BK-MDMA SINTEZĂ METODĂ UȘOARĂ ȘI RAPIDĂ.

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Proces final de la 500 g de 2b3'4mp 390 g de cristale pure de cola brună de BK-MDMA.
 

Attachments

  • Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 558
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 543
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 530
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 539
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 525
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 497
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 952
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 943
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 515
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 555
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Are acea culoare maro deoarece are multe impurități, nu-i așa? atunci cum procedați pentru a elimina impuritățile?.
pentru că, în general, BK-MDMA pur este o pulbere cristalină albă sau alb-deschis.
vă mulțumesc!!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Prietene, ai fi atât de amabil încât să descrii echipamentul de laborator și reactivii care sunt necesari în sinteza chimică menționată?
Vă mulțumesc!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Dacă citiți articolul de la început, puteți vedea că nu a fost utilizat niciun echipament de laborator scump, doar găleți de plastic și un burghiu electric, precursorii și reactivii chimici necesari, fără sticlărie sau orice altceva.
 
View previous replies…

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Amigo, ai făcut sinteza singur sau ai preluat informațiile de pe internet?
și cu 1kg de CAS; 52190-28-0 cât de mult pot obține din BK MDMA?
gracias!!!
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Prietene, ce randament și ce procent de puritate a BK-MDMA ai obținut în sinteza chimică?
Și știți care este prețul cu ridicata pe kg de BK-MDMA pe piața europeană, deoarece mă gândesc să o produc pe scară largă, dar mai întâi trebuie să știu dacă este profitabilă, după ce am cumpărat reactivii chimici pentru sinteza chimică.
Îmi cer scuze că pun atâtea întrebări, dar sunt începător și am nevoie să învăț de la experți ca dumneavoastră.
vă mulțumesc!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
dacă este foarte profitabilă, ca majoritatea acestor substanțe, precursorul este de obicei foarte, foarte ieftin, iar costul total de producție este ridicol în comparație cu beneficiul pe care îl produce. prețul actual pe stradă este același pentru bkmdma ca și pentru mdma (4 000 € pe Kg de mdmay și bkmdma).
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Care este randamentul de BK-MDMA obținut în urma sintezei chimice și procentul de puritate al BK-MDMA?
În ceea ce privește prețul de piață pe kg de BK-MDMA, vă referiți la prețul cu ridicata, nu? (4000 EURO) deoarece prețul de distribuție pe stradă nu cred că se vinde cu mai puțin de 10 EURO gramul,Prin urmare prețul de distribuție pe stradă ar fi de cel puțin 10000 EURO kg.
va multumesc!!!
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Acidosis Mulțumesc mult pentru contribuția sintezei dvs. la forum. Îi voi da o încercare; cu siguranță. Scrieți că "precursorul este foarte, foarte ieftin". Pot să vă întreb cât plătiți pentru 1 kg și, în cazul în care nu există un conflict de confidențialitate, ne puteți spune cine este furnizorul dumneavoastră? Mulțumesc
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
există mai mulți vânzători pe alibaba care oferă precursorul, dar nu este ieftin, cu excepția cazului în care nu știu ce înseamnă "ieftin" pentru tine, mi-au oferit substanța pentru mai mult de 150 EURO pe kg.
Asta e doar precursorul, apoi și reactivii chimici folosiți în sinteză costă bani.
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Da, sunt conștient de aceasta, de asemenea, puteți verifica pe cartea chimică. Dar mai există un aspect crucial de luat în considerare. Ați întrebat cum îl etichetează? Nu are sens să comandați în China și să fie confiscată la vamă.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Mi-au spus să nu-mi fac griji pentru asta, sunt experți în contrabanda cu substanțe chimice.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
150usd pero kilogram este fals ...minimun preț în China la 1kg 52910-28-0 este 350usd, în vrac 200usd și un ultim plătiți un tak în frontieră.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Am unele îndoieli cu privire la sinteza chimică a BK-MDMA.
Ce procent ar trebui să aibă diclormetanul, metilamina, acetatul de etil, sulfatul de magneziu, clorhidratul de metilonă și acetona?
vă mulțumesc!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
În funcție de cantitatea de precursor, cantitățile vor fi ajustate pentru procesul dumneavoastră, dar pentru 1kj de precursor veți avea nevoie de 2,5 litri de DCM și 500 ml de acetat de etil pentru extracție. Se adaugă o mână de sulfat de magneziu, nu este necesar să se cântărească, și se adaugă hcl la bază până se ajunge la un ph 5. recristalizarea HCL se va face ca întotdeauna 1g HCL se adaugă 1,5ml de acetonă și 1ml de soluție de apă până se dizolvă complet și la matrița de recristalizare.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Nu mă refer la cantitatea care trebuie introdusă, mă refer la procentul de concentrație pe care trebuie să îl aibă fiecare substanță chimică.
fiecare substanță chimică are un procent, de exemplu acid sulfuric 98% sau alt procent
Am nevoie să știu acel procent pentru a putea cumpăra reactivi chimici cu același procent.
va multumesc!!!
 
