Jednogarnkowa synteza amfetaminy z P2NP z NaBH4/CuCl2 (skala 1 kg)

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Czy na wystarczająco małą skalę wystarczyłoby mieszadło magnetyczne?
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Co by się stało, gdyby zamiast borowodorku sodu użyć cyjanoborowodorku sodu?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Jakiego typu adaptera należy użyć do pręta mieszającego mieszadła podwieszanego? Potrzebne jest szczelne uszczelnienie, aby upewnić się, że wodór nie wydostaje się na zewnątrz, ale ze względu na ewolucję gazu h2 nie powinno być czegoś, co spowoduje tarcie lub jakiekolwiek wyładowanie statyczne, więc jakie byłoby najlepsze rozwiązanie?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Możesz użyć łożyska mieszadła, jeśli możesz upewnić się, że pręt mieszadła może być wprowadzony prosto do złącza.
Ponieważ odpowiednie łożyska mieszadła dla większych RBF mogą być dość kosztowne, można również użyć kawałka gumy lub czegoś elastycznego, co zapobiegnie obijaniu się pręta mieszadła o złącze
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Mam złącze termometru, przez które może przejść pręt, ale nie jestem pewien, czego użyć, aby zapewnić szczelne dopasowanie. Myślałem o kawałku taśmy w górnej części złącza termometru z małym otworem, który zapewnia dokładne dopasowanie pręta mieszającego.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Być może kawałek folii kuchennej może pomóc, gdy nie jest nawinięty na pręt.
W przeciwnym razie użycie silikonowego adaptera może również zadziałać, jeśli rozmiar złącza pasuje

TnCibf5gG3
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Próbowałem tego, ale tarcie nawet po kilku minutach jest zbyt duże :(

Próbowałem też nałożyć folię spożywczą z otworem, ale to nie zadziałało, ponieważ otwór rozrywał się i powiększał wraz z mieszaniem.

Żadne z moich złączy sondy termometru również nie zadziała, ponieważ gumowy pierścień jest zbyt ciasny, aby pręt mieszający mógł się przez niego zmieścić.

Nie mam też wentylatora wyciągowego ani wyciągu, z którego mógłbym odprowadzać opary, jak na filmie.

Czy są jakieś sugestie, co mogę zrobić? Co zrobili inni ludzie, aby uzyskać uszczelnienie pręta mieszającego, które nie powoduje tarcia ani pęknięcia?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Czy używasz odpowiedniej maski?
Nie przeprowadzaj reakcji bez odpowiedniej wentylacji lub możliwości odprowadzania oparów bezpośrednio ze źródła.
Jeśli to robisz, używaj przynajmniej odpowiedniej maski, takiej jak Drager X-Plore 4.500. 250 USD za maskę może wydawać się dużo, ale to mniej niż koszt twojego życia

Może poproś jednego z ekspertów o pomoc w innych kwestiach.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Tak, mam dobrą maskę. Zamierzałem wyprowadzić h2 przez wąż przez duże okno i dla dodatkowej miary mieć za nim wentylator.

Na razie robię tylko syntetyki do 10 g, więc ilość h2 nie powinna być zbyt duża, ale moja konfiguracja wciąż nie jest idealna.

Czy masz filtr liniowy, który polecasz jako część konfiguracji ekstrakcji oparów?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Dobry :)

Mam wbudowany filtr zgrubny do składników stałych, mój filtr z węglem aktywnym nie jest wbudowany ze względów środowiskowych. Gdyby to nie był czynnik, zawsze wolałbym otwartą rurkę na końcu
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Rozglądałem się za nimi i są bardzo drogie. Czy istnieje tańsza alternatywa?
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Kupiłem swój za około 25 euro, jak sądzę.

Może warto zapytać w lokalnym sklepie dla hodowców
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Wtyczka PTFE jest jak 20-30 E na aliexpress, wykonana specjalnie do tego celu, z o-ringiem i mechanizmem blokującym.PTFE paddle można również mieć za tanie tam.
Jeśli chodzi o wstrząsanie i niestabilność, można wykonać nieco elastyczne połączenie za pomocą wzmocnionej rurki ze sklepu z narzędziami, która łączy drążek napędowy mieszadła z łopatką, pozwalając na wystarczającą elastyczność, aby nie wstrząsnąć wszystkim do gówna. Ten sam efekt można powtórzyć za pomocą 2 blokujących pierścieni łączących drążek napędowy z łopatką.
 
View previous replies…

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Właściwie mam kilka z nich, ale powstrzymywałem się od ich używania, ponieważ mogą się rozszerzać i utknąć, a nawet rozbić szkło rbf (raz mi się to zdarzyło).

ale wygląda na to, że będę musiał go użyć. temperatury używane do syntezy nie są jednak bardzo wysokie, więc przy odrobinie szczęścia nie powinno być dużego ryzyka utknięcia.

Zamierzam owinąć go folią spożywczą przed włożeniem go do szyjki kolby w nadziei, że pomoże to w jego wyjęciu.

Powinienem również powiedzieć, że zamierzam wypróbować syntetyk, o którym pisałem kilka miesięcy temu, który dostałem od dread, który jest prawie taki sam jak ten, o którym jest ten wątek.

Moim głównym zmartwieniem było nagromadzenie h2
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Istnieją modele z rodzajem pierścieni, takich jak te na wlocie / wylocie skraplacza, są one podatne na to, co opisujesz. Jeden z nich pękł jak 5 kolb sulfonacyjnych o pojemności 6000 ml, zanim został zamieniony na taki, który działa jak normalny korek.
Oczywiście należy pozwolić całości ostygnąć do temperatury RT, zanim nawet spróbuje się ją usunąć. I uważaj na zbyt mocne dokręcenie, to prawdziwy zabójca.
Dlaczego nie użyć smaru próżniowego i zacisku kek, gdy jesteś przy tym?
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Będę musiał kupić jakiś smar. Używam wazeliny, jeśli potrzebuję smaru do stawów, co prawdopodobnie nie jest dobrym pomysłem. albo nie używam go wcale, aby uniknąć zanieczyszczenia jakiegokolwiek syntetyku, który robię.

Czy możesz rozwinąć temat modeli z pierścieniami, o których wspomniałeś w pierwszym zdaniu?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tak, tak, o ile stosujesz rozsądne ilości, zanieczyszczenie powinno być minimalne. Niewielka ilość przechodzi długą drogę, ale prawdopodobnie nie jest złym pomysłem, aby kupić trochę Corninga, będzie trwać prawie wiecznie i jest najwyższej klasy, wart swojej ceny.
Mówiłem o tych radełkowaniach, wygląda to jak na poniższym zdjęciu, ale odwrócone i oczywiście wykonane w tym celu, za nic nie mogę znaleźć tego rodzaju, jaki mieliśmy.
9KoLlEhd25
 

InLikeFlynn

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2023
Messages
46
Reaction score
27
Points
18
Czy trzeba dodać aceton, aby zasolić go na końcu? Czy nie można go zasolić bezpośrednio z IPA?
 
Top