Mana 3-CMC sintēze

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Lai izmērītu pH, vai jūs izmantojat pH mērlentes vai digitālu pH mērīšanas ierīci?
Vai filtrēšanai izmantojat gravitācijas vai vakuuma metodi?
Vai, lai atdalītu divus dažāda blīvuma šķidrumus, jūs izmantojat dalāmo piltuvi?
Vai metilaminēšanas procesa laikā jūs aizvērāt trauku, lai izgarojumi neizplūstu, vai atstājāt to atvērtu?
Vai, lai iegūtu caurspīdīgus kristālus, jūs tos mazgājāt vai kādu metodi izmantojāt?
Cik dienas bija vajadzīgas, lai veidotos kristāli, un kurā traukā jūs tos atstājāt atpūsties, un vai jūs minēto trauku aizvērāt vai atstājāt to atvērtu, lai šķīdinātājs varētu iztvaikot?
Cik jūs maksājāt par prekursoru, vai prekursors jau bija gatavs, vai jums bija jāpērk prekursors un pēc tam pašam jāsintēzē prekursors?
Paldies!!
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Lai izmērītu pH, vai jūs izmantojat pH mērlentes vai digitālu pH mērīšanas ierīci?
Papīrs un pēc smaržas/krāsas

Vai filtrēšanai jūs izmantojat gravitāciju vai vakuumu?
ar smaguma spēku uz musulmaņu auduma/ gāzei.

Vai, lai atdalītu divus dažāda blīvuma šķidrumus, jūs izmantojat dalāmo piltuvi?
Dekantē pēc iespējas vairāk ūdens, atstājot vismaz dažus atlikumus.

Vai metilaminēšanas procesa laikā jūs aizvērāt trauku, lai izgarojumi neizplūstu, vai atstājāt to atvērtu?
Kondensators bez tekoša ūdens, uzmanīgi noslēgts ar cimdu un gumiju.

Vai, lai iegūtu caurspīdīgus kristālus, jūs tos mazgājāt vai kādu tehniku izmantojāt?
nogulsnēšana -> filtrēšana -> turpmāka pārkristalizēšana ūdenī + acetons/IPA

Cik dienas bija vajadzīgas, lai veidotos kristāli, un kurā traukā jūs tos atstājāt atpūsties, un vai jūs minēto trauku aizvērāt vai atstājāt to atvērtu, lai šķīdinātājs varētu iztvaikot?
Atkarībā no tā, cik lielus un skaistus kristālus vēlaties iegūt, atkārtotas kristalizēšanas laikā varat iztvaicēt noteiktu šķīdinātāja daudzumu, vairāk iztvaikošanas un ātra atdzesēšana = mazi, bet dūmojami kristāli, mazāk iztvaikošanas un saudzīga atdzesēšana = lieli kristāli Ja iztvaiko lielākā daļa šķīdinātāja, kristalizācija var ilgt mazāk nekā stundu, atveriet pyrex trauku.

Cik jūs maksājāt par prekursoru? un prekursors jau bija gatavs vai jums bija jāpērk prekursors un pēc tam sintezēt prekursoru pašam?
Bez komentāriem
Paldies!!
laipni lūdzam.
 

lheartamines

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 22, 2023
Messages
9
Reaction score
7
Points
3
Interesanti, kas tas ir ar 3-cmc, ka, veicot paskābināšanu, šķiet, ka ir vēlams strādāt ūdens slānī, nevis organiskajā slānī. Es arī izmēģināju jūsu metodi @Jesse_Pinkman_ un man bija labi rezultāti, strādājot ūdens slānī. Strādājot organiskajā slānī, es nekad nesaņemu sāli, tikai nogulsnes. Bet es arī strādāju ar ļoti mazu ketonu daudzumu, apmēram 15 gramus. Kā amatieris cenšos pilnveidot savu tehniku un nevēlos izšķiest lielu daudzumu vērtīgu prekursoru.
 

ELAIGIBBOR

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 13, 2023
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Labprāt izmēģinātu jūsu sintēzi, turpiniet to uzlabot brālis
 

draconic123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
Kāpēc mana 3 cmc eļļa paskābināšanas laikā kļūst melna? man tā ir precīzi 5,5-6 un kļūst melna.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Varbūt pārāk strauji pili skābi... labāk atdzesē rm un skābi. Vai paskābināt organisko slāni vai kopā ar ūdeni?
 
View previous replies…

draconic123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
tikai organiskais slānis, jā, man ir aizdomas, ka es pārāk ātri paskābinu.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Ievietojiet rm vienādu daudzumu dest.ūdens, pēc tam lēnām pilienu pa pilienam veiciet acidifikāciju, pēc tam ņemiet ūdens slāni, lai iztvaicētu.
 

xoxoxoxo

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 11, 2023
Messages
25
Reaction score
16
Points
3
Pēc skābes pievienošanas rodas redzami ūdens un brīvās bāzes slāņi?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Jā, un pēc tam ņemiet augšējo slāni, apakšējais slānis tiks likvidēts.
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Ja tiek izmantots dcm, kad tiek izmantots etillacetāts, jūs ņemat apakšējo/ūdens slāni
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Tad jūs, manuprāt, kaut ko darāt nepareizi... Vai jūs vēlētos aprakstīt savas sintēzes posmus?
 

draconic123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
Veicu metilaminēšanu, atstājot 2b3c dcm un metilamīnu 12 stundas bez karstuma, tikai maisot, izmetu augšējo slāni, 2 reizes izskaloja apakšējo slāni, izmetu augšējo slāni, pievienoju skābi līdz 6, un šķidrums kļuva ļoti tumši sarkans.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Procedūra izklausās labi, lēnāk pilināt ar labu maisīšanu
jābūt pacietīgam arī ar tikai DCM, dažreiz tas nolemj izkrist 2 min, dažreiz vajadzīga stundu ilga maisīšana, šeit palīdzēs acetons, iesaku to izmantot (aukstu, ja iespējams).
 

draconic123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
Labi, es zinu, ka tas ir muļķīgi, tomēr, lai būtu skaidrs, tātad pēc paskābināšanas jūs lietojat dcm, lai izžāvētu augšējo vai apakšējo slāni? Es esmu neizpratnē.
 
Top