Vienkāršākā metamfetamīna sintēze no amfetamīna

Wallpaper

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Vai dzīvsudraba hlorīdu var izmantot kā Will??
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Es to neuztveru kā apšaubīšanu :). Mēs esam šeit, lai palīdzētu viens otram ar informāciju. Tā kā neesmu izmēģinājis šo konversiju (ne no racēmiskā, ne no D-amfetamīna), es varu paļauties tikai uz Rhodium piezīmēm par


Es, starp citu, izmantoju tikai racēmisko amfetamīnu, jo metamfetamīnu var atdalīt ar tādām pašām metodēm kā amfetamīnu, un kāpēc riskēt ar vērtīgu D izomēru, ja gala rezultāti nav zināmi.

`Formaldehīds un alumīnija amalgama`
N-metil-amfetamīnus sagatavoja, reaģējot attiecīgajam amfetamīnam ar formaldehīdu un reducējot bez skābes. Tādējādi 1 mola amfetamīna brīvās bāzes (136 g) un 1 mola ūdens formaldehīda (81 ml 37 % vai 75 ml 40 %) maisījumu 350 ml spirta un alumīnija amalgama pārpalikumu vairākas stundas reducēja, pievienoja ūdeni, nofiltrēja alumīnija hidroksīdu, šķīdumu paskābināja un iztvaicēja, un ar sārmu atdalīja brīvo bāzi, iegūstot fenil-N-metilizopropilamīnu, kas pārveidots par hidrohlorīdu, mp 140 °C. Līdzīgi, 70 g d-amfetamīna alkoholā ar alumīniju un 1 molu formaldehīda, iegūst d-amfetamīnu, ko pārvērš par fosfāta sāli. Līdzīgi no 1-fenil-2-aminopropanola tika iegūts efedrīns.`.
(Uzsvītrojums no manis.)

Jebkurā gadījumā es joprojām aicinu ikvienu, kas ir izmēģinājis šo sintēzi un kam ir kāda reāla pieredze ar to. Es kādreiz to izmēģināšu, bet būtu bijis lieliski zināt, ka tas patiešām darbojas, pirms upurēt daudz materiālu un laika. Otra iespēja ir sākt no P2NP, reducējot to līdz imīnam un pēc tam hidrolizējot skābā vidē līdz P2P, bet tad tas ietver P2P turpmāku amināciju ar metilamīnu, kas, manuprāt, ir pārmērīgi, jo viena jau ir veikta (pēc benzaldehīda kondensācijas ar nitroetānu). Metode, ko es gribētu izmantot, prasa arī diezgan daudz etiķskābes, lai reducētu, piemēram, uz dzelzs katalizatora, pēc tam hidrolizētu ar skābi. Ja neviens to nav izmēģinājis, tad izdarīšu salīdzinājumu un informēšu foruma dalībniekus.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Jauki, tas ir tas, ko mums patīk redzēt dood
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Lūdzu, nesteidzieties, mēs publicēsim p2np => p2p video sintēzi pēc pāris nedēļām.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Forši. Tad es pagaidīšu un ļausim ekspertiem noskaidrot detaļas/kaļķības. Paldies, Patton
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki visi,

Tagad ir pienācis laiks man virzīties uz priekšu savā progresā un sākt pievērsties kristālmetamfetamīna (ICE) ražošanai, man nav intereses par "parasto" metamfetamīnu.

Tāpēc ļaujiet man sākt ar soļa publicēšanu un uzdodot manus jautājumus, es būtu pateicīgs par jebkuru zinošu ieguldījumu.

Solis:

  1. Jums ir jāiegūst 1 mols bez amfetamīna (1) bāzes, pievienojot jūsu amfetamīna sāli 20 % NaOH ūdens šķīdumam līdz pH 12. Sajauc 15 min un ekstrahē bez amfetamīna bāzi ar DCM vai petrolija ēteri 3 x 75 ml.
    Jautājums: Tur ir rakstīts, ka ir amfetamīna brīvā bāze, un tad sāls, vai tas nozīmē brīvā bāze kā amfetamīna eļļā vai sausais amfetamīns, ja es domāju, ka tas nozīmē amfetamīna sulfāts.

