Metamfetamīna kristalizācija un ledus ražošana

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Tikai d meth izgatavo šķembas, un ir daudz tehnoloģiju Lai to izdarītu
Es esmu gatavojas uzstādīt ierakstu taisni tas fester crap par HCl gāzēšana dod jums ledus un šķembas ir bullshit tas darbojas tikai tad, ja jūs izmantojat freonu vai šķidro slāpekli, ja gatavojas izmantot HCl ir
Labākās šķembas ir izgatavotas pirkt dara 20%dh20rexal no tritated fb eļļas līdz pH 5,8 un kristalizējot trauku Pyrex paplāte atstāta skapī zem UV melnās gaismas un.must nedrīkst traucēt vispār vismaz nedēļu minimums tas aizņem laiku, lai padarītu superior produktu.
Es jums visiem pastāstīšu vēl vienu triku, ja jūs vienkārši pH jūsu FB eļļu un atstājat to vienu, tā iztvaikos un dehidrēsies līdz ledum, un tā to dara ķīnieši, viss ir atkarīgs no pacietības.
Bet šī gāzēšana toluolā un ēterī radīs jums tikai pulverveida produktu, kas būs jāpārstrādā, lai padarītu ledus tikai freonu vai šķidrumu. No slāpekļa uzreiz izveidosies I'ce, tiklīdz HCl gāze nonāks saskarē ar to.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Atvainojos, kas ir "pirkt darot 20%dh20rexal"? Un kas ir "UV melnā gaisma"? Vai jūs zināt, ka UV nevar būt melns? =)
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
"Melnā gaisma" ir īpašs ultravioletā starojuma diapazons, kas ir gandrīz neredzams, līdz tas vibrējoši atstarojas no apkārtējā vidē esošajiem luminoforiem. Jūs to jau būsiet redzējuši. Cilvēki to izmanto, lai atrastu asinis un spermu, kas ir attīrīta, un kluba/radara atmosfēru.
 

jboogie

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
im calling bullshit on this thread too. as someone who has been around enough, this isnt how its done. es neredzu nekādas atsauces uz freonu un acetonu, mazliet par acetonu sasalst 2 nedēļas (wtf ir tas bullshit? kā tas padara to aukstāku ilgāk? stfu), un turklāt mazliet par amfetamīna hcl beigās mani izsita. Neviens netaisa amfetamīna hcl xytls. es dzīvoju kopš PPA bija legāls un esmu taisījis savu daļu aizvietotu amfetamīnu, un viena no manām pirmajām neveiksmēm bija mēģinājums gāzēt PPA, kas samazināts, izmantojot rp/i, jeb amfetamīnu, un es varu jums pateikt, ka tā nav. jūs vienmēr galu galā saņemsiet higroskopisku savienojumu, kas uz plates pārvēršas dzeltenā peļķē.

Ja vēlaties lielākos gabaliņus, reksitimizējat no ūdens. ja vēlaties visātrākos gabaliņus, izmantojat acetonu un freonu/hcl. pēdējais veids ir tas, kā viņi beigās ar to izkūpina MSM. vienkārši sakot. mets vienalga ir pretīgs.

manas zirnekļa izjūtas šajā lapā tirpst. kaut kā cilvēki, kas to vada, izmanto kādu mērķtiecīgu kampaņu, lai vervētu cilvēkus, un man šķiet, ka tas ir nepareizi. kā bijušajam The Hive, Zone, Wid u.c. modētājam kaut kas šajā grupā nav pilnīgi pareizi. tā pastāv pašā Neikdienišķā ciemata vidū. jūs esat brīdināti. YMMV.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Atkarībā no jūsu HCl gāzes. Ja jūs izmantojat mitru HCl, jūs iegūsiet peļķīti. Tomēr amph*HCl nav tik dievišķa ideja. Tas ir labi zināms fakts.
 
Last edited:

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Esmu to paveicis. Jūs varat pārliecināties, ka tā ir plāna uz šķīvja, un tā absolūti izžūma līdz trauslai cietai vielai pēc trauka atstāšanas uz 70C sakarsētas printera gultnes. Tomēr lielākā daļa no tā bija caurspīdīgs granulveida vasks, un tādā formā tas pavada lielāko daļu laika.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
Paldies visiem par padomiem, bet, godīgi sakot, neviens no tiem nedarbojas (izņemot UV metodi), es šiem eksperimentiem veltīju 2 nedēļas, un izrādījās, ka kristāli iznāk tikai tad, kad veicat pārkristalizāciju no metanola. Tāpēc, puiši, pirms kaut ko iesakāt, pārliecinieties paši, ka tas darbojas, nevis kopējiet no interneta un ielīmējiet to šeit, visu to labāko.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@btcboss2022

Kādu ceļu jūs izmantojat, lai izgatavotu kristālisko D-metamfetamīnu?

Ar sveicieniem
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
L-vīnskābes ceļš.
 
