Mana 3-CMC sintēze

draconic123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
Pēc netīrā 3cmc pulvera mazgāšanas ar acetonu un pārkristalizēšanas ar ūdens acetona maisījumu 1:2 viss, kas man ir, ir balta gūžai līdzīga viela un neveidojas kristāli, kādas idejas?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Tas notiek tad, kad esat pārvietojis trauku un šķīdums nonācis kustībā, Vienkārši ļaujiet tam nostāvēt dažas dienas un gaidiet.
 

draconic123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
man ir jautājums par etilacetātu, kad es veicu reakciju ar DCM, kristāli izrādījās diezgan tīri, un iegūtais svars arī bija diezgan labs, tomēr ar etilacetātu šķita, ka vēl ir nereaģējis 2b3c, es neesmu pārliecināts, vai man ir jāliek vairāk šķīdinātāja vai metilamīna, bet kristāli iznāca ļoti netīri un eļļaini, izmantojot etilacetātu. vai jums ir kādi viedokļi?
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Etilacetāta viršanas temperatūra ir 77° pēc Celsija. kādu temperatūru jūs iestatījāt?
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Etilacetāta viršanas temperatūra ir 77° pēc Celsija. kādu temperatūru jūs iestatījāt?
 

Athanasias

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
@Jesse_Pinkman_ liels paldies par visas informācijas sniegšanu. Tā man bija ļoti noderīga manā pirmajā mēģinājumā ar 4mmc. Es izmantoju 2b4m (50 g), etilacetātu un metilamīnaHCL. Tā bija neliela sērija, jo es negribēju izšķērdēt. Ieguvums bija aptuveni 45 %.
Kopumā esmu ļoti apmierināts un ar nepacietību gaidu, kad varēsim visu precizēt. Vēlreiz paldies!
 

Attachments

  • TYoIEt1O9s.jpeg
    TYoIEt1O9s.jpeg
    3.7 MB · Views: 110

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Kādas ir citas metodes, lai izgatavotu molli, kādi alternatīvi veidi, ko jūs ieteiktu? Kāda metode ir iespējamāka un pieejamāka usa ģeogrāfijai. Tās ir grūti pasūtīt no vietnēm, kas turpina pieprasīt biznesa informāciju.. Esmu dzirdējis par 2b3chl vai ir veids, kā iegūt šo produktu, lai izgatavotu molly
 
Top