Synteza mefedronu (4-MMC); łatwa do przeprowadzenia - wysoka wydajność

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Można to zrobić znacznie szybciej i nie trzeba używać sprzętu laboratoryjnego. Widzę, że zrobiłeś to dla zabawy, jeśli chcesz zrobić to w ten sposób, musisz zapłacić dużo pieniędzy za sprzęt.
Używasz też zbyt dużo chemikaliów.
Kiedy rzucasz kwasem, twój proszek musi być biały, nie jak kawa. Na dużą skalę używasz wtedy zbyt dużo acetonu i tracisz dużo czasu na pranie proszku.
Możesz uzyskać 81% proszku 75% kryształu, gdy używasz dcm.
 
View previous replies…

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Krótka aktualizacja: Druga uprawa przyniosła kolejne 24,81 g, dzięki czemu całkowita wydajność wynosi 335,57 g lub 85,94% w ujęciu miesięcznym. Źle? Jestem bardzo zadowolony z wyników.

@tucoXxX: Biorąc pod uwagę dodatkowy plon, będziesz potrzebował 1000*500/335,57 równa się 1490g z bromo ketonu.

@w2x3f5: Szanuję twoją opinię, ale się z nią nie zgadzam. Temperatura nie może być zbyt wysoka, ponieważ inne metody z różnymi rozpuszczalnikami wykorzystują wyższe temperatury. RM nie zagotował się, nazwałbym to delikatnym refluksem.
Wątpię też, aby czas 2,5h był zbyt długi, ponieważ w RM wciąż były ślady nieprzereagowanego bromoketonu. A kolor surowego produktu wydaje się ciemniejszy niż jest w rzeczywistości.

Kilka słów do poszukiwaczy ultraczystego 4-MMC. Paradoks, że ultra czyste substancje mają mniej pożądane działanie niż inne z pewnymi zanieczyszczeniami, jest dobrze znany. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku 4-metylometkatynonu aka Mefedronu. Wiem, o czym mówię, ponieważ zsyntetyzowałem tę substancję drogą, której oficjalne jednostki LE na całym świecie używają jako standardu testowego (przynajmniej robiły to kilka lat temu). Trasa wykorzystuje MeHCl i trietyloaminę, a po reakcji przeprowadzono ekstrakcję a/b, a następnie substancję wytrącono z roztworu butanolu za pomocą eteru i rekrystalizowano z THF. Rezultatem był produkt o czystości ponad 99%, a teraz zgadnij, jak to się sprawdziło w testach biologicznych? Bingo! Gorszy i bardzo słaby.....
Załączone zdjęcie przedstawia dwukrotnie umyty produkt. Zakładam, że efekt, jaki może wywołać, jest już niższy niż w przypadku pierwszego.

Uważajcie na siebie!
 

Attachments

  • GPudFSDcXg.jpg
    GPudFSDcXg.jpg
    2.2 MB · Views: 475

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
19
Points
8
Kilka słów do poszukiwaczy ultraczystego 4-MMC. Paradoks polegający na tym, że ultraczyste substancje mają mniej pożądane działanie niż inne z pewnymi zanieczyszczeniami, jest dobrze znany. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku 4-metylometkatynonu aka Mefedronu. Wiem, o czym mówię, ponieważ zsyntetyzowałem tę substancję drogą, której oficjalne jednostki LE na całym świecie używają jako standardu testowego (przynajmniej robiły to kilka lat temu). Trasa wykorzystuje MeHCl i trietyloaminę, a po reakcji przeprowadzono ekstrakcję a/b, a następnie substancję wytrącono z roztworu butanolu za pomocą eteru i rekrystalizowano z THF. Rezultatem był produkt o czystości ponad 99%, a teraz zgadnij, jak to się sprawdziło w testach biologicznych? Bingo! Gorszy i bardzo słaby.....


Ja też miałem ten problem z mdma... Zastanawiam się, czy to polimorfizm, czy coś innego.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
To bardzo dziwne, co się tutaj dzieje. Publikujesz metodę i zamiast stymulującej dyskusji, pierwszy komentarz pochodzi od najwyraźniej zdezorientowanego faceta, który może zrobić wszystko znacznie lepiej i szybciej. Jak on to robi? Nie mówi nam tego retard.

Następnie pojawia się następny, który chce oczernić metodę poprzez pseudonaukowe wypowiedzi i zdalną analizę, a tym samym pozyskać klientów dla swojego biznesu syntezy, podejrzane.

I wreszcie, Prof. Smart-ass, publikuje kilka cynicznych komentarzy i dostarcza dokładnie 0 konstruktywnych sugestii.

Nie jesteśmy tu w sądzie, nie muszę niczego udowadniać. Czystość próbki z wersji akademickiej została przeprowadzona w profesjonalnym laboratorium z widmami NMR, widmami w podczerwieni i UV, widmami masowymi jonizacji elektrorozpryskowej itp.

Zastanowię się dwa razy, czy w ogóle cokolwiek publikować, więc jest to bezcelowe. Na starym dobrym forum ula kultywowano zupełnie inny styl. A szkoda.
 
View previous replies…

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
19
Points
8
Cyjanek K
Nie jesteśmy tutaj w sądzie, nie muszę niczego udowadniać. Czystość próbki z wersji akademickiej została przeprowadzona w profesjonalnym laboratorium z widmami NMR, widmami w podczerwieni i UV, widmami masowymi jonizacji elektrorozpryskowej itp.

