Izomerizácia kanabidiolu (CBD) na psychoaktívne kanabinoidy

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
21
Reaction score
6
Points
3
GqYXjsEBI7


Varil som CBD a omylom som do zmesi pridal NAoh, myslím, že izomerizácia sa zastavila. Vytvorili sa 2 vrstvy, môže mi niekto povedať, čo sa vytvorilo? Je to dobrý spôsob extrakcie THC extraktu?

Používam metanol a HCL
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,668
Solutions
3
Reaction score
2,771
Points
113
Deals
1
Dobrý deň, v akej fáze ste pridali NaOH?

Odpoveď môže poskytnúť analýza HPLC.
 
View previous replies…

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
21
Reaction score
6
Points
3
Po 2 hodinách izomerizácie vznikol olej, ktorý však nepríjemne zapácha a neviem, ako ho vyčistiť.
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
21
Reaction score
6
Points
3
Pri pridávaní Naoh sa obe fázy oddelili a myslím, že reakcia sa zastavila. Pokúšal som sa ju vymyť mnohými spôsobmi, ale nemôžem sa zbaviť toho nepríjemného zápachu.
 

cvvvxa

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
bázy konvertujú cbd(thc sa nekonvertuje) na niektoré chinónové deriváty. myslím, že na jeho oddelenie od thc sa dajú použiť rôzne rozpúšťadlá, ale nepamätám si, v ktorej literatúre to bolo opísané aj preto, že je zelené(predpokladám), niektoré rastlinné nečistoty sa tiež môžu oxidovať
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
21
Reaction score
6
Points
3
Čo je lepšie kyselina octová alebo kyselina chlorovodíková? Zostal mi olej s nechutným zápachom, ktorý mám vyčistiť alebo extrahovať čistý cbd loas z metanolu
 

cvvvxa

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Pri izbovej teplote toluénu a kyseliny p-toluénsulfónovej možno použiť takmer čistý delta 9 a iné rozpúšťadlá s teplom vedú k delta 8
 

cvvvxa

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
May 28, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
toluén sa môže ťažko odstrániť, ale, 44 h (48 h bude mať za následok o niečo väčšiu konverziu, ale asi 10 % delta8) miešaných 10 % ptsa a dostatočné množstvo toluénu na rozpustenie, potom spracujte
 

kitboy

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
May 26, 2024
Messages
21
Reaction score
6
Points
3
Keď pridávam vodu nasýtenú NAOH ako protiváhu kyseliny, nemôžem ju celú odstrániť, a ak pridám príliš veľa vody, horná fáza sa zmení na čiernu. Ako môžem vykonať extrakciu? Ako môžem odstrániť zápach kyseliny? Skúšala som to čistiť destilovanou vodou, ale nefungovalo to.

Potrebujem s tým pomôcť, prosím

Aké PH mám nechať THC? Môžem na čistenie THC použiť bután alebo toluén?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
729
Reaction score
1,031
Points
93
Metódy využívajúce katalytické množstvá kyselín sa presadili lepšie ako v tejto téme. S pTSA 10% mol v DCM (delta-8) alebo s HCl 0,05% v etanole (delta-9)
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
175
Reaction score
65
Points
28
Deals
7
možno použiť iný alkohol ako etylalkohol? možno namiesto neho ipa?
môže sa použiť hcl?
 

Irving Langmuir

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 23, 2024
Messages
13
Reaction score
9
Points
3
Myslím, že áno, pokiaľ sú vaše činidlá rozpustné. HCl sa môže použiť ako kyslý katalyzátor.
 
Top