Najjednoduchšia syntéza metamfetamínu z amfetamínu

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Neviem, čo sa pokazilo, ale stratil som takmer 20 g čistého amfetamínu, skúšal som ho neutralizovať NaOH a extrahovať petroléterom, po odparení nezostalo nič, skúšal som to znova s DCM, po odparení opäť nezostalo nič, chlapci, skúšal niekto túto metódu, ak sa niekto chystá skúsiť, použite malé množstvo.
 

redsm

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 13, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Máte na mysli prvý krok syntézy?

ak sa vám nedarí s premenou amfetamínovej soli na voľnú bázu, musíte sa naučiť základné chemické zručnosti. skúste učebnicu organickej chémie, ako aj praktickú/experimentálnu príručku organickej chémie.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
20 gramov je veľa, myslím, že potrebujete viac praxe, ale nestrácajte ďalších 20 gramov, môžete začať 1gramovou stupnicou
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8
Skúšala som to s ním 4-5 krát, takže som stratila celkovo 20 gm.
 

zxkcasldlalsejak

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Prepáčte, ale pre mňa je stále absolútne nejasný...

Máme nejakú sivú smotanu s trochou tuhého hydroxidu hlinitého. Domnievam sa, že v tejto hmote máme zmes surového voľného metánu, čo je organická vrstva, a trochu vodnej vrstvy (možno ich nebude ľahké oddeliť). Potom pridáme veľa vody (možno kvôli zníženiu hustoty našej hmoty).
Ale aj tak - ako som pochopil, máme organickú vrstvu hore a vodnú vrstvu dole.
Keď ju prefiltrujeme z nejakej pevnej látky, stále máme dve vrstvy - organickú hore a vodnú na dne. Organická vrstva by mala obsahovať náš produkt.
Potom túto hmotu okyslíme hcl na ph3, čím sa surový meth obsiahnutý v organickej vrstve zmení na meth hcl, ktorý by mal prejsť do vodnej vrstvy.
Ale stále máme dve vrstvy. čo presne už extrahujeme pomocou dcm.
Dcm sa dostane na dno pod vodnú vrstvu, ale keď je ph 3, vodná vrstva stále nevráti meth hcl.
Takže teraz máme 3 vrstvy. Hornú organickú s čert vie čím vo vnútri, druhú vodnú vrstvu s meth hcl a spodnú vrstvu dcm s čím?
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Mám niekoľko otázok, na ktoré je potrebné odpovedať, a na oplátku po dokončení ďalšieho testu bezplatne uverejním niektoré dôležité údaje o amfetamínoch a ich prekurzoroch, ktoré na tejto webovej stránke chýbajú.
1. Môžu sa kryštály D-amfetamín hydrochloridu predávať a fajčiť ako Ice? (Ice sa vzťahuje na kryštály D-metamfetamín hydrochloridu. ak medzi nimi nie je veľký rozdiel vo funkcii, plánujem priamo vyhlásiť, že kryštály D-amfetamín hydrochloridu sú kryštály D-metamfetamín hydrochloridu).
2. Sú koncentrácie dymu/zápachu pri horení a rozprašovaní kryštálov D-amfetamín hydrochloridu a kryštálov D-metamfetamín hydrochloridu rovnaké?
3. Z nejakého dôvodu nemôžem fajčiť pervitín sám, ale vie mi niekto povedať, ako presne má pervitín zapáchať? Čuchal som čistý prášok hydrochloridu amfetamínu a vonia ako bobkový list alebo brusnicová vôňa v kombinácii s vôňou trávnatej rastlinnej šťavy. Keď sa zahreje a rozprašuje, vonia trochu zvláštne, ale jeho pachuť vo mne vyvoláva pocit, že chápem, prečo sa ICE nazýva "bravčový". Je táto vôňa správna?
4. Viem, že D-amfetamín je pri rovnakej dávke menej účinný ako D-metamfetamín, ale o koľko je slabší ako D-metamfetamín? Je napríklad ekvivalentom 75 % alebo 70 % D-metamfetamínu pri rovnakej dávke? 5. Bude v prípade inhalácie zahriatou atomizáciou výrazný rozdiel v osobnom subjektívnom zážitku?
5. Vzhľadom na to, že ICE predávaný na trhu nie je v skutočnosti čistý D-metamfetamín, predajcovia do neho primiešavajú niektoré "pomocné látky", aby zvýšili hmotnosť a zvýšili zisk. To má za následok, že účinok komerčne dostupného ICE je pri rovnakej dávke nižší ako pri čistom D-metamfetamíne. takže si myslím, že by to malo stačiť na vyrovnanie rozdielu v účinnosti medzi D-metamfetamínom a D-amfetamínom. Aj keď tvrdím, že D-amfetamín je ICE, nebude to spôsobovať problémy po predaji. Je tento nápad uskutočniteľný?
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Tbh D-amfetamín HCl nestojí za boj a fajčenie amfetamínu tiež nie. Mýtus, že amfetamín HCl môžete fajčiť, je podľa môjho názoru len mýtus, nikdy som nevidel žiadny spoľahlivý dôkaz, že amfetamín HCl môžete skutočne fajčiť. Aj keby sa vám ho podarilo nejakým spôsobom vyfajčiť, nebudete mať z fajčenia amfetamínu taký nával ako z metamfetamínu kvôli zníženej rozpustnosti amfetamínu v lipidoch (vyššia rozpustnosť v lipidoch sa rovná rýchlejšiemu nástupu účinku v dôsledku rýchlejšieho prechodu cez hematoencefalickú bariéru). Okrem toho je HCl soľ vysoko hygroskopická a pravdepodobne nevyzerá ako ICE, aj keby ste oddelili enantioméry. Pokiaľ ide o účinnosť, nie je to také jednoduché, D-metamfetamín nie je len silnejší D-amfetamín, pokiaľ ide o niektoré dávkovacie tabuľky, D-amfetamín je dokonca silnejší ako D-metamfetamín pri porovnaní mg na mg. Problémom je, že D-amfetamínu chýbajú serotonínergické účinky, a preto ho bežný užívateľ ICE bude pociťovať inak ako bežný D-metamfetamín, takže ak ho chcete odrezať, budete mať hovno problémy s predajom a lepšie by bolo nastavené, keby ste buď vyrábali metamfetamín alebo Speed a predávali ho ako to, čo je.
 

