Synteza amfetaminy z P2NP za pomocą Al/Hg (wideo)

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
W jakiej temperaturze gotować IPA?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Ile należy umieścić w IPA?
DZIĘKUJĘ
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kiedy wodorotlenek sodu jest wylewany na mieszaninę reakcyjną, jakie jest wymagane pH?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
tylko niezbędne do rozpuszczenia

neutralny, PH 6
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Wiem o tym, przyjacielu, ale chodzi mi o to, jakie pH jest wymagane przed zastosowaniem kwasu siarkowego
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Nie rozumiem pytania. Należy zastosować kwas siarkowy z acetonem i za pomocą tej mieszaniny obniżyć pH amfetaminy rozpuszczonej w alkoholu, aż do osiągnięcia pH 6.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Jeśli osiągniemy pH 6, czy oznacza to, że synteza jest prawidłowa, a produktem jest amfetamina? Skąd mam wiedzieć, że produkt jest amfetaminą?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Używam wody z kranu i jej zasadowość jest słaba.... Jaki jest właściwy sposób na zwiększenie zasadowości mieszaniny reakcyjnej?
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Czy do przeprowadzenia syntezy używasz wody z kranu? Musisz użyć wodorotlenku sodu i wody destylowanej/demineralizowanej. Zwykła woda z kranu będzie zanieczyszczona i nie wiem, czy nada się do syntezy.

Produkt wygląda jak amfetamina gołym okiem i z zapachem. Jeśli masz inny kolor, który nie jest biały, będzie to również amfetamina, ale zanieczyszczona. Ale tak naprawdę zapach, jeśli kiedykolwiek miałeś amfetaminę, będzie ci bardzo znajomy.

Mam już 4 syntetyczne amfetaminy i prawda jest taka, że muszę to powiedzieć, ponieważ nie miałem doświadczenia z chemią. Jestem bardzo zadowolony z wyników i wydajności. Mam już 4 syntetyczne amfetaminy i prawda jest taka, że nigdy nie miałem doświadczenia z chemią. Jestem bardzo zadowolony z wyników i plonów.
 
Last edited:

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Mam pytanie. Na ostatnim etapie rozpuszczania amfetaminy w alkoholu i mieszania jej z acetonem/kwasem siarkowym mam mały problem.

Mierzę pH aż do uzyskania pH 6. Ale kończy się to zbyt gęstą "pastą", która uniemożliwia mi prawidłowy pomiar pH. Czy wiesz, dlaczego tak się dzieje i co powinienem zrobić?

Uzyskałem kwas siarkowy przez odparowanie go w kąpieli wodnej z elektrolitem akumulatorowym i być może czystość kwasu wynosi około 90%-95%. Czy to może być przyczyną?

Dziękuję bardzo. To forum jest wspaniałe.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jeśli roztwór staje się zbyt gęsty podczas miareczkowania, jest to spowodowane ilością soli, która się wytrąca, wystarczy dodać więcej rozpuszczalnika, aby go rozcieńczyć, nie ma to wpływu na wartość pH.

Jeśli kwas siarkowy jest zanieczyszczony, najprawdopodobniej jest to woda. Siarczan amfetaminy rozpuszcza się w wodzie, co oznacza spadek wydajności, ale powinien on być minimalny.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
>pH13 w najlepszym przypadku, ale przeczytaj instrukcje.
Jeśli postępowałeś zgodnie z tą syntezą i wrzuciłeś kwas siarkowy do roztworu na końcu, to siarczan amfetaminy będzie się tam wytrącać aż do osiągnięcia pH6, wszystko poniżej tego oznacza utratę wydajności i dalsze zanieczyszczenia.
Ogólnie rzecz biorąc, produkt powinien zostać oczyszczony po syntezie.
Tak, woda z kranu służy również do picia, dlaczego miałaby być alkaliczna? A może pójść do apteki, kupić wodę destylowaną i wodorotlenek sodu, aby zrobić ług i uzyskać roztwór alkaliczny? Ale to też jest w instrukcji.
 

lazkalsai

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 11, 2022
Messages
16
Reaction score
10
Points
3
Zastanawiałem się nad blachą aluminiową zamiast folii, BHBlueberry użył ich w swojej wersji tej syntezy sugerując, że blacha (myślę, że o grubości 5 mm) będzie lepsza, czy wiesz coś o tej opcji?

Link do jego syntezy gdzie używa blachy:
 
Last edited:

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Chcę przygotować roztwór kwasu siarkowego dla siarczanu MDMA. Jak mogę przygotować roztwór, którego będę mógł użyć do solenia bazy? Zrobić roztwór kwasu siarkowego z IPA, a następnie wysuszyć IPA za pomocą mgs04? Czy to będzie w porządku?
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Dziękuję za interakcję i pomoc. Ważnym pytaniem jest teraz, w jaki sposób mogę poznać metodę odrzutu i kiedy następuje odrzut
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Cześć chłopaki. Co sądzicie o tej pompie próżniowej do filtrowania amfetaminy?

To może działać?


 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Jeśli chcesz przeprowadzić większe reakcje, nie wiem, czy możesz użyć folii, będziesz potrzebować grubszego aluminium, takiego jak blacha aluminiowa. Powodem jest to, że folia jest tak cienka, że reaguje szybko i chociaż jest dobra na mniejszą skalę, nie jest dobra na dużą skalę, wszystko musi reagować przez dłuższy czas
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pompa próżniowa zawsze pomaga w laboratorium, zwłaszcza gdy trzeba dużo filtrować i suszyć.
Najtańszym zakupem będzie prawdopodobnie pompa wodna, ale zużywa ona dużo wody.

W przypadku pompy próżniowej warto zwrócić uwagę na opór i pomyśleć o zakupie zimnej pułapki, która dodatkowo chroni pompę przed gazami chemicznymi.
Co oznacza metoda odrzutu?
Zawsze lepiej jest używać jak najbardziej bezwodnego rozpuszczalnika, jeśli uzyskana sól dobrze rozpuszcza się w wodzie, zwiększa to wydajność.
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Kiedy mieszanina reaguje, nie zachodzi proces refluksu, dlaczego?
 
Top