  2. Sagatavojiet Al amalgamu. Lai pagatavotu amalgamu, kā aprakstīts šajā tēmā, ir jāizmanto aptuveni ~ 70 g Al folijas un 1,62 g dzīvsudraba(II)nitrāta (Hg(NO3)2).
    Q:
    Šeit nav jautājumu.

  3. Maisījums no 1 mola amfetamīna frībāzes (136 g) un 1 mola ūdens formaldehīda (2) (81 ml 37 % vai 75 ml 40 %) 350 ml EtOH (etanola) 5 L apaļdibena kolbā ar atgaitas dzesētāju un iepriekš sagatavota alumīnija amalgamas pārpalikumu.
    Jautājums: 1. posmā iegūto ekstraktu ielej 5 l kolbā ar apaļu dibenu kopā ar 81 ml 37 % ūdens formaldehīda un 350 ml EtOH un alumīnija amalgamu?


  4. Imīnu (3) reducēja apmēram divas stundas, lai reakcijas temperatūra nepārsniegtu ~ 50-60 °C. Ja reakcija kļūst pārāk strauja, jāpielieto dzesēšana.
    . J: 3. posmā veikto reakciju sajauc ar virspusējo maisītāju vai magnētisko maisītāju kopā ar dzesētāju, lai reakcijas masu uzturētu zem 60 °C temperatūras
    .

  5. Reakcijas masai pievieno 1 L atdzesēta destilēta ūdens, alumīnija hidroksīdu filtrē.
    Q: Reakcijā pievieno 1 L auksta ūdens un izmanto Buknera piltuvi ar filtru, lai attīrītu to no alumīnija atliekām?


  6. Reakcijas masu ekstrahē ar DCM vai petrolija ēteri 3 x 75 ml. Ekstraktus apstrādā ar 20 % HCl līdz pH 3. Pēc filtrēšanas iegūto ūdens slāni sārma ar 20 % NaOH aq līdz pH 12 un ekstrahē ar DCM vai petrolija ēteri 3 x 75 ml. Organiskos slāņus ar metamfetamīnu (4) apvieno, koncentrē vakuumā un žāvē virs bezūdens Na2SO4 vai MgSO4.
    Jautājums:
    Es to vispār nesaprotu, man tas ir ļoti neskaidrs.

    Es saprotu, ka šeit jābūt diviem dažādiem slāņiem. Tātad es domāju, ka no 5. soļa, kad mēs pievienojam auksto ūdeni un filtrējam reakciju no alumīnija atliekām. Tā sadalīsies divos slāņos. Viens organiskais un viens ar ūdeni, ūdens slānis.

    Organisko slāni ekstrahē ar DCM 3 x 75 ml un pēc tam apstrādā ar 20 % HCl līdz pH3

    Ūdens slānis (ūdens slānis) tiek apstrādāts ar 20 % NaoH līdz pH 12 un pēc tam ekstrahēts ar DCM 3 x 75 ml.

    Pēc abu slāņu ekstrakcijas un apstrādes tos apvieno, koncentrē vakuumā (pēc izvēles) un žāvē, izmantojot Na2SO4.

    Ja es nemaldos, tad šajā posmā mēs iegūstam metamfetamīna frībāzi (metoeļļu)?


  7. Metamfetamīna hidrohlorīda pagatavošanu veic, caur organisko slāni uzpūšot sausu HCl gāzi. Nogulsnes filtrē ar sūknēšanas filtrāciju, izžāvē. Ledus metamfetamīnu var audzēt arī ar šādām metodēm.
    Jautājums: Es to vispār nesaprotu, man tas ir ļoti neskaidrs.

    Ja es nemaldos, tad šis ir posms, kurā mēs metamfetamīna brīvā bāze (metilēneļļa) kristalizējam metamfetamīnu?


    Es būtu pateicīgs par jūsu ieguldījumu un zināšanām par manu jautājumu
    .