View previous replies…

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Es vairāk domāju par to, ko jūs darāt, lai izkristalizētu galaproduktu.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Esmu ievietojis savu MDMA kristalizēšanas metodi, kas praktiski ir tāda pati.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Par šo ceļu es lasīju šeit.

Taču neesmu lasījis par nevienu, kas to kādreiz veiksmīgi darījis.

Papildus MDMA tas ir ceļš, ko jūs izmantojat, lai metamfetamīnu kristalizētu līdz ledum?

Ar sveicieniem
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
vispār, atdalīšanu veicu ar l-vīnskābes palīdzību, un, kad vīnskābes maisījumam pievieno ūdeni , metā veidojas nogulsnes, jautājums ir, kāda veida sāls tā ir?
 

Lordoftheshard

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2023
Messages
20
Reaction score
13
Points
3
Tas viss ir atkarīgs no tā, kā jūsu mets tika izgatavots vispirms, ja, izmantojot psuedo vai efedrīnu, jūs ražojat dmetu, ko var vienkārši tritrināt līdz pH 5,8 ar HClacid FB imTalking par vietu skapī, lai iztvaicētu ti es esmu shard tas ir, kā ķīnieši to dara, vai ir daži varianti adingn dh2o un tā tālāk.
 

adrenochrome

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 12, 2023
Messages
22
Reaction score
8
Points
3
no O,O'-dibenzoil-2R,3R-vīnskābes
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Es skaidri atzīmēju btcboss2022.

Jūs jau pamatojāt mūs šeit no sava iepriekšējā amata un bijāt pabeidzis.

Tāpēc novēlu jums veiksmi turpmākajos centienos.
 

Re186

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 26, 2023
Messages
52
Reaction score
39
Points
18
Pie kāda Celsija grāda temperatūrā sasaldē acetonu, lai to izmantotu zibens kristalizācijai?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Mēģināts paskābināt un kristalizēt salīdzinoši nelielu daudzumu MDMA brīvās bāzes.

Frībāzes svars pēc ekstrakcijas un attīrīšanas ar ēteri ir 40 gr. Aprēķinātais HCl tilpums = 16,41 ml.

Bija iecerēts pievienot skābi, pēc tam to uzsildīt līdz 130C un iepilināt acetonā 5-10 tilpumus un atstāt saldētavā.

Šoreiz kaut kādu iemeslu dēļ to darīju ļoti lēni, bet nevilšus. Tāpēc visa paskābināšana aizņēma aptuveni 30 minūtes salīdzinājumā ar plānotajām 15 minūtēm. Intensīvi izmantoja magnētisko maisītāju. Rezultāts PH = 2,5

Tad, tuvojoties plānotajam tilpumam, es sapratu, ka viss, kas man ir mērglāzē uz maisītāja, ir tīrs balts pulveris. Es to iemērcu zināmā tilpumā sasaldēta acetona, bet drīzāk to izmazgāju, jo nešķiet, ka tur būtu vēl kas kristalizējies.

Iespējams, viss ūdens iztvaikoja, pateicoties siltumam, kas izdalījās, pilienam pilinot skābi.

Neesmu pārliecināts, vai tas ir labi, vai arī es pieļāvu kādu nopietnu kļūdu?

VBPIZWjQ8k
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Es gribu teikt, ka šķīdums viss pārvērtās sausā pulverī tieši mērglāzē bez jebkādām papildu darbībām no manas puses.
Protams, frebāze un skābe bija no saldētavas.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Sveiki, dārgie. Es gribētu jums pajautāt, kāpēc jūs sildāt šķīdumu? Tas nav nepieciešams. Arī 5-10 tilpumi ir pārāk daudz. 1-3 ir labi.
Kāda ir jūsu skābes koncentrācija? 35%? Šajā gadījumā ir vajadzīgi apmēram 18 ml.

Tas ir labi.

Tas nav labi. Pārāk zema. 5-5,5 ir zemākā robeža, kas ir ieteicama.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
36-37% skābes
Jebkurā gadījumā es galvenokārt skatījos, kā mainās frībāzes krāsa, un tas atbilst
Kamēr pilienu skābi pilināju, es nesildīju. Tā tika izmantota tikai maisīšanai.
2,5 tas bija šķīdums, pati sāls rāda 5,5.
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Vai jūs veicāt šo kristalizāciju ar karsēšanu? vai ar negatīvu temperatūru? Vai jūs varētu man paskaidrot, kā es kristalizēju brīvo bāzi negatīvā temperatūrā?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Protams, es to nesildīju tīši. siltums izdalās pats no sevis paskābināšanas rezultātā.
Manā gadījumā kļūda bija tā, ka to darīju pārāk lēni: mēģināju visu paredzamo HCl tilpumu pabeigt 15 minūtēs.
 
  • Like
Reactions: sal

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Jums ir jāizvairās no vietējās pārtulkošanas. Reakcijas (paskābināšanas) laikam šajā procedūrā nav nozīmes. Temperatūra un laba maisīšana ir galvenās īpašības, kas visvairāk ietekmē reakciju.
 
Top