Cum ați auzit de noi? Este important pentru noi.

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Cred că v-am găsit în timp ce căutam forumuri de chimie pe clearnet.
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Pe internetul adânc am citit Despre sinteza cannaboidelor și m-a adus aici! Sunt atât de bucuros că am găsit acest forum o mulțime de informații neprețuite! 🫡
 

TryHard4Ever

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 3, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Bună.
Am găsit forumul BB acum câțiva ani, când am instalat pentru prima dată TOR pe sistemul meu de operare linux. Nu-mi amintesc site-ul unde am văzut prima dată. Dar îmi amintesc că căutarea mea a fost .onion site list links

La început am crezut că este un vas de miere, deoarece a fost atât de direct foward totul. Apoi am văzut link-ul Clearnet și asta m-a speriat. Dar am văzut că, după mulți ani, voi sunteți încă aici și folosiți serviciul escrow și așa mai departe. Acum acesta este singurul meu site de bookmark de pe ToR. Vă mulțumim pentru că ne oferiți acest loc. Știu că costă bani să găzduiți și să aveți grijă de acest loc și vă promit că de îndată ce este posibil, după ce voi începe să fac bani, vă voi dona sau vă voi da un procent din venitul meu. Voi sunteți grozavi.
 

TryHard4Ever

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 3, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Îmi pare rău pentru postarea mea dublă. Probabil vedeți engleza mea stricată. Acest lucru se datorează faptului că limba mea vorbită este româna. BTW mare shoutout pentru toate comunitățile românești care folosesc BB.
 

alchemedes

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Cu privire la videoclipurile bb originale pe care le-ați postat pe YouTube. Apoi Hamilton Morris a făcut un comentariu despre tine și am început să sap.

Sunt multe lucruri pe care vreau să le împărtășesc, dar aceste canale sunt prea largi.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Cred că ați avut o reclamă pe Dread acum ceva timp? Abia am început să verific
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
youtube long time ago
și acum sunt aici să aduc fentalight în comunitatea noastră chemhacker
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
V-am găsit în căutare de droguri, nu v-am verificat prea mult atunci pentru că erați prea complicat clandestin, v-am uitat. Redescoperit ca link pe RC-Scene, m-am maturizat atunci, am devenit dependent de drugfinding etc
 

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 22, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
V-am găsit când căutam vânzători pe RC Scene. La acea vreme erau 2 sau 3 pagini cu oferte de produse. Evoluția pe BB este uimitoare și voi începe să contribui cu informații mai des. Cum vă pot ajuta din Polonia
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Orice ajutor menit să atragă un public către forum este binevenit și încurajat.
 
  • Like
Reactions: vis
Top