Jednogarnkowa synteza amfetaminy z P2NP z NaBH4/CuCl2 (skala 1 kg)

aa1178251182

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2022
Messages
37
Reaction score
6
Points
8
Nie wiadomo, co poszło nie tak, nie ma sprzętu do testowania. Otrzymany fosforan amfetaminy nie ma żadnego efektu.
 
View previous replies…

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Mam ten sam problem. Robię reakcję i pracuję, ale nie sądzę, żeby sól była amfetaminą, a jeśli jest, to jest bardzo słabej jakości! Co powinienem zrobić, żeby to poprawić?
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Upewnij się, że masz fenylnitropropen, a nie nitrostyren. Być może sprzedano ci analog i otrzymałeś fenyloetyloaminę.
 
View previous replies…

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Jaki jest najlepszy sposób na sprawdzenie, czy nitroetan, którego użyłem do produkcji p2np, został zastąpiony lub rozcieńczony nitrometanem? Zebrałem podstawowe właściwości fizyczne zarówno odczynników, jak i produktów i najbardziej logiczna wydaje mi się temperatura wrzenia nitrozwiązku. Temperatury topnienia produktów są bardzo zbliżone. Problem polega na tym, że jeśli BP pojawia się między temperaturą wrzenia n.etanu i n.metanu, to rozdzielenie ich za pomocą destylacji frakcyjnej musi być trudne.

Inną wartością może być gęstość, która również jest dość różna. Eksperci proszeni są o dodanie opinii, jaki jest najłatwiejszy i najlepszy sposób upewnienia się, że używamy właściwych odczynników.

CgbIzkJP6A
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Witam. Nitrometan i nitroetan mają różne temperatury p.p., odpowiednio 101 i 114 °C. Można to sprawdzić i przeprowadzić destylację frakcyjną. Należy wziąć pod uwagę, że są to substancje dość toksyczne i wybuchowe. Jeśli chodzi o nitrostyren i P2NP, wystarczy użyć precyzyjnego aparatu do pomiaru temperatury topnienia. Lepiej jest porównać znany czysty P2NP z zsyntetyzowanym nowym P2NP w jednym aparacie, aby sprawdzić różnicę. Należy również przeprowadzić kilka pomiarów, aby wykluczyć błędy. Policz średnią mp dla każdej próbki.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Dziękuję Patton. Nie mam żadnych podejrzeń, że mój nitroetan nie jest czysty, ale po przeczytaniu kilku komentarzy pomyślałem, że lepiej będzie sprawdzić, więc zacznę od temperatury wrzenia mojego nitro i jeśli zagotuje się powyżej 110C, to będę spokojny. Dobrze jest wiedzieć, co robić i tak to sprawdzić, zanim włoży się dużo pracy i okaże się, że produkt końcowy jest nieskuteczny :).
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Witam, Po reakcji schłodziłem rozcieńczonym HCl i oddestylowałem IPA do 100°C, ale następnego dnia, kiedy przyszedłem rozdzielić fazy, kolba się nie miesza. W kolbie jest odcień. Oto zdjęcia, czy ktoś może mi pomóc zrozumieć i powiedzieć, jakie mam opcje thx
 

Attachments

  • FvuJdVa0Hl.jpg
    FvuJdVa0Hl.jpg
    3.1 MB · Views: 177
  • yh0uOsVvX6.jpg
    yh0uOsVvX6.jpg
    2.9 MB · Views: 170
  • hCUNzmb3es.jpg
    hCUNzmb3es.jpg
    2.8 MB · Views: 183

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Cześć,

Po pierwsze, gdzie w syntezie jest napisane, że należy użyć HCL? Podpowiedź: nigdzie, więc nie używaj.

Po drugie, skoro destylujesz w 100c to zakładam, że robisz destylację otwartą, nie rób tego, zamiast tego użyj destylacji próżniowej.

Spróbuj ponownie i opublikuj wyniki.