Last edited:

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Toți reactivii trebuie să aibă cea mai mare concentrație și puritate posibile și să fie de calitate tehnică de laborator, cu excepția acidului clorhidric care trebuie să fie de 32-36-38%, de exemplu.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Prietene, am reușit să găsesc furnizori pentru toți reactivii chimici, cu excepția metilaminei (CAS; 74-89-5), deoarece i-am întrebat pe furnizorii chinezi și mi-au spus că respectiva substanță chimică este interzisă la vânzare în China, poate știu de unde o ai?
De asemenea, am verificat prețurile reactivilor și nu este vorba că sunt ieftini, așa că mă îndoiesc că va fi profitabil să fabric BK-MDMA și apoi să o revând cu ridicata distribuitorilor.
Când voi obține reactivii și echipamentul pentru sinteza chimică a BK-MDMA, mă puteți îndruma? deoarece nu am mai făcut-o până acum și mi-e teamă să nu cheltuiesc banii pe reactivi și să nu am succes.
vă mulțumesc!!!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Desigur frate...dar aveți metilamină 40% apă și formă hcl în Europa,și metilamină hcl în nitrochemist.com și 40% în mai multe magazin online în Polonia,și vipchemical.pl.
Noroc.
Când aveți toți reactivii contactați-mă .IS foarte ieftin făcut bk mdma,prețul total pentru 1kg cristal gata este de 400€ pero
kg,ulterior puteți cumpăra 1kg la 4000€ Minimun pe kg dragă!!!
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
MrQTJ8gC3A


Al doilea lot fabricat, calitatea este de top, testerii au preferat-o față de pastilele mdma circulante.

Totuși, o problemă este că s-au folosit 50 g de 52190 și s-au obținut doar 7 g de produs final. Este posibil să se fi folosit metilamină hcl amestecată cu hidroxid de sodiu în soluția dcm, probabil prea mult gaz metilamină scăpând. Soluția de 40% metilamină este încă pe drum, astfel încât randamentul s-ar putea îmbunătăți până atunci. De asemenea, nu am efectuat extracția din stratul apos, ceea ce explică și acest lucru. Utilizarea unui agitator magnetic ar duce, de asemenea, la un randament inferior?

Edit: De asemenea, ajung să adaug HCl direct în DCM cu soluție freebase după uscare cu sulfat de sodiu. Ar trebui să se evapore DCM-ul cu vid și apoi să se adauge HCl-ul cu acetonă, în ce fel va duce acest lucru la un rezultat diferit față de metoda pe care am aplicat-o până acum?

Un alt lucru de care sunt curios este cum se face separarea straturilor cu găleți? Înțeleg că la cantități mai mici se poate face cu o pâlnie separatoare, dar la găleți pare să fie mai dificil să se realizeze corect.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Prietene, sper că ești bine, de ce spui că scapă atât de mult gaz metilamină? În conformitate cu sinteza chimică descrisă în forum, se spune că recipientul trebuie să fie deschis în timpul întregii sinteze, deci este normal ca gazele de metilamină să scape, deoarece nu va afecta produsul final.
Mulțumesc!!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
prietene, ți-a crescut randamentul? Ai obținut 7g de produs final (pulbere sau cristale) din 50g de CAS 52190-28-0?
Mulțumesc!
 
Top