Cum ați auzit de noi? Este important pentru noi.

Ogny1423

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2021
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Ei bine, vedeți, m-am plictisit și mi-am băgat nasul în afacerile tuturor în speranța că voi da peste ceva util care cu siguranță nu este o înșelătorie și nu va determina federalii să vină să-mi spargă ușa și să mă tragă din nou din pat în mijlocul nopții
 

MsContingency

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 10, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
lol la fel cu partea plictisit nu federalii busting jos ușa mea parte dracu că a fost prin rahatul ăla 🤦🏻‍♀️
 

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 22, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Mă gândeam cum să dau startul picăturilor moarte acolo unde locuiesc eu. Multe universități din jurul meu, cluburi pentru a merge cu ea. Vreau să încep Dead drops aici.... vara se apropie. Va trebui să te contactez pe tine sau pe Madre înainte de sfârșitul lunii februarie.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
am auzit de voi pe r/theehive (sau r/bizzybees, am uitat). oricum, nu sunt foarte activ pe reddit, iar acest site îmi oferă practic tot ce am vrut de acolo, dar mai bine :p
 

infochem

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Într-o zi am fost în căutarea unele rețete și într-adevăr caz am găsit acest site😇Într-adevăr ca fi aici..
 

Zyn_Laden

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Duckduckgo.

Căutam ghidul lui HouseOfSpirit despre așezarea blotterului și am dat peste un tek despre scufundarea blotterului în acest forum.

Am simțit că am descoperit Biblioteca din Alexandria .
 

Mybell420

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 12, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Am primit un dm de la un cont de aruncat pe Reddit Sunt foarte fericit că am făcut clic pe acel link sumar lol
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
361
Reaction score
175
Points
43
Am vrut să urmăresc seria 3 off frânare rău, dar vin peste acest site lol doar glumesc vechi membru stup ma informat BOSS este înapoi 🏆 🙌
 

Polysubx100

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Am fost mesager prin Reddit cu peste un an în urmă presupunând din cauza interesului meu în sinteză și extracție. O comunitate grozavă totuși.
 
Top