Vienkāršākā metamfetamīna sintēze no amfetamīna

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Sveiki, "koncentrēts vakuumā" nozīmē, ka šķīdinātāja daudzums tiek samazināts, izmantojot rotācijas iztvaicētāju.

"žāvēts virs bezūdens Na2SO4 vai MgSO4." Nozīmē, ka jāpievieno viena no šīm vielām, lai savāktu visu ūdeni no organiskā šķīduma. Skatiet šeit žāvēšanas rokasgrāmatu.
metamfātiskais brīvbāzes šķidrums istabas temperatūrā

Tev nav vajadzīga destilācijas iekārta, es to nepieminēju sadaļā "Iekārtas un stikla trauki:".
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
paldies, puiši


tātad, ja mums nav rotācijas iztvaicētāja (jūs sakāt, ka tas nav obligāts aprīkojumā un stikla traukos) ; mēs vienkārši žāvējam virs bezūdens Na2SO4 vai MgSO4?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jebkurā gadījumā jums ir jāiztvaicē šķīdinātājs. Rotovap ir labākais veids, kā to izdarīt, jo var savākt iztvaicēto šķīdinātāju. Šim nolūkam var izmantot silta ūdens vannu, bet jūs zaudēsiet šķīdinātāju, turklāt jums ir nepieciešama labi vēdināma darba telpa.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

varbūt mēs to varam izmantot ?

DZ1hiRxAJ0
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ķīniešu rotovārds nav tik dārgs. Jūs to izmantosiet diezgan bieži un ietaupīsiet daudz šķīdinātāja. To var izmantot arī kā destilācijas iekārtu rekuperācijai.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Tie nav lieliski piemēroti šķīdinātāju iztvaicēšanai. Iztvaicētais šķīdinātājs vienkārši nonāks sūknī un izplūdīs telpā esošajā gaisā. Tā kā jūs izmantojat viegli uzliesmojošus šķīdinātājus, tas var būt ļoti slikti, mmkey?

Jūsu iepriekš publicētā uzstādīšana ir labāka: tikai šķīdinātāja destilācija vakuumā. Turklāt tā atgūst izmantoto šķīdinātāju. Tas būtībā ir tas pats, ko dara rotovap, bet bez rotācijas.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
labi labi labi
paldies jums abiem... tagad es labāk iedomājos, kāds rezultāts man būtu jāiegūst...

:)

tagad man jāsaprot 7. solis lol
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Vienā video pamācībā (DET sintēze) tika parādīta HCl gāzes burbuļošanas procedūra.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Vēlreiz paldies!
Es to visu izpētīšu tuvāko nedēļu laikā.
 

teodor

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 12, 2022
Messages
25
Reaction score
5
Points
3
Sveiki. es veicu visu procesu nelielā mērogā. es galu galā ieguvu dzeltenu eļļu. vai tas ir metamfetamīns.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Sveiki, tas nozīmē, ka Rodijs iesaka dažādas proporcijas, formaldehīda pārpalikums? Oriģināltekstā ir teikts viens mols A un 1 mols formaldehīda. Vai ir vērts to darīt ar pārpalikumu gadījuma pēc?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Vai kāds ir redzējis ziņojumu, kurā šajā sintēzes ceļā imīna reducēšanai Al/Hg vietā izmantots NaBH4? Vai ir kādas problēmas ar reducējošā aģenta maiņu? Varbūt nav saderīgs ar formaldehīdu?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Tas nozīmē, ka Jums jāapžāvē apvienotie organiskie slāņi ar MgSO4 (jāatbrīvojas no ūdens) => pēc tam jāfiltrē cietais MgSO4 => jāiztvaicē DCM un jāiegūst metamfetamīnu nesaturoša bāze. Neliela mēroga sintēzei nav nepieciešams destilācijas aparāts. DCM var viegli iztvaikot siltā ūdens vannā.

Vai jūs saprotat?
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
"Imīnu (3) reducēja aptuveni divas stundas, lai reakcijas temperatūra nepārsniegtu ~ 50-60 °C. Ja reakcija kļūst pārāk strauja, jāpielieto dzesēšana."

