Najbardziej poszukiwany!

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Nie, to nigdy nie jest wskazane, to czerwona flaga dla poważnej osoby biznesowej. Zawsze unikaj najmniejszego widocznego ryzyka - to nie jest tego warte
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Mam dostawców prawie wszystkich odczynników, ale są pewne problemy,
1- ponieważ wszyscy są średnimi lub małymi producentami, nie sprzedają online na poziomie międzynarodowym, na poziomie krajowym lub stanowym świadczą usługi dostawy.
2 - każdy producent ma mały katalog, więc trzeba zamawiać u wielu sprzedawców.

rozwiązania:-
1- producenci średniego szczebla zawierają wszystkie odczynniki farmaceutyczne i dostarczają je na skalę międzynarodową, o ile pamiętam, wszyscy mają licencję importowo-eksportową.
2 - ponieważ te chemikalia (ograniczone w większości krajów) są tutaj legalne i mogą być eksportowane jako coś innego bez żadnych problemów celnych po obu stronach.
3 - są tanie i prawie takie same jak chińskie pod względem jakości i ceny.

Nadal wolałbym chińskich producentów niż moich na poziomie międzynarodowym, ponieważ chińscy są doświadczeni.

nadal, jeśli chcesz, chciałbym opublikować ich nazwy, adresy, kontakty, z produktami, które mają. (istnieje wielu dostawców tego samego produktu z różnymi cenami).

Kupowałem od kilku z nich w przeszłości i mogę im zaufać.
 

adroitsynth

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Chciałbym uzyskać więcej informacji. Jestem w USA, do jakiego kraju wysłaliście towar?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Czy znasz
w którymś z tych małych miejsc, które sprzedają GBL i wysyłają do USA?
 

YouTing

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
1,4-butanodiol jest całkowicie legalny w Chinach (legalność może być związana z szerokim zakresem zastosowań przemysłowych), chińscy sprzedawcy mają mnóstwo towaru i niskie ceny, musisz poprosić chińskiego dostawcę o ukrycie go i wykonanie prostego przygotowania w kuchni, aby uzyskać GBL
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Zdecydowanie czerwona flaga! Istnieje wiele lepszych opcji, więc na szczęście nie jest to konieczne
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Nie mam doświadczenia z tymi chemikaliami, ponieważ są one dalekie od syntezy, o której się uczę, ale generalnie wchodzę w relacje biznesowe tylko tam, gdzie komunikacja jest w dobrym miejscu, zanim biznes został zrobiony.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Czy było coś złego w naszej komunikacji? Nie rozumiem, co ma pan na myśli?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Ah, musisz być człowiekiem w constanious. Jeśli je przeczytasz, zobaczysz, że był bardzo niegrzeczny i lekceważący, a wszystko, co zrobiłem, to powiedziałem mu, dlaczego uważam, że to zła decyzja, będąc w branży, w której jest, bycie co najmniej cywilnym jest koniecznością, nie sądzę.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Jaka jest cena w Europie za 1 funt i 1 kilogram? Widzę liczby, które nie mogą być prawidłowe.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Wygląda na to, że ceny Tiny są znacznie wyższe w Europie niż tutaj. Miałem z nim dobre doświadczenia, dopóki nie zdał sobie sprawy, że GBL i BDO to dokładnie to samo. Wysyła BDO do USA nawet w tych samych typach kontenerów. Gdyby nie miał GBL, mógłbym mu go dostarczyć, a ja dam mu 150% tego, co zarobi na swoim bdo. Po prostu nie sądzę, żeby mnie zrozumiał, to dla niego dojna krowa. Jeśli dostanie 10 za litr dla niego. Chodzi mi o to, co on robi, że nie wykona łatwej części swojej pracy dla moich rzeczy, na tyle, by odrzucić 20000 $ miesięcznie, to po prostu szaleństwo. jeśli mógłbyś go na to namówić, dam ci 5 $ za litr, czyli 10 tysięcy miesięcznie, kiedy znów przyspieszymy.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Naprawdę nie rozumiem, o czym mówisz.

O kim konkretnie mówisz?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Poprosiłem cię, abyś porozmawiał ze swoim przyjacielem w zakładzie chemicznym, zaoferowałem zasadniczo 20000 $ miesięcznie, a ty 10 $ miesięcznie, jeśli uda ci się go do tego przekonać, mogę również powiedzieć ci, jak to zrobić.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Chcesz kupić lub sprzedać prekursory?

Jak się domyślałem, chodzi o GBL?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Oczywiście sir GBL jest centrum całego ruchu rave. Musicie naprawdę nienawidzić GBL z takimi pieniędzmi, o jakich tu mówimy. On jest absolutnie idealną sytuacją, ponieważ już wysyła BDO. Czy możesz mi powiedzieć, czy jest coś w Ameryce Północnej, z czym masz problemy w Europie, co mogłoby zachęcić twojego przyjaciela do przyjęcia tych wszystkich pieniędzy, które próbuję mu dać? Mogę ci załatwić DMT. Ponadto zajęło mi to 2 lata, ale udoskonaliłem sposób palenia mety z vape bez wewnętrznego szorowania i gromadzenia się. Byłbym skłonny rozstać się z tą informacją za GBL, tak jak twój przyjaciel.
 
Top