Synteza mefedronu (4-MMC); łatwa do przeprowadzenia - wysoka wydajność

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Można to zrobić znacznie szybciej i nie trzeba używać sprzętu laboratoryjnego. Widzę, że zrobiłeś to dla zabawy, jeśli chcesz zrobić to w ten sposób, musisz zapłacić dużo pieniędzy za sprzęt.
Używasz też zbyt dużo chemikaliów.
Kiedy rzucasz kwasem, twój proszek musi być biały, nie jak kawa. Na dużą skalę używasz wtedy zbyt dużo acetonu i tracisz dużo czasu na pranie proszku.
Możesz uzyskać 81% proszku 75% kryształu, gdy używasz dcm.
 
View previous replies…

sksameer1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Plse drogi wyjaśnij emijetly szybko swój przepis.... Czekam tutaj
 

sksameer1

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 25, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Plse drogi wyjaśnij emijetly szybko swój przepis.... Czekam tutaj
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Chcę uzyskać prawie 1 kg gotowego produktu. Czy mogę uzyskać 3 razy więcej odczynników?
 

61-50-7

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 21, 2023
Messages
29
Reaction score
11
Points
3
lepiej wziąć x4 : 2 kg bromoketonu, niektórzy ludzie nie osiągają nawet 50% wydajności + jeśli chcesz go w postaci krystalicznej, wydajność spada
 
  • Love
Reactions: $!$

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Niedawno osiągnąłem ponadprzeciętną wydajność chlorowodorku 4MMC w momencie, w którym najmniej się tego spodziewałem. Zanim upublicznię to wszystkim, uważam, że potrzeba więcej niż tylko 5 serii (z 5, 2 kolejne były wysokowydajne, następnie 2, które myślałem, że poprawię, ale tak się nie stało, a kolejny to potrójny egzemplarz wymagany, abym mógł to stwierdzić). Jednak zabrakło mi rzeczy i nie mogę się doczekać, aby w pełni udokumentować to zdjęciami i tym wszystkim. Aby nie być posądzonym o ukrywanie "cennych" informacji, mogę wymienić kilka sprzecznych z intuicją szczegółów przygotowania:

-mieszanie jest kluczowe (aby utrzymać warstwy DCM i wody w najbardziej intymnym kontakcie bez katalizatora przeniesienia fazowego)
-stosunkowo długi czas reakcji (około 6 do 8 godzin, stosuję przerwę w mieszaniu, zakładając, że jeśli warstwy są oddzielone, reakcja jest prawie zatrzymana)
-brak podgrzewania (mój trzeci i czwarty przebieg miał średnią i niższą wydajność, gdy zastosowano delikatne podgrzewanie)
-chłodzenie mieszaniny i odczynników (na etapie zakwaszania schłodzone ciecze dawały najlepszą wydajność)
-szybkie filtrowanie (tuż po wytrąceniu się ciał stałych, nie pozwól im pozostać, ponieważ część produktu trafi do roztworu).

Mam nadzieję, że to pomoże i obiecuję wrócić ze szczegółami i, dlaczego nie, walidacją od innego aktywnego członka.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
tak, zrobiłeś w skali mikro 100g
ktoś, kto zrobił na dużą skalę, nie ma czasu czekać 8h.
+ dla ciebie spróbuj to zrobić.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ogólnie rzecz biorąc, podczas pracy nad rozwojem metody w grę wchodzą małe ilości i wiele serii
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
298
Reaction score
85
Points
28
Tak, synteza kupna musi być szybka.
Sprzęt nie jest drogi na dużą skalę, a laboratorium może być mobilne jak w RV, jak w filmie Break Bad.
 
Top