Pozdrawiam
 
View previous replies…

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Ok, zrobiłem to jak w OP i faza rozdzieliła się po reakcji i dodaniu NaOH. Więc wyekstrahowałem fazę wodną za pomocą IPA, ale w lejku sep nie ma wyraźnego oddzielenia faz! Co mogę teraz zrobić?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Więcej wodorotlenku.
Powinieneś użyć niepolarnego, takiego jak toluen lub coś do ekstrakcji pozostałości, nawet jeśli ipa działa
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Ok, dodam 25% NaOH i co powinienem zrobić po tym? Ekstrahować DCM?
Mam trochę
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Ok, dodałem 25% NaOH, ale nie sądzę, żeby błąd wynikał z NaOH, ponieważ do rozdzielania faz wszystko jest w porządku... Problem pojawia się zaraz potem; kiedy chcę wyekstrahować fazę wodną, ... Dodaję DCM, ale nawet z NP jak DCM nie ma wyraźnego rozdzielenia faz!
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Ok, dodałem 25% NaOH, ale nie sądzę, żeby błąd wynikał z NaOH, ponieważ do rozdzielania faz wszystko jest w porządku... Problem pojawia się zaraz potem; kiedy chcę wyekstrahować fazę wodną, ... Dodaję DCM, ale nawet z NP jak DCM nie ma wyraźnego rozdzielenia faz!
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Pokaż nam, jak to wygląda...
 
View previous replies…

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Amina powinna znajdować się w górnej fazie, ponieważ DCM jest gęstszy niż woda lub IPA... ale czy powinienem odparować czy destylować z parą wodną?
Nie rozumiem, że pierwszy ekstrakt DCM został wykonany z 30 ml DCM, ale górna faza wygląda na więcej niż 30 ml (może jest tam trochę IPA?).
 

Attachments

  • YSu9e4EiLl.jpg
    YSu9e4EiLl.jpg
    2.9 MB · Views: 165

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
upewnij się również, że nie jest to 3-fazowa ekstrakcja
*$*
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
W końcu dostaję jakiś siarczan, ale to nie jest amfetamina, ponieważ
Znam prędkość z NL, co zrobiłem źle?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Po pierwsze, ipa nie może być oddzielona od dcm w mieszaninie wody, dcm, ipa. W tym przypadku dcm i ipa zawsze będą oddzielone od wody w temperaturze Rt lub zbliżonej. Po drugie, jeśli coś jest bardziej gęste niż woda, oznacza to, że zatonie, a nie unosi się na powierzchni. DCM ma 2 duże cząsteczki Cl, które są ciężkie.
Jeśli jesteś zdezorientowany, która warstwa jest organiczna, możesz kapać kilka kropel wody i zobaczyć, gdzie się udają, jeśli spadną przez górną warstwę do drugiej warstwy, to najwyraźniej górna warstwa jest organiczna

Jeśli chodzi o efekty wywoływane przez materiał uzyskany metodą Leuckarta, można powiedzieć, że jest on rzeczywiście inny ze względu na resztkową n-formyloamfetaminę, która zawsze jest obecna w pewnym stopniu w towarach uzyskanych tą drogą.
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Więc rozdzieliłem fazy i teraz muszę tylko czekać na odparowanie DCM? Czy powinienem delikatnie gotować, czy pozwolić na odparowanie w temperaturze RT?
 

proto311

Don't buy from me
Member
Joined
May 20, 2023
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Dla celów testowych chciałbym porównać 2 wyniki, pierwszy byłby siarczanem amfetaminy przyjaznym dla nosa, a drugi, jednym z tych produktów, które palą, czy to 5,5 ph i 6 byłoby dużą różnicą w końcowym wyniku? kontrolowanie ph podczas dodawania kwasu do zasady amfetaminy, czy jak inaczej mogę zmienić ph produktu końcowego?
 

chicaloca

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 16, 2022
Messages
41
Reaction score
8
Points
8
Robię reakcję i pracuję, ale nie sądzę, aby sól była amfetaminą, a jeśli tak, to jest bardzo słabej jakości! Co powinienem zrobić, aby to poprawić?
 
Top