Syntéza amfetamínu z P2NP prostredníctvom Al/Hg (video)

Kai

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 7, 2021
Messages
25
Reaction score
22
Points
3
vďaka za video bolo to celkom poučné až zlé moja mizerná rýchlosť siete spôsobila, že sledovanie tohto videa bolo nočnou morou
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Videonávody sú veľmi vhodné pre tých, ktorí práve robia prvé kroky. Skúsenejším chemikom postačia jednoduché inštrukcie. Toto video si môžete stiahnuť.
 

spongebomb

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Nov 8, 2023
Messages
17
Reaction score
5
Points
3
Pred rokmi by mi takéto videá veľmi pomohli, aby som ako laik nemusel všetky svoje vedomosti hľadať a kombinovať niekde medzi polopravdami. Navyše často nesprávny preklad... nie všetko bolo vtedy lepšie ;)
 

Peanut

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Ahoj
Kde si môžem stiahnuť video?
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Áno, budem sa snažiť.
moja angličtina je veľmi slabá, takže odpoveď môže chvíľu trvať
najprv sa chcem opýtať na P2PN
Kde môžem nájsť dôveryhodného predajcu?
(neviem, či môžem urobiť túto otázku tu, ak nemôžem, povedzte mi, aby som ju vymazal, prosím)
 

Xiaoyan

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 6, 2021
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Kde si ho môžem vyžiadať?
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Nikde nie sú uvedené.

Ide o výlučne kriminálny produkt. Skúste si ho syntetizovať sami. Nie je to ťažké. Návod nájdete tu.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Vitajte na
Môj priateľ vo videu, konkrétne na tomto obrázku vo vrecku, hovorí, že ide o hydroxid sodný a je vo forme kryštálov, a hydroxid, ktorý mám ja, je tekutý. Môžete mi vysvetliť tento bod?

FnweGaoLV8

Druhá vec, je tu p2np, téma vo videu je prášok, kryštály alebo kvapalina, a ak je to kvapalina, ako sa to premenilo z kryštálov na kvapalinu alebo prášok, ďakujem
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Hydroxid sodný má na začiatku kryštalickú štruktúru. Potom sa z neho pridaním vody vyrobí alkalický roztok. Fenylnitropropén je tiež prášok, ale na túto reakciu sa pripraví jeho roztok v izopropylalkohole a kyseline octovej. Pred začiatkom syntézy laborantka pripravila roztok 10 g 1-fenyl-2-nitropropénu v 100 ml izopropylalkoholu a 50 ml kyseliny octovej.
0:04 - 0:40 - Príprava vodného roztoku zásady. V tomto videu bol pripravený vopred, aby sa roztok ochladil v čase, keď sa alkalizuje hlavná reakčná zmes. Alkalizácia prebieha s uvoľňovaním tepla, a ak sa použije čerstvý horúci roztok zásady, potom bude exotermia výraznejšia a bude potrebné nútené ochladzovanie reakčnej hmoty.
 

tankikan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 28, 2021
Messages
37
Reaction score
18
Points
8
Dobrý deň. nevadilo by vám poskytnúť presný odkaz na môj referát na syntézu p2pn? Ospravedlňujem sa za noob požiadavku. Len sa obávam, že neskôr odkazujem na nesprávny príspevok. Vopred ďakujem.
 

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Nejaký problém, ak zložky receptu v litrovej banke s plochým dnom znížim na polovicu?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
10 g môže byť v banke s objemom 1 l, ak je reakcia riadená, ale ťažko.
 
Last edited by a moderator:

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Distribúcia tepla pre okrúhlu banku, ste v poriadku. Ale o odparovaní - použite prebytočné rozpúšťadlo alebo spätný chladič. Banka s plochým dnom, prístupnejšia na použitie.
Ak sa nezaoberáte otvoreným spaľovaním, potom je všetko v poriadku
Áno, na tieto reakcie je možné použiť plast, ale za určitých podmienok
 
Last edited by a moderator:

salaubry

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 23, 2021
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Ďakujeme za odpoveď!
Chcel by som vedieť, či pri znížení množstva na polovicu bude reakcia rovnaká.
V mojej krajine je ťažké nájsť 2 litrové banky, našiel som len 1 lt banky, perphaps pre zákon o alchool liehovar alebo iné sračky...
Som šťastný, toto fórum mi otvorilo vesmír!
 
Last edited:

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Úžasné video! Práve som si zaobstaral p2np a som takmer pripravený, potrebujem už len zohnať kyselinu sírovú a trochu Hg. Rozprávam sa s dodávateľom o nejakom Hg a mám na vás otázku , môžem dostať dusičnan ortuťnatý a chlorid ortuťnatý, ktorý by som mal dostať? Chlorid je lacnejší ako dusičnan, takže predpokladám, že bude lepší, ale vydrží celý život, takže mi naozaj nevadí investovať do niečoho lepšieho (45 dolárov za chlorid a 70 dolárov za dusičnan).
Okrem toho, čistá kyselina sírová nie je verejne dostupná tam, kde som, myslím, že môžem dostať 60 % čistiaceho materiálu, myslíte si, že by som to mohol prevariť/destilovať na dobré percento, alebo by som sa mal viac snažiť kúpiť 95 % materiál?
Taktiež mám 5000ml a 2000ml kónickú banku s plochým dnom, koľko je maximum, ktoré by som mohol spustiť?
Mohol by som tiež použiť sklenený demižón (21 l alebo 11,5 l) a ľadový kúpeľ a bezpečne urobiť 100 g dávku alebo by sa s tým ťažko pracovalo/nezvládlo by to exotermickú reakciu?
Ďakujem za váš čas, šťastný nový rok!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Kyselinu sírovú môžete vyvariť, ale získate obrovské množstvo korozívnych a toxických výparov. Preto to musíte robiť vonku.
Keď kyselinu prevaríte, skoncentrujete aj všetky nečistoty, ktoré sa v nej môžu nachádzať, takže nakoniec získate špinavý produkt. Aby ste to prekonali, môžete uvažovať o destilácii SA. Potrebujete na to dobrý zdroj tepla a dobré, profesionálne sklo, pretože destilácia SA prebieha pri teplote nad 300 °C. Stačí si vyhľadať informácie na youtube a pred tým, ako sa do nej pustíte, sa poučte o všetkých nebezpečenstvách spojených s varením a destiláciou SA.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Je lepšie použiť dusičnan ortuťnatý, vzhľadom na to, že na syntézu sú potrebné veľmi malé množstvá, náklady budú zanedbateľné. Ak máte problém kúpiť koncentrovanú kyselinu sírovú, môžete odparovať vodu zo 65-percentného roztoku. Sklenený demižón nie je odolný voči teplu, počas exotermickej reakcie môže nádoba prasknúť a spôsobiť veľa problémov. Najlepšie je dávať prvé syntézy do malých baniek s minimálnou náplňou fenylnitropropénu a s pribúdajúcimi skúsenosťami postupne zvyšovať náplň prekurzora. Video jasne ukazuje proces za ideálnych podmienok, ale pri tejto reakcii sa vyskytujú problémy a len skúsenosti pomáhajú nájsť ich riešenia.
 
Last edited by a moderator:
Top