Melv99

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2023
Messages
31
Reaction score
11
Points
8
"ako babička vyfukuje oblak Amp Hcl"

Povedzte čo? Zase len chrlíte nezmysly?
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Skúšal som syntézu s 10 g a všetko vyzeralo veľmi dobre, dokonca si myslím, že som pri filtrovaní RM cítil metamfetamín.

Hlúpo som v poslednom kroku zabudol extrakciu zahusťovať a sušiť a prebublal som do nej rovno HCl.
Petroléter sa najprv zakalil a keď som pokračoval, na dne sa zhromaždila žltá kvapalina, ale len malé množstvo (1-2 ml)

Teraz to mám koncentrát petroléteru, metamfetamínu a HCl plynu. Má niekto nápad, ako to v tejto chvíli zachrániť?
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Máte voľnú bázu v éteri?
Alebo soľ?
Prosím, znásobte plynný chlorovodík a zároveň znížte objem éteru
 
View previous replies…

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Voľnú bázu som nechal rozpustiť v éteri a prebublával som do nej plynnú HCl bez toho, aby som zmenšil objem. Takže hádam je to teraz soľ HCl nejako rozpustená v éteri, ale naozaj neviem.

Teraz sa snažím zmenšiť objem, ale pomaly za chladenia, pretože sa obávam, že HCl vznikajúca v éteri hydrolyzuje metamfetamín.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Použili ste vodu s kyselinou chlorovodíkovou
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Nie, HCl som vytvoril z NaCl a H2SO4, ale nesušil som ju a prebublával som ju priamo do éterového extraktu. Trochu HCl sa určite rozpustilo do éteru, pretože sa z neho uvoľňujú pary HCl.
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Musíte znížiť alebo odstrániť objem éteru, pridať etanol do základu a vyfúknuť paru
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Ste si istí, že ste vyextrahovali metamorfózový základ?
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Myslím, že som to vyťažil, aspoň som urobil všetko správne.

Po odfiltrovaní amalgámu a hydroxidu som do rm pridal niekoľko kyselín HCl, kým nemala pH 3, a 3-krát som ju extrahoval éterom.
Potom som ju alkalizoval NaOH na pH 12 a opäť som ju 3-krát extrahoval.

Ako to myslíte? Po znížení objemu "pridajte etanol do zásady a vyfúknite paru"
 

wael gano

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
103
Reaction score
40
Points
28
Pridala som kyselinu chlorovodíkovú a extrahovala éterom
potom. Pridal som alkalickú látku a znova extrahoval
Potom zozbierajte extrakty a odparte éter a ponechajte si voľnú zásadu. Pridajte k nemu trochu etanolu a vytvorte pary chlorovodíka pre voľnú zásadu v etanole.
 

9-Tryptophan

See my products
Seller
Language
🇩🇪
Joined
Dec 21, 2022
Messages
8
Reaction score
6
Points
3
Deals
8
Myslím, že som to vyťažil, aspoň som urobil všetko správne.

Po odfiltrovaní amalgámu a hydroxidu som do rm pridal niekoľko kyselín HCl, kým nemala pH 3, a 3-krát som ju extrahoval éterom.
Potom som ju alkalizoval NaOH na pH 12 a opäť som ju 3-krát extrahoval.

Ako to myslíte? Po znížení objemu "pridajte etanol do zásady a vyfúknite paru"
 

DrGodMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 13, 2023
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Výsledok s 1 g / 1 mol amfetamínovej soli ?
 

BIG JJ

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Podarilo sa to niekomu? Môj výrobok sa skončil tak, že som nič nevidel, je tu niekto dobrosrdečný, kto mi môže povedať, čo sa stalo? Nakoniec som získal vrstvu oleja, ale nepodarilo sa mi extrahovať metamfetamín
 
Top