Kā jūs reducējat aptuveni divas stundas? Ko tas nozīmē? Jūs vienkārši to visu iemetat kopā un gaidāt divas stundas vai ir vajadzīga īpaša aparatūra?

"Organiskos slāņus ar metamfetamīnu (4) apvieno, koncentrē vakuumā un žāvē virs bezūdens Na2SO4 vai MgSO4".

Pēc šī soļa jūs saņemat frebāzi?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jā, tas nozīmē tikai uzturēt notiekošo reducēšanas reakciju. noskatieties alhg amalgamas video p2np, lai gūtu priekšstatu, kā tas izskatās un kā reaģē, tas ir gandrīz tas pats. tas nav tik vienkārši, kā iemest katlā un neko nedarīt, masa izplešas, strauji sakarst, rada daudz tvaiku utt. Jums ir jāpielieto dzesēšana, iegremdējot reakcijas trauku ūdens vai ledus vannā tikai tik ilgi, cik nepieciešams, lai neļautu kondensatoram izplūst, vai 50-60 C, kā ieteikts procedūrā. ja jums nav maisīšanas, jūs, iespējams, vēlēsieties virpuļot manuāli, lai reakcija būtu pilnīgāka => lielāks iznākums.
Jā, ja jums ir saprātīgs šķīdinātāja daudzums, nav nepieciešams to koncentrēt zem vakuuma vai arī jūs varat destilēt ar tvaiku, kas jums ir daudz saprātīgāk.Jā, organiskajā slānī ir brīvā bāze.
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
ah ok, man vajag refluksa kondensatoru.

vēl daži jautājumi:

tātad sildierīce nebūtu vajadzīga, reakcija radīs pietiekami daudz siltuma? Būtu vajadzīga tikai dzesēšana?
kāda temperatūra būtu pārāk zema, jo, šķiet, reakcija var apstāties?

Ja jums ir apaļa kolba ar trim atverēm, kā jūs veiksiet maisīšanu? Ja jums ir pievienots atgaitas kondensators, kā jūs varat veikt maisīšanu?

Vai jūs sajauksiet amfetamīna bāzi un al/hg uzreiz vai lēnām pilināsiet amfetamīna bāzi kolbā?

cik daudz verdošās šķeldas jūs pievienojat?

vai pēc divām stundām šķīdumu 30 minūtes karsēt ūdens vannā līdz 50 grādiem pēc Celsija, kā amfetamīna sintēzes gadījumā, lai iegūtu lielāku iznākumu?

vai 2 litru kolba būs laba, ja vēlaties iegūt 5 līdz 10 gramus galaprodukta? vai varbūt tikai 1 litru? vai atgaitas kondensators var būt mazāks par 5 litriem?

vai ir vajadzīga Buknera kolba ar vakuumu, vai var izmantot tikai kafijas filtru un ventilatoru?

Vai ir vajadzīga dalāmā piltuve, vai var atdalīt ar šļirci (plastmasas?), vai arī tas nedarbosies?

kā notiek pēdējais posms ar šķīdinātāju, ja es nevēlos veikt tvaika destilāciju (domāju, ka tam būtu vajadzīga papildu aparatūra). Kāds būtu rezultāts .... methhcl?
 

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
vai, izmantojot dex-amfetamīnu ar šo ceļu, tiks iegūts d-mets? kaut kur lasīju, ka, izmantojot formaldehīdu, beigās tiks iegūts racēmisks mets?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Ja sākumā izmantojat D Amph, jūs saņemat D meth. Es plānoju izmēģināt šo sintēzi un plānoju izmantot racēmisko amph un tad izšķirt meth tikai gadījumam, ja kaut kas kļūdītos ar ceļu, ko nekad neesmu izmēģinājis, tad D amph tiktu izniekots...

Vai ir kāds, kas ir izmēģinājis šo sintēzi praksē? Esmu to lasījis vairākās vietās, bet praktisku ziņojumu tā arī neatradu. Vai eksperti var sniegt kādu pārliecību? :)
 
Top