Metamfetamín z efedrínových tabliet

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Ako povedal @Lordoftheshard 2, na jednoduchšiu a rýchlejšiu metódu použite kyselinu hypofosforečnú, ak ju nájdete.

Zabudnite na podložky na škrtanie zápalkami, ak nemôžete ľahko zohnať červenú, objednajte si tieto. https://www.aliexpress.com/w/wholes...f=auto_suggest&spm=a2g0n.productlist.header.0

Navlhčite mierne acetónom a nechajte trochu nasiaknuť, zoškrabte fosfor.

Čo sa týka tvorby HCl, pozor na fóliu, môže byť násilná. Pokračujte s nejodizovanou soľou a pridávajte soľanku po kvapkách v uzavretej nádobe s hadicou von. Ak nemáte laboratórne vybavenie, postačí plastová fľaša od coly s malou hadičkou cez vrchnák.
 
Last edited:

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Ako postupujete pri odstraňovaní červeného p z papiera? Môžete ho jednoducho zoškrabať?
 
View previous replies…

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Pýtal som sa na to isté ,a píše sa to pod odkazom
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Namočte ju do acetónu dostatočne dlho - asi 30 minút - a v podstate odpadne sama, možno ju budete musieť trochu potrieť. Nemali by ste vynaložiť úsilie na jej "zoškrabanie". Stačí ju umyť a prefiltrovať, aby ste získali čistý RP. Potom varte RP na miernom ohni v 20 % roztoku NaOH asi hodinu. Umyte, prefiltrujte a vysušte RP. Po vysušení bude pripravený na reakciu s I2. Ak sa vám podarí získať hypofosfit sodný na výrobu kyseliny fosforečnej, je na túto reakciu oveľa vhodnejší ako RP.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
To je to, čo je čistič kyseliny fosforečnej?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Hypofosfit sodný -> kyselina hypofosforečná <=> červený fosfor + I2 = kyselina hydriodová. Práve o nej hovorí strýko Fester, keď hovorí o bezelektrickom niklovaní. Predáva sa ako "zložka C". Alebo "R zložka" pre doplňovač, myslím. Možno máte pravdu, nie som si istý, ako presne to myslíte. Budete musieť trochu pátrať alebo sa ďalej pýtať.
 

EDDYCORONEL

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
MÁM FERNTERMÍN, VÝSKUM JE VEĽMI PODOBNÝ PSEUDOMOLEKULE, NEMÁ RADIKÁL O, NIE SOM CHEMIK, ALE AK UŽ NEMÁM O, MOHOL BY SOM VYNECHAŤ KROK FOSFOR A JÓD?
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Nejaký názor na uvedenú metódu?
 

Supergreen

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2024
Messages
0
Reaction score
0
Points
1
Deleted

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Metódy vo videu sú správne, ale myslím si, že video je falošné, niektoré veci nie sú tak, ako by mali byť
 
View previous replies…

alex7736

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 23, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Ak budem postupovať podľa tohto videa tak, ako je uvedené, a budem sa riadiť receptom, môžem vykonať syntézu? Vo videu hovorí, že na dokončenie reakcie stačí jeden a pol hodiny, a nepoužíva Ruflex . Ak urobím to isté, môže sa mi to podariť?
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Raz som 2 h tancoval s bankou a vypadol prúd a kurva, že sa mi Susi nepreviedla a ďalších 48 h bolo na hovno ju nájsť v RM zmesi, takže nie, ak nebudete refluxovať a miešať len 1,5 h, budete strácať čas a Susi
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Skúšal niekto alebo má nejaké informácie o redukcii brezy pomocou mikrovlnného žiarenia, najlepšie cestou Hypo/I?
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Urobil som druhú metódu extrakcie OTC tabletiek a zmenilo sa to na kašu v kadičke a vo filtri, keď som filtroval kombinované extrakcie filtra....
 

slepyyz

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ahoj chlapci, kúpil som si ich:


Môžem z nich získať pseudoefedrín, a ak áno, ako?
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Hľadali ste na fóre..som si takmer istý, že som videl niekoho s extrakciou s rovnakými zložkami týchto piluliek
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Takže v tabletkách máte ibuprofén a pseudo HCl. Taktiež akékoľvek neaktívne zložky, ale to nie je až také dôležité. Pseudoefedrín nie je veľmi rozpustný v acetóne.
Ibuprofén je rozpustný v acetóne. S najväčšou pravdepodobnosťou je rozpustný aj povlak na tabletkách a možno (dúfajme) aj niektoré z neúčinných zložiek. Ak je teda farebný povlak, zmyte ho studeným suchým acetónom. Keď ho odstránite, rozdrvte tablety a všetko opäť rozpustite v studenom suchom acetóne. Tuhé látky si ponechajte, toto je váš PSE, tekutiny sa zbavte. Tento postup zopakujte aspoň 3-krát. Snažte sa použiť len toľko acetónu, koľko je potrebné na vykonanie práce, a žiadny navyše. Uistite sa, že je čo najchladnejší, a vysušte ho pomocou sušidla (Mg2SO4) - žiadna vlhkosť! V opačnom prípade len plytváte svojím PSE.

Po premytí acetónom a získaní pevných látok rozpustite tieto látky v suchom metanole. PSE je veľmi dobre rozpustný v metanole. Ibuprofén a farebný povlak tiež, ale tých sme sa už zbavili acetónom. Takže jediná ďalšia vec, ktorá sa nachádza v našom PSE v metanole, sú akékoľvek neaktívne zložky, ktoré sú rozpustné v metanole a ktoré acetón nevypláchol. Ak robíte SNB, tieto stopové neaktívne látky pravdepodobne nebudú vadiť, pretože reakcia SNB je "suchá" - H2O je málo alebo žiadna, ak však robíte RP varenie, možno budete chcieť skontrolovať svoje neaktívne zložky a ich rozpustné vlastnosti a pokúsiť sa ich odstrániť, ak je to potrebné. Toto budete chcieť vykonať PRED rozpustením vašich pevných látok v metanole. Ak jedinou zložkou, ktorá zostala s vašimi pevnými látkami a je rozpustná v metanole, je váš PSE, potom sa nemusíte obávať. Nalejte metanol do odparovacej misky a nechajte ho odparovať. Tuhé látky premyte metanolom aspoň 3-krát, veľmi dobre prefiltrujte a spojte všetok metanol a nechajte ho odparovať. V miske sa vykryštalizuje a môžete z neho vyškrabať celkom slušnú kvalitu PSE na experimentovanie. V tomto bode by ste mali byť pripravení pokračovať v práci s PSE.

Veľa šťastia, dávajte na seba pozor.
 
Top