Sinteza amfetamina iz P2NP prek Al/Hg (video)

Sasha89

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2022
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Ali je mogoče recept skalirati, na primer s 50 g P2NP: 60 g aluminijaste folije, 500 ml IPA 250 GAA. Ali pa ga morate izračunati posebej za količino 50 g P2NP?

Ali se lahko uporabi tudi 70-80 % AA?
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Ali lahko uporabim monohidrat živosrebrovega nitrata ali mora biti brezvoden in ali mi lahko kdo razloži, zakaj morajo biti včasih nekateri reagenti brezvodni in kako to vpliva na sintezo.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Reakcija poteka v prisotnosti vode, pri tem ni težav
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ali lahko amfetamin čistim s hladnim acetonom? Kakšen je pravilen način njegovega pranja?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Lahko, vendar menim, da je bolje z IPA.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pozdravljeni vsi,

pravkar sem v šoku!
Svoj končni izdelek, ki ste ga videli na slikah, sem poslal v laboratorij za droge in zdaj so mi rekli, da ima 0 % amfetamina!!!!!
KAKO JE TO MOGOČE? KAKŠEN DRUG IZDELEK BI LAHKO BIL????
KAKŠNA IDEJA O TEM, KAJ BI SE LAHKO ZGODILO?
Upam, da je to napaka ali kaj podobnega, poslal bom freebase in končni izdelek v laboratorij za analizo in vas obvestil, vendar sem v tem trenutku popolnoma v šoku.
Hvala.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63

Na vašem mestu bi verjetno v analizo poslal tudi P2NP, s katerim ste začeli ...
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Pošljite nam rezultate svojih preskusov in ugotovite, kaj se je zgodilo. Katere reagente ste uporabili in v kakšnih razmerjih? Kje ste kupili reagente? Na sliki je videti kot amfetamin, vendar je to lahko eden od njegovih analogov.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
V Buechnerjevem ali Schottovem lijaku v vakuumu prelijte amfetamin z acetonom ali IPA.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
To je zelo preprosta in pogosta sinteza. Pri njej se lahko pojavijo težave, vendar jih je enostavno rešiti. Pišite tukaj in pomagali vam bomo.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Zdaj, ko je amfetamin posušen in očiščen z acetonom, kakšen je naslednji korak, ki ga moram narediti, ali naj ga dam v hladilnik ali kaj naj storim?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Po čiščenju je treba prašek temeljito posušiti od sledi topil, nato pa ga zapakirati v vakuumsko vrečko in shraniti v temnem in suhem prostoru, lahko v hladilniku.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pozdravljeni, rezultat je 0 % amfetamina, uporabil sem vse reagente, saj postopek navaja, da so ti reagenti farmacevtske kakovosti od profesionalnih laboratorijskih dobaviteljev o delež sem naredil s polovico vseh.
Včeraj sem postopek ponovno predelal z zdravnikom v kemiji in mi je povedal, da je končna prosta baza pomešana z IPA zaradi tega je vonj danes se bo posušil in ponovno poslal v laboratorij.
Glede laboratorijskega rezultata mi je povedal, da sta možni dve razlagi:
V laboratorijskem testu ni "odkrita": 1- P2NP rad polimerizira in morda je molekula "podvojena" in zaradi tega v laboratorijskem testu ni "odkrita".
2- končni izdelek bi lahko bil sam reagirani p2np.
Posodobila bom čim prej.
Hvala.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Pozdravljeni,

Ta laboratorij pove le, ali je pozitiven ali ne pri drogah in čistosti, ni podrobno poročilo o vseh vsebinah. Hvala.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kislina v videoposnetku ima 6 stopinj pH. Sinteza, ki sem jo izvedel, to številko precej presega, približno 9 ali 10 stopinj. Kakšen je pravilen način za zmanjšanje kisline, da se vrnem na zahtevano stopnjo 6 stopinj pH, saj vem, da sem na tem področju začetnik. Prosim, razložite korake na lažji način, hvala.
 
Top