Purificarea amfetaminei prin extracție acido-bazică

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Bună ziua, dle general Patton, nu găsesc nicio resursă care să prezinte producția finală a pastilelor de adderal roz. Dacă vreau să fac pastile adderal roz, trebuie să urmez această instrucțiune specifică?Vă mulțumesc pentru timpul și ajutorul dvs.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Sunteți interesat de culoarea roz sau de compoziția admiralului, care include săruri diferite de amfetamină și dextroamfetamină?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Toate pastilele de adderal sunt de culoare roz pe piață? Îmi cer scuze pentru întrebarea mea naivă, dar vreau să mă interesez de producția de adderal și cum pot începe?
 

kinkyfeet1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
1
Am mai luat una înainte și mi-a fost de mare ajutor să mă concentrez. era o pastilă roz și avea scris 20MG pe ea, cred. există cumva posibilitatea de a produce același lucru acasă sau chiar într-un laborator cu resursele potrivite?
 

schoolbuoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hei toată lumea Am o întrebare în ceea ce privește spălarea de bază cu IPA-acetonă, nu ABE încă.
Q1: farmacia 99% IPA nu este suficient de bună? știu că acetona de la magazinul de hardware nu este anhidrogenă,
Q2: citeam o rețetă de crack pe erowid și unele metode vorbeau despre o lampă de căldură pentru a usca / întări crack-ul: ar trebui să se aplice și la amfetamină / metamfetamină? în general, cât timp le lăsați să se întărească?
Q3: cum miroase geraniul? am întrebat o grămadă de cunoscuți și, surprinzător, nimeni nu a avut un răspuns pentru mine

mai sunt câteva, dar numai la astea mă pot gândi momentan. noroc, oameni buni.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Produsul de dizolvare IPA și uneori este dificil de cristalizat, dacă nu utilizați acetonă.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Dacă considerați că 99% iPad este 1% apă, atunci acesta va dizolva un gram de metamfetamină la 100 ml pe care îl utilizați. Totuși, nu este greu să îl usuci. Nu este nevoie să uscați crack-ul, acesta forțează apa să iasă și se usucă singur destul de repede. O lampă de căldură ar putea fi utilă dacă clima dvs. este rece. Dacă evaporați solventul prea repede, nu veți obține cioburile dorite. Acțiunea primară a cristalizării se datorează diferenței de solubilitate dintre solventul fierbinte și solventul rece. Dacă evaporați solventul, veți obține doar pulbere
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Cum aș putea ajunge la o amfetamină foarte acidă? testul reactiv devine roșu
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Bună, am acidifiat-o prea mult. Este evident. Îl puteți spăla cu IPA sau acetonă.
 
View previous replies…

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Îl pot obține spălându-l cu IPA? Ar putea fi util metanolul?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Da, puteți utiliza IPA. Dacă am spus spălare cu IPA, înseamnă că puteți utiliza IPA pentru spălare....

Nu, metanolul nu poate fi utilizat.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
M-ar putea ajuta să dizolv puțin bicarbonat de sodiu în IPA?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Pentru ce motiv? Înțelegeți că amfetamina este o substanță de bază și că o transformați în bază liberă prin adăugarea de bicarbonat de sodiu?
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
pH-ul este prea acid, este foarte dureros, curățarea cu IPA reduce arsura, dar pH-ul este încă prea acid atunci când se măsoară cu benzi de testare
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
în mintea mea dizolvă puțin bicarbonat de sodiu crește ușor ph-ul la 6 acum este la ph 1

Dacă fac această curățare cu puțin bicarbonat de sodiu dizolvat în IPA, m-ar putea ajuta? Sau dacă curăț suficient cu alcool voi obține un ph de 6? cel puțin 5, uitați-vă la banda de testare doar atingând amfetamina

J7BE0oWPNR
 
Last edited by a moderator:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Uitați de bicarbonat de sodiu. Descrieți-mi, vă rog, cu toate detaliile, cum ați efectuat o extracție de bază liberă de amfetamină dintr-un amestec de reacție. Cum l-ați acidificat? Trebuie să înțeleg un motiv al problemei dumneavoastră.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
cumpărați sulfatul așa cum este
Când am luat prima linie am văzut stelele.
apoi am măsurat pH-ul
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Ați cumpărat sulfat de amfetamină gata preparat? A fost aici? Probabil, există hidrogenosulfat de sodiu, care nu este solubil în IPA și o poate face prea acidă. Extracția acido-bazică este doar o opțiune pentru dvs.
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Există vreun loc în care să explic într-un mod familiar? Mi se pare dificil să obțin acele substanțe chimice

Ar fi într-adevăr prima dată în viața mea, mă văd capabil să o fac, dar nu să obțin produsele
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10
odată am încercat această metodă, dar în timpul adăugării soluției NaOH a apărut un precipitat alb, așa că nu am putut să o reazem
 

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
se referă la ceva de genul acesta? fazele nu au fost separate
SrUFD7xY2a
 
View previous replies…

rabbitass

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 17, 2024
Messages
23
Reaction score
7
Points
3
Pot utiliza toluen ca solvent în loc de DCM sau dietil eter? Îmi este imposibil să obțin oricare dintre cei 2 solvenți.


Nu s-a format ulei, ați filtrat apa pentru a elimina solidul și apoi ați încercat să extrageți amfetamina din apă?

Îmi pare rău că întreb atât de mult, încerc să aflu tot ce pot prin mijloacele mele, dar informațiile sunt limitate.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Bună, să nu vă pară rău.
Da, puteți utiliza toluen.
Da, procedurile sunt corecte. Dar se pare că nu există amfetamină.
 

Jimmyjohn48

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 6, 2024
Messages
21
Reaction score
3
Points
3
Curios... Am terminat produsul doar în 2 moduri... HCL/gaz sulfuric sau extracție L/L cu apă. Amestecarea solvenților de extracție cu DH2O, amestecând și lăsând să scadă acidul până când acesta atinge nivelul PH adecvat, apoi evaporând apa. Se va obține astfel un produs la fel de curat ca adăugarea H2SO4/acetonei pentru cristalizare?
 

cooperation

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cum să cristalizați meth meth oil
 
Top