    Ar cieņu


    PS: Vai administrators, lūdzu, varētu padarīt šo sintēzi lipīgu.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
1. Jums ir jāsaņem amph brīvā bāze (amph eļļa). Jūs pievienojat 1 moli sāls 20% aq NaOH šķīdumam ...
3. >81 ml 37% ūdens formaldehīda un 350 ml EtOH
Tiem jābūt jau savienotiem
4. +
5. +
6.>Organisko slāni ekstrahē ar DCM 3 x 75 ml un pēc tam apstrādā ar 20% HCl līdz pH3
Viss maisījums jāekstrahē ar DCM. Pēc šīs ekstrakcijas jūs iegūsiet ūdens slāni, kas ir jāsakārto līdz pH 12 un atkal jāekstrahē. Pēc tam abi šie DCM ekstrakti (kas satur Meth) jāapvieno, jāizžāvē virs žāvēšanas šķidruma un šķīdinātājs jādestilē. Iegūsiet metamfetamīna eļļu.

7. Ir divas iespējas. Pirmā, jūs barbotē HCl gāzi un iegūstat racēmisko amfetamīna hidrohlorīdu. Otrais, jūs atdalāt D-metu ar l- vai d-vīnskābi un iegūstat lielas metamfetamīna šķembas.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Sveiki,

Papildjautājums, 2. solis.

Vai NaBH4 vai LiAlH4 var aizstāt Al/Hg?

Ja jā, kāds ir aizstāšanas svars šai sintēzei, 70 g?

Ar vislabākajiem sveicieniem
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Manuprāt, jā, 1-1,2 molārais pārpalikums ir pieņemams. Kur jūs ņēmāt 70 g?

Rediģēts: Es sapratu, kur jūs to ņēmāt.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Es tikai daru to ar sintēzi ar 3 moliem un 3,6 moliem NaBH4, aizstājot amalgamu un aukstā atmosfērā, tāpat kā citi NaBH4 reducēšana pašlaik šķiet ok rīt es atjaunināšu galīgo rezultātu, ko es atstāju maisot tagad.
Saskaņā ar sesto punktu man ir jāizdala organiskais slānis pirms apstrādes ar HCl līdz PH3 un vēlāk ūdens slānis jāaizsargā, lai to ekstrahētu?
Kāpēc vispirms ekstrahē, pirms apstrādā ar skābi?Un kāpēc to skābina, ja to atkal neekstrahē?
Vai nav labāk visu maisījumu bazificēt un ekstrahēt vienu reizi? Vai arī, ja vienu daļu ir labāk ekstrahēt skābē, tas jādara pēc apstrādes, nevis pirms tās, es domāju, ka nē?
Dīvains process 6. punktā.
Mans formols 40 % bija metanola šķīdumā, tādā gadījumā man tas nav jāizžāvē NaBH4 reakcijai, ja jūsu šķīdums ir ar ūdeni, jums tas jāizžāvē ar sulfātu, ja vēlaties izmantot NaBH4 reducēšanu.
Paldies.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Sveiki, atvainojiet par garo atbildi.
Ir skābes un bāzu ekstrakcija: ir jāpanāk pH3, tad to ekstrahē. Pēc tam pagatavot sārmainu pH un atkal to ekstrahēt. Ekstraktus (organisko slāni) apvieno.
Ko jūs ar to domājat? Tā ir tipiska skābju un bāzu ekstrakcija. Par šīs procedūras teoriju var izlasīt manā tēmā Ekstrakcija.
 

JuanoImano4378

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 14, 2022
Messages
17
Reaction score
1
Points
3
Hei, Patton, es nevaru dabūt bezūdens dzīvsudraba(II) nitrātu tur, no kurienes esmu, bet varu dabūt dzīvsudraba(II) nitrāta monohidrātu, (Hg(NO3)2).H2O. Alumīnija amalgamas kopsavilkumā es izlasīju, ka ir nepieciešams ūdens. Vai tas nozīmē, ka var izmantot monohidrāta versiju?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Jā, apstiprinoši. Jums ir jāpārrēķina Hg(NO3)2*H2O daudzums saskaņā ar Hg(NO3)2 molāro attiecību.
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
Sveiki, vai es varu izmantot dzīvsudraba ii hlorīdu nitrāta vietā?
Tikai aptuveni.. cik daudz metamfetamīna var pagatavot no 100 g amf?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
jā, jebkurš ūdenī šķīstošs dzīvsudraba sāls ir piemērots
tam ir labs iznākums, nevar precīzi pateikt, bet tas ir labi, noteikti vairāk nekā 50 %.
 

nsrnsr

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 27, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Man ir tikai paraformaldehīds, kā pielāgot ūdens šķīduma attiecību? Paldies.
 
Top