenzatorja, ampak sem samo držal^^ steklenico nad njim. Amalgan je bil videti enako kot prej, zame ne vem. Filtriral sem ga in vanj vlil alkalni sol. Nato sem osnovno plast zbral z brizgalko, veliko premajhno, trajalo je celo večnost.

Priprava soli potem... Pozabil sem raztopiti tararinsko kislino, ki sem jo dobil, in sem v bistvu samo vrgel nekaj kristalov, potem pa sem se spomnil, da bi to morala biti raztopina, in sem vanjo vlil aceton (verjetno ne deluje). Toda takoj po tem, ko sem vanj vlil kristale kisline, se je začelo tvoriti več kristalov, aceton ni veliko spremenil. Izmeril sem pH in dobil rdečo barvo, zato sem ga preveč zakisal, prekleto, mislil sem, da dobim nekaj baze, da bi se ponovno nevtraliziral. Toda dejansko sem vanj vlil etilacetat. Kar sem spoznal kmalu pozneje, ko sem ugotovil, da sem dobil samo ta neumni mešani natrijev hidroksid. Ponovno sem izmeril pH in presenetljivo ni bil več tako rdeč, zato sem upal na najboljše in šel na filtracijo, za katero sem uporabil čajni filter in pustil, da se posuši.

Presenetljivo je bilo videti zelo belo in tako, kot bi moralo biti, zato sem šel naprej, da bi malo testiral in tako zelo gori, da je precej neuporabno. Upam, da bo ponovna namestitev tukaj pomagala. Vendar je tudi izkoristek preveč dober, da bi bil resničen, približno 3,5 g od 5 g - je tartrat težji od drugih soli? Tudi njegov učinek ni bil takšen, kot sem pričakoval, bil sem precej utrujen in imam toleranco od recepta, ampak ja... ne vem. ali sem samo bunkelj, ki gori kot pekel? kdo ideje?

edit: donos je brez ekstrakcije blata, samo zgornja plast.

edit2: o hitrih idejah, kako se znebiti teh grdih bučk, ki zastrupljajo moje stanovanje, bi bil zelo vesel. ali bo bučka hdpe zadržala vse ostanke, ki so pomešani skupaj? Verjetno ne mešanje bi bilo boljše, ampak na tej točki moram to najprej spraviti iz mojega stanovanja.
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Moj amfetamin preprosto ne dobi moči.

Al/hg redukcija, kdo mi lahko pomaga?
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Hočete reči, da ni močan, ko je vse končano?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
pišite v PM, morda nepopolna redukcija, in v končni fazi imate veliko oksima
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Izvedel sem sintezo in izkoristek je 1 gram, zakaj
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
kje je težava ?
 

Albul

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 28, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
S kolikšnim številom p2np ste začeli?
 

DannyDani43

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 27, 2022
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Pozdravljeni, s čim lahko nadomestim živosrebrov nitrat in žveplovo kislino?
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Žveplovo kislino lahko nadomestite s fosforno kislino.
Živosrebrovega nitrata v tej sintezi ni mogoče nadomestiti, vendar ga je mogoče zlahka izdelati.

Če potrebujete pomoč pri tej sintezi, mi pošljite zasebno sporočilo
 
Last edited:

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
p2np ne reagira dobro z nitratom živega srebra in aluminijem. Ali ga lahko postavim na plamen
 
Top