Metamfetamina z tabletek efedryny

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Ile tiosiarczanu sodu powinienem użyć w opisie proporcji?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Trudno podać konkretną ilość, ale należy użyć około 4/1 użytego jodu
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Cześć, kupuję wszystkie składniki, ale nie mogę kupić nalewki jodowej 7 ℅ w moim kraju. Mogę kupić tylko nalewkę z jodanem sodu 50 ℅, jodkiem potasu 50 ℅ 0,18 mg / 126,66 ℅, czy można jej użyć, czy powinienem ją jakoś wyekstrahować?
 

Hypno

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Zamów go na aliexpres, będzie taniej, czyściej, a może nawet szybciej lol
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Jeśli potrzebujesz odpowiedniego jodu, skontaktuj się ze mną, a skieruję cię na właściwą ścieżkę, kurwa 7,,,, %shit hypo to, jeśli tego potrzebujesz
 

Hypno

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Aby wszyscy wiedzieli, że można tanio kupić jod laboratoryjny z Aliexpress. Nie będzie wymieniony jako jod, ale obraz będzie jodem. Dostałem około 100 gramów rok temu i sprawdziłem ostatnio i nadal jest kilka ofert, po prostu trzeba poświęcić trochę czasu i poszukać, można również znaleźć testosteron i inne rzeczy na aliexpress, jeśli wiesz, co robisz.

Teraz muszę znać specyfikację małego czerwonego syntezatora. Mam cały sprzęt laboratoryjny. Nie chcę marnować mojego PSE z niepowodzeniem.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Witam, miałem dzisiaj problem z wytworzeniem chlorowodoru. Postępowałem zgodnie z filmem i zrobiłem generator z puszki po gazie. Użyłem 31% kwasu solnego i soli. Nie było proporcji soli i kwasu solnego, więc dodałem losowo i nie miał mocy, aby przepchnąć gaz przez wąż i nie bąbelkował. Szukałem w internecie i znalazłem poradnik, jak używać aluminium z kwasem solnym. Czy mogę użyć tej metody? Reakcja była dość krótka, trwała tylko 5 sekund. Czy ktoś wie, na czym polegał problem z solą i kwasem solnym?
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Musisz użyć HCl i CaCl lub H2SO4 i NaCl. Użyj mniejszego generatora, aby nie musieć używać dużej ilości materiału. HCl i folia aluminiowa nie zrobią nic poza bałaganem.
Użyj małego, ściskanego generatora, aby w razie potrzeby móc wcisnąć gaz, ale upewnij się, że nie zassiesz produktu z powrotem! Wypróbuj 10-15 g CaCl lub NaCl i może 50 ml HCl lub H2SO4. Użyj soli niejodowanej. Złóż wszystko razem, zablokuj koniec węża i odczekaj 5 minut, aż ciśnienie wzrośnie. Zanurz wąż w produkcie i zwolnij ciśnienie, w ten sposób przepuszczając gaz przez produkt, jak powiedziałem, ściśnij go w razie potrzeby, ale bądź ostrożny.
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Próbowałem wyekstrahować rp z zapałek i gotowałem je przez 2 godziny z roztworem naoh i zmieniły kolor na szary, bulgotały, a teraz po przemyciu wodą destylowaną zmieniły się w szary proszek i trochę się rozpuściły, co zrobiłem źle?
 

Johnny_Hammersticks

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 8, 2023
Messages
11
Reaction score
5
Points
3
dlaczego miałbyś gotować rp w roztworze naoh? nie, nie powinien zmienić koloru na szary, powinien nadal być czerwony, gdy skończysz.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
evangelium
To, co poszło nie tak, to gotowanie RP w NaOH przez 2 godziny... skąd czerpiesz instrukcje? Właśnie przeczytałem cały ten post i wszystko jest tutaj. Czy nie rozumiesz wskazówek, czy po prostu decydujesz się na dodanie własnego spinu do wszystkiego, co robisz?
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Jak powiedział @Lordoftheshard 2, użyj kwasu hipofosforowego, aby uzyskać łatwiejszą i szybszą metodę, jeśli możesz go znaleźć.