Wiem, że mapy mają ogromne problemy z polimorfami (używam tego terminu luźno, aby oznaczać hydraty, kokryształy itp.) Mdma ma co najmniej 3 formy. I używają tylko formy 1.

Boofing lub umieszczanie innych form, takich jak woda, nie rozwiązuje problemu.

Czy wykonano również skany rentgenowskie?
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
19
Points
8
. K-Cyjanek

próba
wydajność (%)
czystość (% powierzchni piku w HPLC)
oznaczenie (% wag. metodą HPLC)
1
85.599.9599.64
2
85.999.9699.40
3
86.299.9999.77
4
86.199.9599.76


Wcześniej wiadomo było, że MDMA-HCl tworzy jedną główną formę krystaliczną (forma I) i co najmniej cztery hydraty, które zawierają 0,25-1 wody hydratacji. (16) Nasz polimorficzny proces przesiewowy zidentyfikował dwie nowe bezwodne formy krystaliczne (formy II i III) i ustalił formę I jako najbardziej stabilną z trzech. Forma II może być odtwarzalnie wytwarzana z różnych rozpuszczalników alkoholowych, a także w obecności octanu etylu i eterycznego antyrozpuszczalnika. W przeciwieństwie do formy III, która spontanicznie przekształciła się w formę I po 2,5 tygodniach w warunkach otoczenia i nie mogła zostać odtworzona, forma II jest stabilna na półce sklepowej, chociaż przekształci się w formę I w konkurencyjnych warunkach równowagi. Co ciekawe, zarówno forma I, jak i forma II odwracalnie przekształcają się w znany monohydrat; po odwodnieniu monohydrat utworzony z formy I powróci do formy I, a monohydrat utworzony z formy II powróci do formy II. W przypadku krystalizacji ze stężonego roztworu wodnego bez pamięci formy, monohydrat ulegnie termicznej dehydratacji wyłącznie do formy I. Widma dyfrakcji rentgenowskiej proszków dla wszystkich trzech form przedstawiono na rysunku 2.
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
Gratulacje, więc Twój produkt wygląda tak po zakończeniu czasu reakcji i przed jakimkolwiek myciem/czyszczeniem, prawda? Jeśli tak, wszyscy jesteśmy ciekawi Twojej tajemniczej metody uzyskiwania super czystego produktu z reakcji, która sama w sobie nie jest czysta z kilkoma reakcjami ubocznymi. ;)
 

cartelloszetas

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 23, 2023
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Nie myję niczego, wrzucam kwas i mieszam aceton i dostaję to wszystko. Musisz wiedzieć, co robisz freebase, którą zrobiłem w 30 minut.
 

Attachments

  • hfIBVetilv.jpeg
    hfIBVetilv.jpeg
    5.2 MB · Views: 656
View previous replies…

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Czy ktoś może wyjaśnić ten krok? Warstwa organiczna jest oddzielana w kroku 8. A w kroku 9 dodajemy kolejne 500 ml do mieszaniny?
 

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@Charlie3

Staram się wyjaśnić tę część procedury

  • Faza organiczna jest oddzielana i przenoszona do innej zlewki/kolby. Świeże 500 ml DCM dodaje się do drugiej fazy (wodnej) w celu ekstrakcji pozostałej wolnej zasady z fazy wodnej. To oczywiście ponownie daje 2 fazy, z których faza organiczna jest ponownie oddzielana i dodawana do wolnej zasady z pierwszego oddzielenia. Te połączone fazy organiczne są następnie przemywane wodą, a następnie zakwaszane rozcieńczonym HCl.
Mam nadzieję, że to wyjaśniło twoje pytanie
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8
Bardzo dobrze wyjaśnione! Dziękuję! Wypróbuję to i opublikuję moje wyniki!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Wydajność wynosi 66%, a nie 79,59%.

500/227.1=2.201moli 2b4p
2,201×213,7=470,5g to teoretyczna wydajność 4-MMC
310.57×100÷470.5=66%

Dziękuję za raport!
 
Last edited:

K-Cyanide

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
64
Reaction score
76
Points
18
@G.Patton Przyznaję się do błędu, użyłem masy molowej wolnej zasady zamiast chlorowodorku. przepraszam, zdarza się. :poop::D
 

MMCHAMSTER

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2023
Messages
8
Reaction score
13
Points
3
Nie mogę uwierzyć w to, co tu widzę, przeszukuję to gówno od 2011 roku!!! Nie ma tygodnia, w którym nie myślałem, jak fajnie musi być znowu naćpać się 4-MMC, ale nikt go nie ma. Sprzedawcy z recenzją 5**** wysłali mi coś, ale nigdy nie dostałem tego uczucia MDMA xtc z napaleniem:)

Proszę, jeśli macie jakieś pls pls share!
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Na którym etapie usuwany jest nadmiar metyloaminy? Skąd pewność, że metyloamina hcl nie znajduje się w produkcie końcowym? Jestem ciekaw
 

Goku

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 18, 2023
Messages
23
Reaction score
8
Points
8
używamy wody i sody do pieczenia i rozpuszczania, a następnie myjemy wszystkie metyloaminy, tworząc wolną bazę. to wszystko
 

thevines2

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 9, 2023
Messages
20
Reaction score
8
Points
3
Cóż, jeśli moje 4mmc będzie zbyt czyste i nie będzie stymulować, prawdopodobnie po prostu pójdę w stylu 2009-10 i zmieszam metylon z mefedronem, uzyskując niesamowite hajki z tej kombinacji przez lata.
 

Cruela83

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 1, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Czy pamiętasz, ile miligramów metylonu i ile mefedronu zawierało to combo?
 
Top