Čiščenje amfetamina s kislinsko-bazično ekstrakcijo

deeperdive36

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Zato imam težave pri koraku 8. Zdi se mi, da je tu veliko izgube in izgube. Prenesel sem ekstrakt iz lijaka sep, dodal magnezij in ga dal v zamrzovalnik. Zdaj sem filtriral z vakuumom. Mislim, da je Buchnerjev sistem veliko boljši od tistega, ki sem ga dobil, saj je puščal, prostornina pa je prevelika. Torej, prvič, ko vliješ v nastavitev, ali moraš vso zadevo vreči v... Ne razumem, kako pravilno izliti ekstrakcijo etra, ne da bi z njim dobil magnezij, razen če ne izlijem vsega ekstrakta, potem mi na tej točki ostane veliko ekstrakta z magnezijem, kaj naj naredim s tem preostalim delom, da ga ločim. Priložil sem tudi slike puščanja. Kaj naj naredim s tem. Ali je to vse odpadek. Če je magnezij, ki je prišel skozi filter, kaj naj storim? V bistvu sem obtičal in čakam na tem koraku.
 

Attachments

  • uRmBhZdtAo.jpg
    uRmBhZdtAo.jpg
    5.8 MB · Views: 616
  • tgf4n2iJy8.jpg
    tgf4n2iJy8.jpg
    5.8 MB · Views: 601
  • eKPQJ5jCxG.jpg
    eKPQJ5jCxG.jpg
    5.7 MB · Views: 562
  • c5heBExUCz.jpg
    c5heBExUCz.jpg
    6.6 MB · Views: 592
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Daj, človek: zmoreš. Če lahko jaz z rokami, ki mi rastejo iz riti, potem lahko tudi ti.
In ja! Nič ni bolj prijetnega za moje oči kot MDMA po pranju z etrom.
AlO4WhDYHz
 

deeperdive36

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
To je joanlab vakuumski filter... Bil je poceni, vendar je njegova zasnova napačna, saj omogoča, da stvari puščajo na zunanji strani... Ya bom poskusil lije drugače sem prebral lepljivo Patton napisal koristno pri pojasnjevanju stvari malo
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
@deeperdive36 Videti je, kot da gre za kroglični sklep, ki ga skupaj drži objemka.
Ali ste poskusili kroglični sklep predhodno namazati z mastjo za brušenje in ga vrteti, dokler brušenje ne postane jasno?
To bi moralo rešiti vašo težavo.
 

deeperdive36

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 24, 2023
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Ahhh spomnim se, da sem nekje prebral o mazanju. To bom poskusil danes, upam, da bo odpravilo težavo. Hvala.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
@G.Patton na splošno, ali je med pranjem etra vredno segreti vodo + raztopino FB + p.eter 40/60 na 38-39 C? verjetno bo to povečalo topnost etra in olajšalo raztapljanje emulzije?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Lahko sperete z nečim manj hlapljivim, vendar menim, da se sploh ne splača segrevati, če je to pomembno.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Menim, da to ni dobra zamisel. Lahko dodate, da izvedete dve ekstrakciji zaporedoma in v vodo dodate NaCl, da bi lažje ločili plasti.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Da, imate prav, NaCl deluje precej dobro. Nekajkrat sem ga preizkusil v razmerju 15-20 gr : 100 ml in precej mi je olajšal življenje.
Še vedno pa razmišljam, morda lahko ustrezna temperatura izboljša postopek veliko bolje.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Preizkusil sem ABE s tekočino, ki sem jo hranil v zamrzovalniku.
V njej je bilo 50 gr soli, ki da 42 gr FB.
Takoj, ko je bila dodana alkalija, je bila raztopina za 4 ure postavljena v zamrzovalnik. Nato je bil dodan p.eter, ki je bil prej shranjen v zamrzovalniku.
Rezultat je bil, da je bilo ločevanje veliko lažje in da je bilo v raztopini 40 gr FB. Vendar barva dobljenega FB ni bila čisto prozorna: rahlo rumenkasta.
Mislim, rahlo rumenkasto - ne čisto prozorno, vendar še vedno sprejemljivo: ni kola.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Pravkar sem prebral to temo. Pomislil sem: " Zakaj z NaOh dosežemo pH 12?" Nismo dosegli pH 2, zato ni uravnoteženo. Potem sem se spomnil na poskus, ki sem ga izvedel z oljem kot nepolarno snovjo. Kaj se je zgodilo, ko sem HCL nevtraliziral z NaOh? Naredila sem lužno milo. Naftni eter ima frakcije, ki reagirajo in tvorijo parrifin. To se dogaja tukaj. Parrifin je tretja plast, pH 12 je previsok, petrolejski eter pa reagira z natrijevim hidroksidom. Popravite me, če se motim, nisem kemik.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Ali moramo izpariti 2/3 prostornine DCM, kot to storimo z etrom v koraku 9?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Še en poskus podjetja ABE.
Približno 300 gr mdma hidroklorida na začetku.
1,2 l vode
85 gr NaOH
+ približno 150 gr laboratorijskega NaCl, dodanega med postopkom.