Zapomnij o podkładkach do zapałek, jeśli nie możesz łatwo dostać czerwonych, zamów te. https://www.aliexpress.com/w/wholes...f=auto_suggest&spm=a2g0n.productlist.header.0

Lekko zwilżyć acetonem i pozwolić mu trochę nasiąknąć, zeskrobać fosfor.

Jeśli chodzi o wytwarzanie HCl, uważaj z folią, może być gwałtowna. Kontynuuj z solą niejodowaną i dodawaj kroplami chlorowodór w szczelnym naczyniu z wężem na górze. Jeśli nie masz sprzętu laboratoryjnego, wystarczy plastikowa butelka po coli z małą rurką przez pokrywkę.
 
Last edited:

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Jak usunąć czerwoną kropkę z papieru? Czy można je po prostu zeskrobać?
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Podfosforyn sodu -> kwas podfosforowy <=> czerwony fosfor + I2 = kwas jodowodorowy. To właśnie o nim mówi wujek Fester, gdy mówi o bezprądowym niklowaniu. Jest on sprzedawany jako "składnik C". Lub "składnik R" dla uzupełniacza, jak sądzę. Być może masz rację, ale nie jestem pewien, co dokładnie masz na myśli. Będziesz musiał trochę poszukać lub pytać dalej.
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Przeczytaj tutaj:

 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Jak poznać równą objętość wody? Czy muszę ją obliczyć w molach? Jak mogę to zrobić? Policzyć to razem? Pseudo, i2, hipo? Czy istnieje ryzyko wybuchu lub pożaru, gdy robi się to dokładnie tak, jak w opisie? Czytałem, że gdy hipofosfor spotyka się z utleniaczem, którym jest I2 lub nagrzewa się powyżej 130 °, może spowodować pożar. Reakcja egzotermiczna wynosi 290 °, więc co się z tym dzieje?
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Myślę, że włożyłeś wiele myśli w kwestię równej objętości, po prostu musisz włożyć taką samą ilość lub trochę mniej niż wszystko inne w balonie
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Dziękuję za wszystkie rady. Staram się to wszystko zrozumieć, więc chcę znać wszystkie szczegóły. Czy można to zrobić na oko? Myślałem, że w chemii nic nie robi się na oko.
 

B.d.p.n.e

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2023
Messages
36
Reaction score
35
Points
18
Deals
2
Powiem ci, jak ja to zrobiłem i wlałem do wody z kranu tyle, ile wlałem do reakcji, lub trochę więcej


Robienie tego na oko jest zawsze mylące, ale kwestia równej objętości w przepisie jest chyba podobna do tej tutaj
 

evangelium

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
32
Reaction score
5
Points
8
Jeśli się zapali, jak mogę zneutralizować ogień? Czy mogę użyć zwykłej gaśnicy, czy powinienem użyć piasku?
 

The chef

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Mogę dostać nielimitowane tabletki pseudoefedryny, ale mam pewne wątpliwości co do moich tabletek, co się dzieje, że zawierają te aktywne składniki: Chlorowodorek pseudoefedryny 60mg / Maleinian chlorfenaminy 4mg i klasyczne substancje pomocnicze .....

Czy istnieje sposób na wyodrębnienie pseudoefedryny z tych tabletek?
(Mój język to hiszpański, ale staram się pisać jak najlepiej. Jeśli mógłbyś mi pomóc, byłbym wdzięczny).
BeSZFUJwV1
 

xena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Hej, mam kilka pytań.
1.Czy zamiast używać mieszaniny etanolu i metanolu do oddzielenia tabletek, można użyć dichlorometanu? Czy rozwiąże to problem aspiryny/kofeiny?
2. Ile gramów jodu należy użyć do sporządzenia roztworu jodu? Czy mogę po prostu wrzucić tam stały jod? (Jeśli tak, to jakiej wagi?) Używam bp98.
 
Top