Ob dodajanju NaOH se je v spodnji plasti pojavila precej umazana črna plast FB (ne v zgornji!!!), zato sem dodal NaCl, da bi jih obrnil.

V prvem koraku je bilo s p.etrom ekstrahiranih 180 gr popolnoma čistega fb, kar je izredno nizka vsebnost žlindre.

Ostanki vode so ostali v steklenicah teden dni ali nekaj podobnega.

Čez nekaj časa sem v drugem koraku s 500 ml DCM dobil 20 gr rahlo rumenkastih fb, ki bi jih osebno ocenil z 9/10.

Tako je končni yeld skupaj 200 gr.
Izgubljeno 50 gr
 

curlyfries

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 9, 2023
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Skoraj nemogoče mi je raztopiti amf 1/1 v vodi. ( poskusila sem dvakrat z dvema različnima slabima serijama).
Amf je iz ai/hg.
- Do katere temperature lahko segrevamo 1/1 raztopino vode/amf? ( 80*c ?)
- koliko dodatne vode lahko dodamo?
čakal sem 1 uro, da sem z magnetnim mešalnikom raztopil 20 gramov nečistega amf v vodi (v njej je bilo nekaj koščkov, naslednjič se bom prepričal, da je zelo drobna).
Ko sem nekako poskusil filtrirati trdne snovi, ki se niso raztopile v vodi, je ostanek, ki je ostal v buhnerjevem filtru, podoben strukturi soli.
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Opomba: kot topilo uporabljam DCM

Pri dodajanju acetona reakcijski zmesi na koraku 10 sem opazil, da sta nastali dve ločeni plasti, z dodajanjem raztopine žveplove kisline/acetona pa iz reakcijske zmesi nisem mogel izločiti nobenega prahu.

Kaj sem naredil narobe? Ali so pri uporabi DCM namesto etra potrebne posebne tehnike?
 

ActionAyi

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 20, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Najlepša hvala, poskusil bom s prvo metodo

Pogosto sem izvajal metodo 2, vendar sem jo samo filtriral s filtrom iz kavnega papirja in mislim, da so z acetonom boljši rezultati.
 

garro

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 24, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Najprej se ti zahvaljujem vsem, ki delijo svoje znanje.

Drugič, zajebal sem ekstrakcijo A/B in potrebujem nasvet o tem, ali je tisto, kar imam, mogoče obnoviti ali ne.

Uporabljam
1) lug
2) žveplovo kislino (čistilo za odtoke)
3) VMP Naptha
4) ~3 g metamfetamina

Vse je šlo dobro. Odstranil sem plast proste baze in jo zamrznil, da sem odstranil vso vodo. Potem sem mislil, da sem preveč zakisal. Poskušal sem jo obnoviti in povzročil še večjo zmešnjavo. Trenutno imam dve plasti, eno vodo (PH ~2) in eno nafto. Bilo je tudi nekaj trdnih delcev, ki so se bodisi filtrirali bodisi raztopili v vodni plasti.

Tudi žveplovo kislino sem razredčil z vodo in ne z acetonom. Menim, da je bila to napaka, prosim, popravite me, če se motim.

Nekaj vprašanj:
1) Ali je iz tega mogoče pridobiti kakršen koli proizvod? Če da, katere korake bi priporočili?
2) Kaj naj v prihodnosti storim, če pretiravam s kisanjem, da bi obnovil trenutni postopek ali se vrnil na začetek (amf v destilirani vodi)?
3) Ali lahko izvedem postopek A/B brez etra/spiritne plasti? Kot razumem postopek, bi to pustilo v vodi topne dele, vendar želim to samo preveriti.
 

EmilioE66

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Pozdravljeni, imam vprašanje. Kakšen je idealen PH za amfetamin (tekoča oblika, pomešana z metanolom) pri dodajanju žveplove kisline ? Amfetamin 1:2 z metanolom ima ph 12.
 

EmilioE66

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 4, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Ko ima amfetamin ph12, moram dodati žveplovo kislino, dokler ne doseže ph 6, kajne?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Pozdravljeni, general Patton, ne najdem nobenega vira, ki bi prikazoval končno proizvodnjo rožnatih tablet adderala. Če želim izdelati rožnate tablete adderal, ali moram slediti temu specifičnemu navodilu?" Zahvaljujem se vam za vaš čas in pomoč.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Vas zanima rožnata barva ali sestava admirala, ki vključuje različne soli amfetamina in dekstroamfetamina?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Ali so vse tablete adderal na trgu rožnate barve? se opravičujem za svoje naivno vprašanje, vendar želim preučiti proizvodnjo adderala in kako lahko začnem s tem?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
eno sem že vzel in mi je zelo pomagala pri osredotočanju. bila je roza tabletka in mislim, da je bilo na njej napisano 20MG. ali lahko kakor koli pripravim isto stvar doma ali celo v laboratoriju s pravimi sredstvi?
 
Top